Čo podať ako prevenciu pred mumps, rubeola a osýpky očkovaním?

zuzana1985
10. máj 2012

Ahojte mamičky. Môj drobec bude mať 18 mesiacov a čaká nás MMR očkovanie. Ešte nie som rozhodnutá na 100 % či očkovať alebo nie, ale v prípade že sa rozhodnem dať ho zaočkovať, chcela by som Vás poprosiť o rady, čo ste Vašim detičkám dávali ako prevenciu pred týmto očkovaním. Ďakujem 😉

elise
10. máj 2012

neočkovať, prevencia nepomôže možno zvýšiť vytaminy🙂

eaka
10. máj 2012

😀 😀 😀 že prevencia pred očkovaním... 😀 😀 😀

sorry, nedalo mi to.. no najlepšie neočkovať, teda ako prevencia pred prípadnými nežiadúcimi účinkami danej vakcíny... ak chceš očkovať, ale chceš len minimalizovať riziko NÚ, tak istota, že dieťa je v čase očkovanie 100% zdravé, nemá žiadne nezistené alergie na zložky vakcíny, nemá nijak zníženú imunitu, genetickú predispozíciu na poruchy, treba riadne prečítať príbalový leták, odporúčala by som nielen slovenský, keďže je statočne skrátený, uistiť sa, že nemá žiadnu kontraindikáciu, nadopovať vitamínmi, céčkom..., okrem toho niekto po očkovaní hneď detoxikuje, aby sa max.toxických látok z vakcíny z tela odstránilo...

luciferkax
10. máj 2012

ahoj, ja pred každým očkovaním dávam pozor, či dieťatko nie je ani trošičku choré a dávam zvýšenú dávku vitamínu C, tri dni pred a týžden po.... .pred MMR neviem, či nebudem dávať c-čko aj dlhšie, kedže vedlajšie účinky, výsyp. sa môže objaviť do dvoch týždnov

simsalabim
10. máj 2012

Homeopati odporucaju podat jednorazovo THUJA v potencii CH15, ale myslim, ze az po ockovani.

majka1981
10. máj 2012

homeopatiu dat pred ockovanim 🙂

pimpulienka
10. máj 2012

MMR očkovať nedam, ale na všetky ostatne nam zabrala Thuya (deň pred ockovanim, v deň a deň po očkovani..)

bobocka
10. máj 2012

ak si rozhodnuta ockovat tak-izolovat dieta min tyzden pred a tyzden po ockovani nech sa minimalizuje moznost,ze ochorie (aj maly soplik vie velke problemy narobit),dieta musi byt v maximalnom zdravi,podavat vit c,homeopatika thuya occidentalis 15ch,pred ockovanim si vyziadat v ambulancii u dr crp vysetrenie z krvi,v ziadnom pripade neodchadzat od dr min polhodku po ockovani.
drzim palce nech je tvoje rozhodnutie(akekolvek bude) to spravne a nech vsetko dopadne na vybornu 🙂

my sme dali thuyu den pred ockovanim 5guliciek,v den ockovania 5 guliciek,den po ockovani 5 guliciek a tyzden po ockovani 5 guliciek.rozpustit v malinkom mnozstve vody,podvat medzi jedlami,nezapijat.

ajca123
10. máj 2012

Cau moje dve deti sú zaockovani MMR a prvy syn po očkovani nic nemal. A druhy syn mal po očkovani osypky... A treti uvidíme...
Ja som ako dieťa mala všetky tieto choroby lebo v tedy sa proti MMR neockovalo...
A všetky deti mám zdrave 🙂)))

lucula73
10. máj 2012

@ajca123 vidíš,ak si prekonala tieto choroby a prežila si,máš celoživotnú imunitu na ne a z toho vyplýva,že očkovanie je úplne zbytočné.....riziká z očkovania sú vyššie ako riziko,lže dostane niektorú z tých chorob...

Ja som MMR nedala........ani hexu,ale to je o inom,každého osobná vec 😉

abbie
10. máj 2012

ja MMR odmietam a pred Hexou dam homeopatikum Thuya 😉

mb
10. máj 2012

baby co je MMR a Hexa? 🙂

jezibosorka
12. máj 2012

ja odporucam neockovat, mala som aj mumps, aj osypky a aj rubeolu a zijem 😀 zbytocne pchat jedy do dieta, tato vakcina je podozriva aj z autizmu a pod... ako prevenciu si precitaj pribalovy letak....a prejde ta chut ockavat na 100% 😉

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
orechovnikova
9. máj 2013

Tento tyzden sme odmietli MMR, uvidime aku pokutu si na nas pripravia... Vsetci co davaju pohodovo homeopatika svojim detom, poznaju principy na ktorych funguju? Ze podstata je duchovna (prenos informacie) a ze ide o bielu magiu? Ak ste v pohode s bielou magiou, parafrazujem: bad for you.