Spavosť po očkovaní

kikaski
14. jún 2013

Dievčatá, boli sme včera očkovať a malá akosi viac spí..je to normálne ??? má aj mierne zvýšenú teplotu.. Boli aj vaše detičky ospalé po očkovaní ? ako dlho ???

xlucia
14. jún 2013

@kikaski nie je to normalne. precitaj si pribalovy letak vakciny, co dali malej

sirinka
14. jún 2013

@kikaski opytajte sa vasho pediatra... Kedze ste zrejme podpisali informovany suhlas, lekar vas mal informovat o moznych komplikaciach a neziaducich ucinkoch... Pokial mas prehlad o tom, co vakcina obsahuje, musi ti byt jasne, ze organizmus je extremne zatazeny a ma co robit, aby ten napor zvladol..

hanka1111
14. jún 2013

@kikaski aj moj maly viac spal po ockovani,mal aj teplotu,tak pravdepodobne ta ho vycerpala.neboj,zajtra uz bude ok.

emily_666
14. jún 2013

@kikaski neboj, teplota a väčšia spavosť bývajú normálnymi príznakmi, zajtra by malo byť dobre

pectore
14. jún 2013

spavost bude najskor suvisiet s teplotou... vsak aj ty ked mas teplotu viac ta taha do spanku...a telo potrebuje oddychovať... treba sledovat teplotu a ked sa vytrati nejaká vyrazná spavosť by nemala pretrvávat...

piacere
14. jún 2013

@pectore môj synátor spal po hexe od príchodu z nemocnice 7 hodín v kuse.... Nemám pocit, že toto by mal byť "normálny" príznak tela vyčerpaného teplotou.... Apropo, teplota vystúpila až neskôr.

aristka
14. jún 2013

odsleduj si teplotu a zajtra by malo byť lepšie...aj moje deti ak mali teplotu boli buď nevlúdne alebo spavé...a ak sa ti to nezdá rieš to zo svojim lekárom nie tu...

linda20111
14. jún 2013

@kikaski ano, je to pravdepodobne od tej teploty, preto je viac unaveny. treba ho sledovat ci mu velmi nestupne teplota a tiez zvysit prijem tekutin. ja som davala viac caju, po ockovani vypil 2x tolko ako zvycajne.

pectore
14. jún 2013

@piacere preco bol ockovany v nemocnici?...mali ste komplikacie? vsetko moze zo vsetkym suvisiet...na margo moje dieta dokazalo prespat v 3 mesiacoch 7-8 hodín v kuse a to celkom bežne (hlavne v noci)

terezka1947
14. jún 2013

@kikaski co znamena,ze vela spinka?napisem ti moju skusenost po vsetkych ockovaniach...ockovanie okolo 13tej....kym sme dosli domov asi o tej 15...napil sa mliecko a spal do vecera...do nejakej 19tej...potom sme ho rychlo okupali-iba take oclapkanie rychle a zase papanie,resp...najprv jedenie a potom umyvanie...zmerali sme teplotu a dali sme spinkat....a celu noc som pozorovala....ale nastastie bol ok...na druhy den tiez trocha dlhsie pospal....ale inak ok dalej....ak mas nejake pochybnosti-lebo len ty svoje dieta poznas...ci robi vsetko ako predtym....chod a lekarom

piacere
14. jún 2013

@pectore nie, zle som sa vyjadrila... po príchode od pediatričky. A moje dieťa bežne 7 hodín cez deň (očkovaný bol ráno) nespalo ... a už vôbec nie v 6-tich mesiacoch, keď dostal druhú hexu 🙂

lenyy
14. jún 2013

Pediater by ti povedal ze je to normalne,moj nazor vsak je ze je to absolutne nenormalne. Telo je vysokovane z toho svinstva tak setri energiou aby to dokazal organizmus spracovat. 6chorob naraz by za normalnych okolnosti dieta nikdy nedostalo-len vakcina toto dokaze dat min 6chorob do organizmu naraz.drzim palce aby sa drrobec dal do poriadku cim skor

kikaski
autor
14. jún 2013

@terezka1947 no budí sa na krmenie, ked ju nosim na rukach tak kuka a nespi...ale moja mala nieje taka spava zvycajne, pospi vacsinou hodinku a zase sa zobudi...a dnes spi a ked cche jest tak si pyta...ma aj teplotu tak neviem ci aj to ju vycerpava...a este aj doma mame dost teplo...neviem, pockam do zajtra...este uvidim aka bude v noci...je pravda ze tuto noc toho nepospala, asi ju este boleli nozky...v noci mi vacsinou prespi cely cas...dufam, ze to bude dobre

terezka1947
14. jún 2013

@kikaski ja ta chapem,ze sa bojis....ja som bola mimo par dni po ockovani 😒
jednoducho ju iba pozoruj,snaz sa vyhoviet jej vo vsetkom...a pokial by sa ti nieco nepozdavalo...chod....iba samotna mierne zvysena teplota a o trochu viac spinkania tak kratko po ockovani je vacsinou u kazdeho baba(aspon,co viem od kamosiek)....neboj,bude to dobre 😉

katie555
14. jún 2013

@kikaski ahoj ..mne po kazdom ockovani spala 3-4 hodiny (ockovana cca o 10tej rano) pritom normalne tolko spavala tak maximalne hodinu a pol..dalsi den uz pohoda...
pokial to bude trvat den - dva podla mna ok, ale isto dlhsie to uz normlne nie je..
drzim palce aby mala bola zajtra ok