Vyskúšali ste piť čaj z alchemilky žltozelenej?

manamani1
21. sep 2011

Snažilky máte s týmto čajíkom skúsenosti? Ja som čítala o ňom len a len pozitívne diskusie. Pije sa od menštruácie do ovulácie. V čase ovulky treba prestať. Pomáha k bolestivej ms, narovnáva cyklus, čistí a posiľňuje maternicu. Pomáha k otehotneniu. Pijem ho 3krát/deň, varím si vždy čerstvý...

usacek79
3. dec 2015

@atka1989 ano, mozes cely cyklus, ma sa prestat pit az ked je zena tehotna 🙂

bobatko
3. dec 2015

Vyvolava potrat mam s tym skusenost

atka1989
3. dec 2015

@usacek79 takze dobre, kludne mozem pit cely mesiac. Lebo niektore pisali ze len do ovulky...taze ovulku neblokuje? Chcem pit na posilnenie maternice aj na nizku sliznicu maternice mam dost nepravidelny ms a kratko trva len dva dni a slaba mrcha. ....dakujem za odpoved

usacek79
3. dec 2015

@atka1989 nie, urcite ovulaciu neblokuje 🙂 drzim palce

iwulqa
5. dec 2015

Baby skusali ste tento caj ?

kakatulik
5. dec 2015

@atka1989 ,ovulku neblokuje,ale vraj sposobuje mierne stahy maternice...keby si nahodou otehu,asi by to nebolo asi celkom vyhodne.

maja367
18. dec 2015

@iwulqa tento caj pijem

iwulqa
19. dec 2015

@maja367 ahoj a pijes ho cely cyklus alebo len od menstruacie po ovu ?

maja367
19. dec 2015

@iwulqa pijem ho od menstruacie po ovulaciu.. tento cyklus som ho mala asi len 7x 😒 tak neviem prečo

iwulqa
19. dec 2015

@maja367 jaj ja nevien este som ho nezacala pit vzdy si poviem zealsi cyklus a stale zabudnem a netusim ako mam ovulaciu tak som si kupia testy a dalsi cyklus idem testovat

maja367
19. dec 2015

@iwulqa ja ho pijem druhy cyklus a vzdy si poviem uz si kupim ovu testy a vzdy nič ..

tatinka
14. apr 2016

ahojte dievcata, chcem sa spytat kedze beriem anopyrin na krv myslite ze mozem pit aj alchemiku zltozelenu ?

kattyy3
14. apr 2016

@tatinka ja som ju pila pred otehotnenim vzdy myslim od menstruacie do ovulacie potom pauza a dokola a beriem aj anopirin. A za mesiac sme otehotneli zatial sa drzime a sme v 21t moc drzim palce

tatinka
14. apr 2016

@kattyy3 no ved prave to je dovod pre ktory ju chcem skusit i ja brat len teda som nevedela ci sa to moze ked clvoek berie ten anopyrin, takze som rada ze sa tot ak moze 🙂 , gratulujem k miminku....este sa ta spytat tu zltozelenu alch.kupim normlane v lekarni ? a pila si ju kolkokrat denne ?

kattyy3
14. apr 2016

@tatinka pila som bud taku klasicku co mi kamaratka pestovala na zahradke alebo takuto na obrazku co je par prispevkov vyzsie. Neprehanala som to iba raz denne do pol litroveho pohara nechala par min vyluhovat a cely den popijala nie naraz a urcite nemoze podla mna ublizit ak nepomoze ved nase babicky sa liecili iba tym a bolo lepsie juj moc ti drzim palce

kakatulik
14. apr 2016

Jasne ze neublizi,ale myslim,ze bylinky su ucinnejsie ked sa popijaju teple po duskoch.
rano a vece po salke.

tatinka
14. apr 2016

@kattyy3 dakujem,,,, u nas uz je to viac menej asi o zazraku,,,ale clovek robi co moze...povedala som si ze skusim alchemiku ...

huahua
14. apr 2016

@tatinka Ja som ju pila kvôli bolestivej ms a neprevidelnému cyklu - pomohla.

tatinka
14. apr 2016

@kakatulik ja som sa len bala ci to bude dobre brat ked clovek berie anopyrin, lebo niektore lieky a byliny sa dost ovplivnuju,,ale kedze holky pisu ze sa to moze vrat aj s tym, tak si to kupim a skusim..dakde som citala ze je dobre si to dat trikrat denne ale to davkovanie je rozne podla zien co tu pisali..niekto to berie lenr az denne , niekto viac,,,ty si teda brala dvakrat denne?

kakatulik
14. apr 2016

Este nieco...je dolezite robit pauzu.Bud tie dva tyzdne od ovulky,alebo po rtoch mesiacoch nepretrziteho pitia take dva mesiace pauza.

tatinka
14. apr 2016

@huahua no tiez mam bolestivu mrchu ....ale hlavne sa snazime otehotniet...aj ked uz sama neviem po tolko rokoch snazenia ...no ale zas za za vyskusanie nic nedam 🙂

tatinka
14. apr 2016

@kakatulik no ja skusim pit od prveho dna mrchy do ovulky a potom prestat,uvidime co to urobi 🙂

huahua
14. apr 2016

@tatinka no minimálne s tou mrchou by ti to mohlo pomôcť a snáď aj viac 🙂

kakatulik
14. apr 2016

@tatinka anopyrin je na antikoagulaciu a alchemilka na posilnenie svaloviny maternice a celkove upravu homonalnej ovnovahy.....pi anopyrine treba davat pozor na vit.K.

tatinka
14. apr 2016

@kakatulik ale teda teda anopyrin mozem podla teba kombinovat s pitin alchemiky ?

kakatulik
14. apr 2016

@tatinka janeeee,tieto dve veci sa nemaju ako ovplyvnit.

tatinka
14. apr 2016

@kakatulik mna len trosku metie ci nebud problem pocas menzesu so silnym krvacnaim lebo mne anopyrin sposobuje silnejsie krvacanie a napriklad pocas mrchy nemozem pit niektore bylinne caje lebo mi sposobuju silny menzes...a reku kedze anopyrin riedi krv a v podstate bylina tiez,,,tak reku ci sa to moze kombinovat ,,,lebo uz niektore holky pisu ze moze a niektore ze ne ,,,tak teraz som z toho jelen, asi sa opytam v lekarni apsom pre istotu 🙂

kakatulik
14. apr 2016

@tatinka ja za seba a vlastnej skusenosti mozem napisat,ze mi alchemilka zmienila intenzitu ms krvacania a celkových nepijemnych pocitov s tym spojených.

tatinka
15. apr 2016

@kakatulik moja dakujem za rady, si zlata, a ked sa mozem spytat ked si pila alchem.mala si potom krvacanie ako upravene alebo teda zmenene? ze nebolo silne ? a menzes nebol potom bolestivy ? ...s mojim tak velmi tuzime po miminku , tak som myslela ze skusim alchemiku ci to pomoze u nas , ,,,

tatinka
15. apr 2016

@kakatulik tak akurat soms i cajik kupila takze potom v prihodnu dobu ho skusim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre