Vitamíny počas snaženia sa o bábo

miska7754
23. júl 2021

Ahojte ake vitaminy ste brali ked ste chceli otehotniet? Mam kyselinu listovu. Vitamin e.. Po ktorych ste hned otehotneli.. Citala som alchemilkovy caj?

mamanadruhuu
23. júl 2021

@miska7754 po vitamínoch sa nedá hneď otehotnieť, na to treba lekára, vyšetrenia, a samzorjwme partnera 🙂

20erika07
23. júl 2021

@miska7754 otehotnela som ked som znizila svoju tuzbu, nic som nebrala

mikasz
23. júl 2021

@miska7754 vitaminy su potrebne na to, aby sa embryo spravne vyvijalo, hlavne teda kys.listova a vit.D
Ale nijak neurychlia otehotnenie

sslobodnamama777
23. júl 2021

zinok obidvaja

petraaa1109
23. júl 2021

Ja nedám dopustiť na Maca peruánska Strong 🙂 ak sa budeme raz snažiť o druhé bábo, určite toto bude prvá vec po ktorej siahnem + kyselina listová 🙂

sasha10
23. júl 2021

Noo to zase nie je pravda, pretože mám kamošku ktorá sa snažila 15 rokov o bábätko neúspešne, gynekológ to skúšal s hormonálnouo liečbou, operačne mal podozrenie na myomy ale nemala žiadne, nakoniec po zúfalom snažení zmenila lekára a ten jej doporučil iba vitamíny že je úplne s partnerom v poriadku a do 2 mesiacov otehotnela. To že aké vitamíny k tomu sme nedošli ale pravdu teda asi máš že aj vitamíny k tomu dopomôžu nie až po otehotnení 🙂

monicatko20
23. júl 2021

ja som nasadila Femibion 1 - hlavne kvôli vitamínom nakoľko som doteraz ozaj okrem Dčka cez zimu nebrala nič 🙄 snažíme sa tretí cyklus, budem užívať toto balenie, budúci cyklus by som chcela skúsiť Inofolic a keď nič tak idem k lekárovi 😉

nikpa
23. júl 2021

@miska7754 a máte volake problémy o ktorých vieš alebo sa vám nedarí? Lebo ak nie tak netreba pri snažení brat nič, max. kyselinu listovú kvôli bábätku.

miska7754
autor
23. júl 2021

@nikpa mne dal doktor aj duphaston lebo som mala potrat a potom mimomaternicove a potom ziatil ze mam ureaplazmu ale z tej som sa uz vyliecila lebo som mala antibiotika

nika23t
23. júl 2021

@miska7754 ja som pila na začiatku cyklu alchemilkovy čas a užívala som inofolic combi prémium. Myslím, že to mi pomohlo...

mabenn
23. júl 2021

@miska7754 ja som pred otehotnenim pila alchemikovy caj, ale ten sa asi len do pol cyklu moze, ci ako, over si...kys.listovu a ovocie, zeleninu, oriesky odporucam, dostatocny pitny rezim, ine vitaminy az ked som bola tehotna som zacala

smejka987
23. júl 2021

@miska7754 ja som dúfala, že otehotniem veľa rokov, vyšetrenia veru moc nepomáhali lebo nič nezistili. Chodila som ku gyn. ako na hodiny klavíru užívala Dufaston a ďalšie iné lieky a nič. Potom po xy rokoch som si kúpila Pinkfertil na tri mesiace a na konci užívania tabletiek vyšiel pozitívny tehotenský test som pozerala ako puk.

viellik
28. júl 2021

Otehotnieť po vitamínoch sa nedá hneď, nejde to ako mávnutím čarovného prútika, ale vitamíny sú pri snažení dobré. Tých vitamínov je veľa aj preto som si kúpila Femibion, keď sme sa snažili lebo si neviem predstaviť, žeby som tie všetky vitamíny užívala zvlášť, že každy jeden by bol jedna tabletka, takto som užila jednu tabletku a mala som vybavené, vedela som, že obsahuje všetko, čo potrebujem aj ja aj bábo.

bibuska2
7. aug 2021

@nika23t ahoj chcem sa spýtať po akom balení inofolic sa vám podarilo otehotnieť?

nika23t
7. aug 2021

@bibuska2 začala som tretie balenie, čiže dva celé mesiace som to užívala a treti mesiac som už ms nedostala. Užívala som na radu lekára, pretože som mala cyklus 23-24 dní,a aby sa skvalitnili vajíčka. Držím palce, nech sa co najskôr podarí 🍀❤️ A este dodám, že v mesiaci, keď som otehotnela, som nerobila ani ovu testy, ani nerátala plodné dní. Šli sme naplno takmer tri týždne hneď po skončení ms. Proste maraton 😊 A na počudovanie nás to aj zakaždým bavilo 😁

bibuska2
10. aug 2021

@nika23t ahojte vedeli by ste mi poradiť testujem sa s ovu testami 3dni za sebou čítala som že ovu test môže ukázať aj tehotenstvo je to pravda neviete o tom niečo ?a ešte otázka mám ovu podľa testu alebo nie ďakujem za odpoveď ♥️❤️

nika23t
10. aug 2021

@bibuska2 toto netuším, či ovu testy vedia ukázať tehotenstvo. Čítala som o prípadoch, kedy to ženy práve takto zistili, ale sama s tým nemám skúsenosť. A celkovo, mne ovu testy vždy vychádzali negatívne, takže na radu lekára som sa na to vykaslala a testy som nerobila. Lekár mi povedal podľa sona, že ovulacia u mňa prebieha aj napriek negat testom. Ms som mala viac menej pravidelne, čiže som sa sústredila na to, aby sme vyuzili dní po MS a v podstate sme sa snažili celý mesiac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre