Úprava cyklu a snaženie sa o dieťa

xxml
24. nov 2020

Ahojte baby som tu nova, chcem sa len spýtať mam problémy z MS nie vždy ju dostanem na čas neviem co mam s tým robiť bola som aj u gynekologicky a ta mi len pichne vyvolávacku.
Veľmi by sme chceli druhé babetko v novembri minulého roka som bola tehotná ale mala som spontánny potrat. Snažíme sa už 2 roky. Môžte mi poradiť niečo na úpravu ms, alebo dáke vitamíny?
Ďakujem za odpoveď 😊

jaruska_12
24. nov 2020

@xxml mám podobný problém my sa snažíme presne rok od zákroku. Nemám pravidelný cyklus a beriem na to duphaston ja mám k tomuto ešte aj pcos no a ďalší cyklus budem brať clostylbegyt a beriem kyselinu listovú zinok a na imunitu. Zatiaľ nič prvý krát budem robiť ovulacne testy tak snáď a trafime

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
becyn97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jogo78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxml
autor
25. nov 2020

@sandra151 ešte som neskúšala si merať bazalnu teplotu

xxml
autor
25. nov 2020

@sandra151 čítala som aj recenzie na gynex kvapky no stále váham ci ísť do toho keďže niektoré sa ani neosvecili ale ďakujem za radu, teraz mi momentálne mešká ms 8 dní volala som aj gynekologické a ta mi povedala ze keď mi nemeska 14 dni tak je dobre už som s toho veľmi zúfalá neviem ci mam si urobiť tehu test keďže po každom som vždy sklamana

xxml
autor
25. nov 2020

@becyn97 skúsim to hádam sa zadarí ďakujem aj tebe držím palce 😊

becyn97
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
any_soj
25. nov 2020

@xxml pozri plodar.sk 🙂

xxml
autor
25. nov 2020

@becyn97 Ďakujem zajtra skusim ale pochybujem ze ukážu //

xxml
autor
25. nov 2020

@any_soj ďakujem za radu 😊

xxml
autor
27. nov 2020

Ahojte baby tak robila som si tehu test a je negatívny 😞

jaruska_12
27. nov 2020

Baby niekto skúsenosti s tehu testami one step? Mne vyšiel takto neviem čo si myslieť som 25 dc

xxml
autor
2. dec 2020

Ahojte baby tak do teraz som ešte nedostala MS naposledy som ju mala 17.11, robila som si dva krát tehu test z dm a vyšli negatívne, ale v utorok 8.12 mam ísť na kontrolu ku Dr. Žiadne príznaky nemám ani bolesť pŕs ani krížov co inak mávam pred MS stále, občas ma len pichne v krížoch, mam veľmi silné výroky vodnate ale aj niečo medzi žlto hnedým vytokom veľmi sa bojím co to môže byť, snažíme sa o babetko alle voľáko sa nedarí už aj pochybujem ze budeme mat.

becyn97
2. dec 2020

@xxml Všetko bude v poriadku,hlavne aby si cim skor isla ku gynekologovi...mozno si iba prechladnuta,ale ked ti uz tolko meska tak by to test uz ukazalo...cize pravdepodobne to tehotenstvo nebude:(
Ja by som zacala brat nejake vitaminy,napr C-čko minimalne 1000mg...uz ti niekedy meskali?ci prvy krat?

xxml
autor
2. dec 2020

@becyn97 mam stále taky rozhádzany cyklus nechápem prečo od júna do algusta som mala 28,31 cyklus a od septembra do teraz je to hrozne, keď som šla vždy ku gyn ta mi povedala ze všetko je v poriadku a pichla vyvolavacku, veľmi sa bojím aby to nebolo vážne lebo chceme veľmi 2 babo, ale možno to je hormónmi alebo polycysticke vajíčka, hádam to si len myslím a nebude to pravda.

martina8888
2. dec 2020

Skúste si prečítať o vložkách (bylinných obkladoch) TianDe v mojej skupine. Ak by ste mali záujem, viem poslať na e-mail spracovaný súbor, ktoré produkty sú dobré na jednotlivé ženské problémy. https://www.modrykonik.sk/group/11789/

jaruska_12
3. dec 2020

@martina8888 píšem správu

christinka1
18. dec 2020

@xxml ahoj ja mám tiež nepravidelný cyklus totálne... Vyše 1,5 roka sa snažím o bábo možno aj viac... Nič,u gynekológa všetko ok... Tak som išla na vyšetrenie ku endokrinologičke... Zistila mi PCO a predpísala lieky... Užívam ich vyše 2 mesiace a čakám či sa už zadarilo 😉

xxml
autor
22. dec 2020

@christinka1 ahoj ja som bola u gynekológa v piatok a ten my zistil ze nemám pravidelnú obulaciu preto mam aj meškanie menzesu a nemôžem otehotnieť keď niekedy nemám ovu povedal mi ze si mam kúpiť INOFOLIC a poradil aj kvapky gynex ale v lekárni mi povedali ze nemusím to brat všetko naraz keďže je toho veľa tak som si ho kúpila a zatiaľ užívam baby píšu o INOFOLIC samé chváli tak uvidíme ci sa zadari, vyskúšaj to aj ty za pokus nič nedáš 😊

jaruska_12
22. dec 2020

@christinka1 aké lieky? 🙂

christinka1
22. dec 2020

@xxml ďakujem za radu a skúsim ešte kúpiť aj to, keďže ja ani neviem či mávam vôbec ovulku... Tento mesiac som si už myslela že už už sa snáď zadarilo a nič 😒
@jaruska_12 mne predpísala Siofor

xxml
autor
23. dec 2020

Hlavne nemysli na to buď v kľude a príde to keď to nebudeš čakať, ja som si do mesiaca kupovala aj 6 tehu testov a nič vždy som bola sklamaná a myslela som stále na to a nepomohlo to treba byť v pohode keď to príde tak to príde ono to ma svoj čas 😊budem na teba myslieť a hádam sa nám to obom podarí 😊

christinka1
25. jan 2021

@xxml no tak mne sa už konečne zadarilo, už som si našla vytúžené // 😊😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre