Ako sa dostať na svoj facebookový účet?

naty__
16. aug 2023

Dobry den,

kamaratku včera len tak odhlasilo z aplikacie Fb. Skusila sa teda prihlasit avsak heslo ukazovalo nespravne. Neskor si vsimla ze jej prisli emaily ze jej heslo bolo resetovane, zmena hesla a emailu. Nemoze sa dostat do svojho uctu nijako, a kedze ma na fb meno len prezyvku a nema tam svoju foto, overenie totoznosti asi neprejde😐 Ja sa jej snazim pomoct ale nic viac som nezistila, prosim vas stalo sa to niekomu z Vas? Pripadne ako dalej, lebo podla Fb pokynov uz sme skusili vsetko okrem toho overenia a bezvysledne, lebo kod na zmenu hesla pride na ten zmeneny email🤷‍♀️ Dakujem za pomoc

krisbar
16. aug 2023

Nijak. Je to virus. Musi si zalozit novy ucet.

jaga18
16. aug 2023

Nemusí to byť virus. Toto sa stalo aj mužovi pred cca 2 rokmi. Už viac sa do svojho účtu nedostal a účet vykazuje aktivitu dodnes. Myslím si, že to niekto hekne zámerne ...

damia22
16. aug 2023

Nijak manželovi sa to teraz stalo. Dokonca ten účet niekto zablokoval zmenil si meno na nejaké čínske a zmenil si aj fotku na nejakého číňana. Čo ma najviac zarazilo že účet dostal modrú vlajkut o znamená že je overený použivatel -_- otrasné. A email a ani kontakt do facebooku neexistuje.

nikka1212
16. aug 2023

@jaga18 toto sa aj mne pred 2 rokmi stalo 🫤