Za aký čas po laparoskopii by som mohla otehotnieť?

martinka15
10. nov 2011

Ahojte dievčatá 🙂 Chcela by som sa popýtať, či máte niektoré z vás skúsenosti s absolvovaním laparoskopie, za ako dlho po operácií ste mohli začať so snažením o bábätko a za ako dlho sa Vám to aj skutočne podarilo? My sme začali tento rok v auguste a tento týždeň ma museli nečakane operovať. Som z toho veľmi smutná, lebo neuveriteľne túžime po miminku....

defulik
26. jan 2016

@leren1 ahoj, ano hned po laparke som otehotnela

leren1
26. jan 2016

@defulik super 🙂 ja som 4 dni po...a zabudla som sa spytat kedy sa mozme snazit...to je dobra sprava pre mna aj my sa snazime cez tri roky

darka252
20. mar 2016

Ahojte, snad mi niektora poradi...

je mozne ze ak som tesne pred diagnostickou laparkou otehotnela ze sa to mohlo udrzat? ovulku som mala 4 dni pre zakrokom a dnes som 19 dpo a iba slabulinko spinim asi 4 den ale mam bolesti takmer ako pri mrche. ja sa aj tak inak citim, nechcem si nahovarat ale ved zazraky sa deju vsak? 🙂

butterfly333
26. mar 2016

Baby aky je rozdiel medzi laparoskopiou a hysteroskopiou??

darka252
29. mar 2016

@butterfly333 hysteroskopia je kratky operacny zakrok asi 10 min. v celkovej anesteze. Zvykne sa robit na jednodnovej chirurgii. Vysetrenie robia zo spodu, cize nemas jazvu na bruchu. Mne to robili v lete prezru ti sliznicu a maternicu mne odstranili malinke zrasty. Proste ci mas vsetko ok. Ale nevedia sa dostat do vajecnikov pripadne vajickovodov preto sa robi dalsie vystrenie a to laparoskopicky. Malinke 3 jazvy na bruchu. Ak ides na diagnostiku priechodnosti od spodu ti vstrieknu kontrastnu latku. Asi takto to viem vysvetlit 🙂 ale na nete si to vies presne vyhladat

butterfly333
29. mar 2016

@darka252 ahaa dakujem za vysvetlenie no dnes som zistovala tak mi idu robit tu diagnosticku laparku.

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laydy7777
25. apr 2016

Ahojte. Dnes mi povedal doktor aby som isla na prefuknutie vajecnikov lebo sa nam nedari otehotniet. Bojim sa toho a mam take zmiesane pocity. To jeden den pridem a na druhy idem domov ci ako to je?

darka252
25. apr 2016

@laydy7777 podla toho ci ides do nemocnice alebo na jednodnovu chirurgiu. Z jednodnovky ides po 2 hod. domov. v nemocnici musis byt jednu noc minimalne v nemocnici kvoli poistovni. Nemas sa coho bat 🙂 Budes vediet na com si a ked bude vsetko ok mozno ti to k tehotenstvu iba pomoze. Ja som bola pred 5 tyzdnami a lekar mi povedal ze niekedy staci precistit vajeckovody a ide to lepsie. Vela zenam to pomohlo 🙂

butterfly333
25. apr 2016

@laydy7777 ja som bola teraz 4.4.a to som tam išla v nedelu poobede v pondelok rano ma robili a v utorok rano domov.

laydy7777
27. apr 2016

A pomohlo to niektorej z vas k babetku? Hrozne po nom tuzime

darka252
28. apr 2016

@laydy7777 zatiaľ nie, taham prvý cyklus od zákroku. Ovu meškala tak čakám čo bude

shia
4. máj 2016

@laydy7777 ja som otehotnela hned prvy mesiac po laparoskopii 🙂 a to mi predpovedali, ze to nepojde vobec ;) drzim palce

laydy7777
5. máj 2016

chcela by som mat tvoje stastie ja som niekedy taka zufala ze si myslim ze uz ziadne pozitivum nebudem ani pocut .som z toho nejak nervozna potom a stale sa tym zaoberam, teraz este aj sestra caka babo a je mi to o to este tazsie vsetko ☹

butterfly333
5. máj 2016

Ja som včera dostala prvú ms po laparke tak verím že dalšia už nepríde.

darka252
5. máj 2016

@laydy7777 mne dnes napokon test zahlasil ze druha ms po laparke uz nedojde. Takze zadarilo sa v podstate hned... nieco na tom bude 🙂

butterfly333
6. máj 2016

@darka252 Dufam že ta budem nasledovat 🙂

lucik206
14. máj 2016

ahoj baby ja idem na laparku 31 mája tak som zvedvá ako to dopadne.Dufam že aj nám sa zadarí hned,lebo už sa snažíme vyše roka a už som z toho na nervy, nakolko uz budem mat o mesiac 36 :( držte mi palce prosííím ;)

butterfly333
15. máj 2016

@lucik206 Držímpalčeky ja som bola na laparke 4.4.2016 zatial sa nezadarilo no verím že to pomože ,snažíme sa dva roky.

lucik206
15. máj 2016

@butterfly333 dakujeem 🙂 aj ja ti držím palčeky nech sa zadarí čo najskor 🙂 a možem sa ta spýtat ako dlho si musela byt v nemocnici?

butterfly333
16. máj 2016

@lucik206 Do nemocky som išla v nedelu v pondelok ma operovali a v utorok rano domov.

laydy7777
16. máj 2016

@butterfly333 a potom si marodovala alebo si isla hned do prace? ked si mala urobene predoperacne tak kolko si cakala pokial ta doktor objedna?

butterfly333
17. máj 2016

@laydy7777 ja som bola už pn od minuleho roka apríla 2015 lebo mi operovali nohu aaj koleno,no a čakala som na tremin týžden.Za ten týžden som si vybavila interne predoperačne.

laydy7777
17. máj 2016

@butterfly333 to si bola len na internom?

butterfly333
18. máj 2016

@laydy7777 obvodna mi vzala krv s vysledkymi som išla na interne predoperačne a potom na konzultaciu do nemocnice kde mi dali hned termín.

marcopollo
20. júl 2016

aj ja som bola na laparoskopiu cysta vaječnika 18.5.2016 snazime sa tiež o druhe babatko ,ale menštruacia nieje akosi v poriadku po lapar. som dostala prvu menš. 23.6. a v juli tento mesiac 15.7. 2016 dosť skoro po sebe 😒

dziacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laydy7777
28. jún 2017

ahojte snazilky, no čo podarilo sa niektorej už otehotnieť po laparke? ja som týždeň po zákroku tak dúfam že sa nám hneď zadarí.a držím palčeky všetkým ostatným

fesanda7
5. júl 2017

Ahojte...je tu niektora ktorej odovrali pri lapar. Vajcovod?kedy po odobrati mozem skusat?

butterfly333
5. júl 2017

@laydy7777 mne hned další cyklus no v 7tt to skončilo 😦

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre