Aké nežiadúce účinky malo vaše dieťa po očkovaní?

gubcikova
17. aug 2012

Keďže nik nevie presné číslo detí ktoré trpeli,alebo stále trpia nežiaducimi účinkami po očkovaní zakladám túto otázku.aspoň trošku budeme vedieť aké sú čísla.každý lekár sa ohradí,že toto sa ešte nestalo,tak uvidíme.napíšte prosím o akú vakcínu šlo a čo sa vám stalo.ďakujem.

PS:poprosím mamičkám ktorým sa nič nestalo nekomentovať

a my-dcérka tretia dávka hexi-na tváry fľaky.ani po dvoch rokoch nevedia prísť čo to je
syn.druhá dávka hexi-problémy s dýchaním,ihned začervenanie a opuch v mieste vpichu,sopeľ,hnačky,nervozita,nespavosť,spavosť,hrče pod kožou-verdikt zo sona-zgrcnuté tkanivo a pod ním medzi svalmi jazierko s očkovacou látkou,ktoré telo neprijalo

eva8
12. apr 2023

@katharines ok, ešte popiš, prešla si k testom. Žeby respiratory si nespomenula?

katharines
12. apr 2023

@eva8 a o matovicovi som vobec nepisala (odkial to mas?), ten je na samostatnu kapitolu, no prispel k obrovskemu nestastiu mnohych, no nebol sam. Ved ta nasa slavna pandemicka komisia "odbornikov" by nas najradsej zavrela na cele 2 roky a ignorovali poznatky zo zahranicia. Ved kto vydal nariadenia o nelieceni kovid pacientov a na ci pokyn? Problem je, ze vedci su zavisli na financovani a vzdy plati "koho chlieb jes, toho piesen spievaj".

eva8
12. apr 2023

@katharines Matovič = očkovanie je sloboda a tiež si spomínala neliečenie chorých, čiže našu vládu. Všetko dokopy miešas. Áno dosť veci súvisí, ale treba si v Tom spraviť poriadok, lebo to vyzerá ako nejaký výkrik hnevu, či bezmocnosti a kopec škody to narobí.

katharines
12. apr 2023

@eva8 tak vidis. To nepovedal matovic, ale hradna pani. Ocividne mas v tom prehlad i cas, len ochotu porozumiet nevidim. To, co som spominala je jasne kazdemu, kto to pochopit chce.😉

eva8
12. apr 2023

@katharines vypočula si si ten link?

katharines
12. apr 2023

Tento link, kde neurologicka popisuje vlastnu skusenost, naozaj nedoporucujem pozerat ockofanatikom. Este by sa dozvedeli informacie, ktore by nerozdychali.

https://www.youtube.com/watch?v=cKcB_VNAD_I
katharines
12. apr 2023

@eva8 ten link som ti poslala len z jedneho dovodu, ze sama mala na bilbordoch "vakcina je sloboda" (matovica som na bilborde nevidela. Nechcel sa dat ockovat a ktovie, ci aj je, hoc to vsemozne hlupo odporucal) a ten bilbord bol uvedeny na linku. Klamstiev aj z jej strany (osoba z linku) uz bolo dost, staci, ze sa mi jej hlas ozyva na zastavke autobusu.
Vies, komu niet rady, niet ani pomoci.

eva8
12. apr 2023

@katharines Očkovaciu kampaň s ústredným slovom sloboda, zaviedlo Ministerstvo zdravotnictva
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-29-01...
Ale na sociálnych sieťach väčšina prispievajúcich tým oslovovala (nadávala na) Matovica, preto som to hneď spojila s Matovicom. Nepovedala to prezidentka, ani v tom videjku

katharines
12. apr 2023

@eva8 mala to na bilborde (ten je aj v tom linku), rovnako, ako krcmery. Vsade boli predsa bilbordy. Ostatni tam mali ine slova.
A viem, ze to vymyslelo ministerstvo, no okrem oneho, prezidentka porusila zakon, ked sa v reklame na vakcinacou objavila, lebo vakciny boli kupovane od firiem, ktore si do klauzuly dali, ze nenesu ziadnu zodpovednost za svoje produkty, ale zisk zhrabli.

eva8
12. apr 2023

@katharines boli tvárou kampane.
VAKCÍNA JE VÍŤAZSTVO nad zákerným súperom, stojí pri fotke s Marekom Hamšíkom, ktorý dodáva: „Na ihrisku sa rozhodujem sám. Pokiaľ ide o zdravie, dám a odborníkov“.

Spisovateľ Daniel Hevier má pri sebe logo s názvom VAKCÍNA JE PRÍBEH s dobrým koncom.

Hudobník Ondrej Kandráč používa slogan VAKCÍNA JE HUDBA, ktorú chceme počuť naživo a dodáva: „Len ak sa dáme zaočkovať, si budeme môcť opäť užívať radosť zo spoločných koncertov a rodinných osláv“.

Prvý zaočkovaný Slovák, lekár Vladimír Krčméry nesie hlavné posolstvo VAKCÍNA JE SLOBODA, po ktorej všetci tak túžime, aj s dovetkom: „Zverte svoje zdravie do rúk odborníkov. Očkovanie je pre mňa kľúčom k slobode“.

katharines
12. apr 2023

@eva8 ved ja viem. No propaganda v plnom prude.

ivanatim
12. apr 2023
ivanatim
12. apr 2023

No vidim, ze tu sa to rozmohlo riadne 🙂 presne ako sa hovori o tychto primitivnych antivaxeroch, snazia sa upenlivo ovladnut diskusie a aspon tak sirit tie svoje bludy, hoaxy a konspiracne teorie... modrykonik je na toto ako stvoreny 🙂 tymto ste tu známi ;) inteligentnych ludi ale tymito bludmi nepresvedcite, my verime vede, faktom, vzdelaniu, medicine... vy verite blahovi, ficovi, kotlebovi, hoaxom a tomu podvodnemu vyskumu toho "lekara", ktory bol potrestany za svoje klamstva, ktorymi zaviedol do sveta vas - antivaxerov. Hanbu ludstva. :D

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC31...

https://theconversation.com/covid-19-anti-vaxxe...

ivanatim
12. apr 2023

@katharines hahahaha to su mi fakty toto :DDD tazko sa ti diskutuje s inteligentnejsimi, co?

katharines
12. apr 2023

@ivanatim s primitivmi nema zmysel stracat rec. Je mi ta luto.

sorayaardente
13. apr 2023

@ivanatim bez vetra sa ani lístok nepohne,ako sa vraví. Nie som antivaxer ani pre vakcíny,som tak medzi,lebo sa neviem nikdy rozhodnúť,čítam aj aj. Kebyže ste mali v okolí ľudí,čo po vakcíne im deti totálne zmenili správanie ,tak by ste písali inak. Som za vyšetrenia deti pred očkovaním,pretože to je kľúčové a aj ta vakcina môže ublížiť.

ivanatim
14. apr 2023

@sorayaardente A preco si davate súvis zmeny spravania u tychto deti s vakcinami? aky logicky suvis to ma? ziadny 🙂 To je asi ako ked poviete, ze mate zapal pluc lebo ste pred polrokom jedli pizzu...asi taky suvis to ma.

eva8
15. apr 2023

@katharines v Tom linku sa špecifický rozprávalo o vakcinach proti covidu. Opäť miešas celkové očkovanie s vakcinami proti covidu. Jednoducho - vakcíny proti covidu berieš ako príklad škodlivosti a zbytočnosti ockovania. A opäť nedavas dobrý príklad. Na covid zomierali viac neočkovaných, zbytočne tu budeš dávať rôzne tabuľky.
Osýpky sa pred pár rokmi rozšírili medzi neockovancami (zbytočne budeš písať o zlých hygienických pomeroch) Teraz v okolí Košíc sa šíri žltačka typu A, áno, kvôli hygiene, ale predpokladám, že sa začína očkovať na A-cko. (povinné je očkovanie proti žltacke typu B)

A rizika očkovania sú zverejnene. Vždy sa berú benefity. Neockuje sa zbytočne, proti TBC(predtým povinné) sa už neockuje. Čiže nič zbytočne sa nedeje. Keby bolo očkovanie také nebezpečné, ľudstvo by vyhynulo, nepr.by neboli "nicnevediaci" lekári a prirodovedci

katharines
15. apr 2023

@eva8 tvoja odpoved svedci len o tom, ze nerozumies pisanemu ani hovoronemu slovu.
Len neviem, ci sa na vlne propagandy nesies dobrovolne z presvedcenia, alebo nevedome. Odpoved od teba necakam. Krasny den ti prajem. Mas tu dalsiu platenu kamosku, nebudem vas rusit.

eva8
15. apr 2023

@katharines a tvoja odpoveď svedčí o Tom, že máš predsudky a že zdieas informacie bez overenia 👍

katharines
15. apr 2023

@eva8 keby ti pravda pristala pred ocami, budes tvrdit svoje, takze nema ziaden zmysel dalej stracat cas.

katharines
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva8
15. apr 2023

@katharines odhalila si "moju ďalšiu platenú kamošku" 😔
Ale i tak si nájdem čas "zosumarizovať" tvoje info

katharines
15. apr 2023
eva8
15. apr 2023

@katharines jeeej, ty nie si c.1, lebo "nechceš strácať čas" 🙂
Kam si sa zaradila?

katharines
15. apr 2023

@eva8 prepac, chyba ti zakladne porozumenie a to nie je len moj nazor, kedy prekrutis vsetko, aj to, co sa prekrutit neda. Uznavam, i to je "dar". A co sa tyka tvojich zaverov ohladne covid, tiez vychadzas z bludov. Kludne sa zabavaj.

eva8
15. apr 2023

@katharines ako som povedala, tvoje pomiešame informácie treba roztriedit a potom ich dať do súvisu.
1. Povinné čkovanie (o Tom bola pôvodne reč) z hľadiska zdravia
2. Pandémia covidu
- očkovanie (téma)
- pôvod vírusu
- riadenie pandémie doma a v zahraničí
-liecba ochorenia
- vývoj vakcín, výroba vakcín
- propaganda ockovania

Tvoje príspevky hovoria o Tom, že keďže na škodlivom povinnom očkovani farmafitmy nezarobili dosť, tak bol úmyselne vypustený umelo vytvorený vírus, aby farmafirmy ďalej bohatli, ekonomika krachla a ľudstvo bolo lepšie ovládané "nimi", pretože je nevzdelane, hlúpe a verí propagande?

eva8
15. apr 2023

@katharines pokúsim sa roztriedit tebou napísané. Na 2 časti - pred a po pandémii. Téma je očkovanie, nie politikarcenie
1. Pred
- O vysokoskoakoch sme si už (ne)vyjasnili
- Ortut vo vakcinach. Nenachádza sa.
Timerosal (látka na báze ortuti) sa používala ako antibakteriálne látka vo vakcinach. Po r. 2001 sa v detských vakcinach už bežne nenachádza, Nachádza sa stále v niektorých potravinárskych vyrobkoch ako konzervačné látka.
- formaldehyd sa nachádza aj v krvi, aj v nejakom ovocí.