Máte skúsenosti s čajom z alchemilky na úpravu cyklu?

beana
23. mar 2020

Ahojte prosím vás aké máte skúsenosti s alchemilkovym čajom? Vraj pomáha na vyrovnať nepravidelný cyklus, zmierňuje bolesti pri menštruacii.. Mam dosť nepravidelný cyklus, menštruácia mi koľko krát mešká aj 20dni tak ci mate nejaké skúsenosti?

petkaaa
23. mar 2020

Mne pomohli Gynex kvapky

martina8888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
24natalia11
23. mar 2020

@beana som na tom podobne, mne alchemilka nepomohla

fkata
23. mar 2020

Mne Alchemilka riadne rozhádzala cyklus, začal mi vynechávať.
Bylinné vložky, čistý marketing, mne ani nevyhovovali. Skôr Gynex, alebo Vitex, ľanové semienka.

patka_673
24. mar 2020

ja som s nou v pohode a este by som aj povedala, ze mi tak povediac pomohla od tych pred menstruacnych krcov. proste su o hodne mensie, ked ju pijem pravidelne no je mozne, ze na kazdeho posobi inak

nelca0510
24. mar 2020

@beana mne pomohla pri PMS a pri krcoch pri menzese

orangiiina
24. mar 2020

@beana mne pomohla alchemilka a rebríček. Keď som mala vyše 20 rokov, mala som ju veľmi nepravidelnú. Vyvolávačky nepomohli, Duphaston tiež nie, endokrinologicke výsledky boli v norme. Keď mi ale vynechala menstruacia skoro na pol roka, siahla som po bylinkach. Každé ráno na lacno som si robila čaj z týchto byliniek a presne do mesiaca som ju dostala 🙂 za mna jednoznačne áno! Odvtedy som nemala take problémy.

retatka
24. mar 2020

Aj praslička a kapsička je dobrá

terezka288
25. mar 2020

@beana mne pomohol tento caj pila som ho rano a vecer a behom 2 mesiacoch som mala cyklus napraveny

janka2273
29. mar 2020

Myší chvostík i šalvia sú tiež babské bylinky 👍 vždy si chvostík natrhám sama a celú zimu popíjam,je výborný na cyklus👍

kundiboo
28. feb 2022

@fkata ahoj a koľko si ju píla? A kedy sa ti potom spatne upravil cyklus ?

fkata
28. feb 2022

@kundiboo Ahoj, 2 týždne pred menštruáciou, po vyradení asi do 3 mesiacov.

kundiboo
1. mar 2022

@fkata aj ja som ju tak pila a MS nikde , rozhadzala mi celý cyklus

fkata
1. mar 2022

@kundiboo presne toto som písala aj ja, že mi rozhádzaná cyklus a po 3 mesiacoch som sa znormalizovala. Ja som mala cysty a chcela som otehotnieť, tak preto som skúšala. Nechaj ten čaj radšej.

kundiboo
1. mar 2022

@fkata nechám lebo do 20DC som merala BT , stále bola nízka tak že kašlem na to asi OVU tento mesiac nebude a 26 odmerám a vysoká, aj 27,28, aj dnes 29 a MS stále nikde. takže tá Alchemilka svina asi posunula OVU a teraz boh vie kedy dostanem MS :(

fkata
1. mar 2022

@kundiboo mne vynechala ms, potom sa posunula o 14 dní a za tým, som špinila aj po ms. Mne vtedy vychválili alchemilku, aká je super a ako otehotniem.

kundiboo
1. mar 2022

@fkata aj ja som počula samé chvály ale môj krásne pravidelný cyklus mi to pokazilo 😔 potom sa podarilo ?

fkata
1. mar 2022

@kundiboo dlho nie. Teraz áno, akurát som 17 tt.

kundiboo
2. mar 2022

@fkata držím palce aby ste to dotiahli do úspešného konca ♥

fkata
3. mar 2022

@kundiboo ďakujeme, tak hádam sa podarí.