Kyselina listová a vaše skúsenosti

monusik73
27. jún 2012

chcem sa spytat brala niektora z vas kysleinu listovu alebo alchemilkovy caj ked ste chceli otehotniet? mate s tym niektora skusenost? dakujem za odpovede 🙂

liz_lemon
27. jún 2012

@monusik73 ja som brala kyselinu listovu, ale netusim, ci mi pomohla otehotniet

monusik73
autor
27. jún 2012

@liz_lemon predchilkou mi jedna napisala ze jej to pomohlo brala kyselinu listovu a alchemilkovy caj 3 mesiace a potom otehotnela 🙂

liz_lemon
27. jún 2012

@monusik73 no, ja neviem ako moze niekto vediet, ze presne toto bolo to, co akurat pomohlo
moze to byt jeden z faktorov, ale nespoliehala by som sa na to
ja mam skor pocit, ze mi pomohlo, ked som prestala na tehotenstvo mysliet, a zamerala som sa inym smerom

monusik73
autor
27. jún 2012

tak vies niekedy je dobre sa poradit s lekarom co by bolo dobre aby zena otehotnela a niekedy inym zenam pomoze kyselina listova alebo nejake bylinky kazda zena ma iny organizmus🙂 🙂

ichbinich
27. jún 2012

Kyselina listova sa neberie na "lahsie otehotnenie". Kyselna listova sa berie ako prevencia razstepu. Najviac sa bunky delia hned v prvych dnoch/tyzdnoch tehotenstva, a to takmer ziadna zena nevie, ze je tehotna. Ked ma dostatok kyseliny listovej, je mensie riziko razstepu. Ked sa zacne brat az po zisteni tehotenstva, uz moze byt neskoro...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre