Vyberali ste vaše budúce dieťatko podľa znamenia?

miruskac
19. jan 2015

Ahojte mamicky z manzelom mame 2 rocnu dcerku a radi by sme chceli druhe babo.Nasa dcera je Vahy.A k nasej dcere by sa hodila znamenie skorpiom len ku mne nie ja som lev a to by sme sa hadali co si o tom myslite . dakujem

sofiadurovic
19. jan 2015

nikdy som žiadnej zakladateľke nenapísala nič negatívne ale toto mi nedá ja som 10 rokou nemohla otehotnieť a teraz ďakujem bohu že čakám druhé ale posledná vec ktorá ma napadla či sa k môjmu prvému bude hodiť druhé lebo bude v takom alebo onakom znamení a čo tie čo sa im ešte stále nepodarilo počať tie sa musia nad takouto témou držať za hlavu niekto vážne nemá čo robiť so svojim volným časom ako vymýšľať somariny 🙂 🙂

emily76
19. jan 2015

@beatkazvenuse aj my mame doma najkrajsie babo... dokonca 3... 😀 😀 a brali sme co prislo a kedy prislo,znamenie sme teda neriesili absolutne

denisamarek
19. jan 2015

akoze prepac, ale to uz co je ked ludia v dnesnej dobe toto riesia ? Ja budem bohu vdacna, ked sa mi podari donosit dieta co najdlhsie... uz asi nevieme poniektori co od rozkose....

beatkazvenuse
19. jan 2015

@emily76 no moja zlata tak to my mame 4 a vsetky najkrajsie. 😀 mame to od 18 rokov 16 14 a sest mesiacov . No ako toto vyberies? Vlastne sme to urobili postupne a narodili sa april maj jun a jul. 😀

werka_t
19. jan 2015

No ja ani len netusim, ake znamenie maju moje vlastne deti. Mna taketo blbosti ako znamenia a horoskopy vobec nezaujimaju...ale ked niekomu uz len toto k spokojnosti chyba....

elika74
19. jan 2015

@sofiadurovic 99,9% žien si hlavne želá, aby to bolo zdravé, v pohode donosené, šťastlivo porodené. Nejaké znamenie je fakt nepodstatné. A keby bol termin o par dni neskor po želanom znameni, tak co, vyvolaju porod nasilu? A co ked sa vypyta na svet o mesiac skor, ako to budú ratať? Deti prechadzaju rôznymi etapami vývinu, občas sa aj pohádaju, pobiju, inokedy sa hraju a rozumeju si spolu.

diorka
19. jan 2015

Baby, necitala som to cele, vlastne iba nazov, ale pripomenulo mi to kamosku, strasne si zaklada na znameniach a k dcerke, jej a manzelovi chceli druhe podla znamenia, aby sa hodilo, tak sa zacali snazit vtedy, aby im vyslo nejake z vysnivanych znameni, ale nedarilo sa, tak mala reci typu, ze prve sa im podarilo na 1x, tak vie, ze otehotniet nema problem, ze je to znamenie, ze druhe nemaju mat teraz a uz islo znamenie, kt. sa k nim ako rodine nehodilo, tak sa prestali snazit a co sa stalo? No otehotnela. Sama nechape, lebo predtym si sledovala plodne dni a ten mesiac podla nej nemali sex cez plodne a otehotnela. Tak maju druhe, ktore sa vraj k nim "nehodi" 😅

anula106
19. jan 2015

@miruskac vies ze neviem v akom znameni su moje deti vlastne narodene? Zaujimava tema,aspon si to zistim 🙂🙂🙂

diorka
19. jan 2015

Inak baby, moj manzel ma dve sestry, vsetci traja su raci a uplne odlisni

sofiadurovic
19. jan 2015

@elika74 súhlasím preto nerozumiem zakladateľke ☹ chápala by som keby ju zaujímalo zdravie či už jej alebo dieťaťa ale toto no ja neviem príde mi to strašne hlúpe ale sú tu aj väčšie sprostosti na ktoré človek už radšej ani nereaguje 🙂 🙂 lebo tvoj názor rovná sa hádka 😖

nikusssik
19. jan 2015

nechápem...my sme mali mať barana, čo nebol v rodine nik...a malá si povedala o mesiac skôr, že ide von a je ryba...no a čo by ste robili v takom prípade? uvažovali ako sa doma zosúladíte? kto s kým si bude alebo nebude rozumieť? asi mi je smiešne 🙂 zdravie je najdôležitejšie, takéto hlúposti sa ani riešiť nedajú

fopka
19. jan 2015

tie, ktore nemožu mať babatko alebo sa on dlho pokúsaju, tak tie muselo hned poraziť po precítaní temy 😀

natalym
19. jan 2015

@fopka Á tak sa len pýta, nie? Každý máme iné priority.

fopka
19. jan 2015

@natalym ved jasne.... ale tak predpokladam, ze prioritou vacsiny je mať zdrave dieta, pripadne otehotniet atd... a niekto sa chce trafit do znamenia, aby doma neboli hadky 😀

natalym
19. jan 2015

@fopka Pravdepodobne, ak už teraz myslia na to, že aby neboli tak budú s akýmkoľvek znamením.

fopka
19. jan 2015

@anula106 no to si ani nemala písat... dostanes tu od "skvelych" matiek, že co si ty vlastne za matku, ze nevies znamenia svojich deti 😀

natalym
19. jan 2015

Čo znamenia, ale ja mám deti už väčšie a keď sa pýtajú na dátum narodenia tak chvíľu musím rozmýšľať.

hradnapani
19. jan 2015

@miruskac myslim. ze o astrologii netusis vobec nic. Slnecne znamenie (teda skorpion a ostatne) len malo vypovedaju o celkovej povahe cloveka a o tom, ako bude vychadzat s ostatnymi. Je tam vela dalsich veci, ktore vstupuju do hry.... zavisi od toho, ake planety prevazuju v celkovom horoskope, ako su vzajomne naklonene. Aj dvaja ludia narodeni v jeden den mozu byt preto uplne odlisni 😉 Takze tymto sa radsej ani nezaoberaj, lebo mozes byt napokon nemilo prekvapena vysledkom. A este ked do toho das cinsky horoskop (ktory mne osobne pride aj celkom trefny), tak bude z toho motanica uplna 😅

oli18
19. jan 2015

Teraz to nechaj na osud. Ak chceš svojmu dieťaťu pomôcť a veríš na znamenia, tak ho radšej v dospelosti naviguj pri výbere životného partnera podľa znamenia. Tam už ide o viac. 🙂

tatiana1985
19. jan 2015

Ja mam polročné júlové bábätko doma.. A vôbec neviem v akom je znamení 😝
@fopka 😀 čo je 15. júl?

kaktusik007
19. jan 2015

@miruskac co si o tom myslim??? ze mas spuuuustu volneho casu 😀 ked riesis taketo hluposti

kaktusik007
19. jan 2015

@tatiana1985 rak? tipujem.

tatiana1985
19. jan 2015

@kaktusik007 hej? No ktovie či to je "dobre " 😉

ikke
19. jan 2015

veru, ja som skorpion a dcera je lev a hadame sa uz teraz a to este nema ani 2,5 roka 😅 takze vo februari pekne prekrizit nohy a hlavne ziaden valentin!!! 😀 😝 len pozor aby ti tvoje dalsie dieta nevyviedlo to, co urobili obe moje - narodili sa pod uplne inym znamenim, ako mali povodne vypocitane 😀 😎

ach dievca, kde ty svoje deti kupujes? 🙄

katarinka289
19. jan 2015

Nechas ho v nemocnici,ked nebude mat modre oci? Ja si myslim,ze ludia,ktorym zalezi na takych stupidnych banalitach,nie su zreli na to mat dieta

canama
19. jan 2015

@fopka to ze zakladatelka temy riesi to co riesi, nijako nesuvisi s tym ze ked otehotnie tak pre nu nebude zdravie jej dietatka prvorade....to je akoby si chcela povedat ze napriklad ked sa zena pocas tehotenstva zaujima o pohlavie dietatka, tiez pre nu nie je zdravie prioritne....chaba logika.

nie kazdy sa v numerologii a astrologii rozumie, alebo jej veri....preto mozu byt mamicky ktorym je sumafuk kedy otehotneju, ale su aj take, ktore si to radsej naplanuju v case, kedy je to pre ne z tohto hladiska vhodnejsie....planovane tehotenstvo je dnes bezne, drviva vacsina zien si planuje otehotnenie podla roznych situacii v ich zivote - svadba, zamestnanie a podobne...tak co je zle na tomto? mne napriklad tiez vyhovuje z astrologickeho hladiska datum narodenia nasich deti, ale je fakt ze sme to nijako extra neplanovali, nahodou to tak prislo, kedy to prislo a vyslo to na prvu supu. ze existuju zeny co sa snazia otehotniet 10 rokov neuspesne a preto sa pokusaju o sto tristo urputne po cely rok? za to ale zakladatelka temy holt nemoze... 😒

@miruskac myslim si ze vztah medzi rodicom a dietatom ktory vznikne v laskyplnom prostredi je ovela silnejsi a urcujucejsi ako nevhodna konstelacia znameni. no tak obcas budu trecie plochy...to ze sa ludia nehadaju, neznamena ze maju krasny vztah. 🙂

miadi
19. jan 2015

nam sa podari (samovolne)blizenec alebo rak uvidime kedy presne bude porod termin je dost na hrane..oboje znamenia su ok ku mne rybe.Viac by som chcela blizenca lebo snimi mam super vztahy..Ale kludne nech je aj rak lepsie ako by sa malo narodit dako predcasne
Ako budete spolu vychadzat je ale uz na vychove a nie na znameni.Kazdy clovek ma jedinecnu povahu.Niektore veci z horoskopu sadnu na kazdeho-lebo je to zovseobecnovanie.
aby ti to vyslo na dane znamenie...ci dve specificke-sance by si mala iba tak jeden dva mesiace v roku na plodenie..cize babatka v danom znameni sa mozes dockat aj o 10rokov..🙂

moni73
20. jan 2015

tak mna to dopredu nezaujimalo, ale ked som zistila, ze termin porodu je 14.3, tak som si povedala: fuuuha! ryba?! ja som vahy (jasne, ze to naj znamenie na svete) a ziadnu rybu nepoznam prislo mi to take nemastne, neslane znamenie 😖 . sa ospravedlnujem vsetkym rybam. a tak si mala pockala a dava mi to vyzrat - maly baran! 😀
ja verim horoskopom na ten den, ked ma caka nieco pozitivne 😉 , inak su to bludy 😎

fopka
20. jan 2015

@tatiana1985 racik...viem,lebo aj ja mam 🙂 ale do isteho casu som to nevedela ani ja-lebo som to neriesila,len znama medzi recou poznamenala,ze mame maleho racika

fopka
20. jan 2015

@canama ano,svojim sposobom mas pravdu... 😉 mne osobne ale pride neprirodzene planovat dieta do znamenia....a tiez viem,ze niektore mamicky,alebo buduce tato tema doslova zabolela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre