Hackli mi heslo na pokeci, čo s tým môžem robiť?

mimi5986
27. júl 2018

Ahojte, potrebovala by som pomôct poradiť. Mám účet na pokeci a už pár dní sa tam nemôžem prihlásiť. Najskôr len dočasne zablokované a teraz už že prihlasovacie údaje nesprávne. Pričom heslo som nezmenila. Heslo neviem obnoviť cez email keďže alternatívny som nezadala a teda cez azet mi nevedia pomôcť. Netuším či mi sa mi tam niekto nedostal.Dalo by sa ešte nejako dostať k heslu? Budem vďačná za každú pomoc...

nelinka888
27. júl 2018

Podľa mňa je to skôr tak, že si tam dlhšie nebola tak ti účet zrušili

zuzubb007
27. júl 2018

Účet sa nedá zrušiť na pokecat pokiaľ viem

mimi5986
autor
27. júl 2018

Bola som tam, pravidelne tam chodim..aj den predtym ako sa to stalo..z azetu mi napisali ze ucet mam aktivny

lijka80
27. júl 2018

@mimi5986 vykasli sa na pokec.bludne zoznamky🙂 o nic neprides 🙂

mimi5986
autor
27. júl 2018

mam tam kopu sprav s priatelom asi to ma najviac mrzi...

janinka007
27. júl 2018

@lijka80 tak ja mám napríklad tiež azet, lebo som si tam pred véééla rokmi založila mailovú schránku a ten mail som používala na rôzne registrácie, takže tiež by ma to štvalo, nie kvôli pokecu.

sandokanka36
27. júl 2018

@mimi5986 to je zvlastne. Nechce sa mi verit, ze by ti niekto len tak zmenil heslo.

maria584
27. júl 2018

@mimi5986 len tak zo srandy som tiež išla teraz na pokec, ani ja sa tam neviem dostať. Meno a heslo som nemenila a píše mi, že mám nesprávne údaje. Ale ja tam zas ani nechodím. Neviem, čo sa stalo.

zuzanka.zuzu
27. júl 2018

@mimi5986 skús pootravovať adminov - napíš im mail s IP adresou odkiaľ si sa najčastejšie prihlasovala (oni uvidia, že terajšia nie je rovnaká) a vysvetli im situáciu a hlavne píš píš píš nedaj sa odbiť 🙂 plus z iného konta skús zbaliť svoj nick 😉 možno sa chytí...

mimi5986
autor
27. júl 2018

sandokanka..uprimne ani mne sa to nechce veriť žeby mi niekto zmenil heslo ale ine vysvetlenie mi nenapada, ale odvtedy som prihlasena uz nebola, to viem od priatela. adminom som pisala..zistila som tolko ze mam aktivny ucet, ze oni nevedia ci niekto menil heslo..ani pokec ma neblokol tak uz neviem...

mimi5986
autor
27. júl 2018

asi budem otravovat adminov ..musi to mat vysvetlenie...

ullala
27. júl 2018

@mimi5986 mne sa stalo pred par rokmi to iste. Odrazu mi nefungovalo heslo. Pri tom na 100% bolo spravne. Asi pol roka som sa tam sem tam skusala prihlasit a neslo to. Potom odrazu ma to jeden krat pustilo, tak som napisala vtedy adminovi, alebo nejakej podpore, ale vobec mi nepomohli. Len mi poslali nejaku otrepanu odpoved, ze z ich strany je vsetko v poriadku a dalej nebol ziaden zaujem z ich strany to riesit. Tak som sa odhlasila a uz som sa tam viac nedostala, ani ked som zadavala to iste heslo ako vtedy, ked sa mi tam podarilo prihlasit, tak som to nechala tak a po nejakom case sa ucet pre neaktivitu zrusil. Aj tak tam uz vobec nechodim, tak ich mozem... ☺️ Podla mna maju nejaku chybu v systeme, o ktorej ani netusia.

mimi5986
autor
27. júl 2018

aj teraz mi len odpisali ze neeviduju ziadnu chybu v systeme...

ullala
27. júl 2018

@mimi5986 no ved pisem, ze ziaden zaujem to riesit z ich strany.

mimi5986
autor
27. júl 2018

aj teraz zavojte na infolinku, volam,,, a stale pretazeni su, zavolajte neskor...som z toho nervozna. Neviete niekto o niekom kto sa vyzna v Pc a vedel by mi pomoct?

zuzanka.zuzu
27. júl 2018

@mimi5986 nedaj sa odbiť... napíš, že tvoje IP je XXXXX a z akého IP evidujú posledný prístup na nick? ak je úplne iné než tvoje, tak že trváš na okamžitom zrušení nicku/mailu (ak tam máš údaje, ktoré by mohli byť zneužité)
no ak ide iba o nick lebo si tam píšeš s nejaký fešákom a zabudla si jeho login, tak si daj sprchu 😉
a čo sa týka ITčkara, ktorý by prelomil heslo, tak úprimne dúfam, že AZET to ošetril tak, aby sa prelomiť nedalo... najmä nie nejakým ITčkarom, na ktorého kontakt sa dostaneš cez modrého koníka 😀 to teraz nemyslím nič v zlom, len že máš trošku zidealizované predstavy z amerických seriálov.

vlasica19
27. júl 2018

Zaloz novy a hotovo ;)

mimi5986
autor
27. júl 2018

robim to pretoze tam mam celu komunikaciu s priatelom, nie kvoli chvilkovej znamosti....skor som myslela niekoho kto vie kam sa obratit a vysvetlit situaciu a nejako dokazat ze ten ucez je moj aby mi pomohli

nerya
27. júl 2018

Ja som tak pred rokom zhruba totálne zabudla svoje heslo a písala som tam na nejakú podporu, tiež som nemala alternatívny email ani telefón. Poslali mi zhruba desať otázok ohľadom niektorých veci ako IP, posledné stvorcislie karty ktorou som platila plus, kedy som mala plus aktívne zhruba, dátum narodenia myslím a také veci a potom mi heslo obnovili a kázali nastaviť druhý email 😂 skúšaj, vysvetli im ešte raz situáciu a uvidíš 😉

mimi5986
autor
27. júl 2018

pisala som im zas, snazila sa vysvetlit situaciu. odvolavaju sa na infolinku ale vzdy ked zavolam su pretazeni. ze sa to neda len cez kontrolne otazky, dufam ze by mi ich dali mailom ked nedvihaju telefony...

evkao
27. júl 2018

@nerya heslo na pokec sa da ziskat cez tieto otazky ako pises len vtedy, ak si tam mala nejaky cas dozadu aktivovane plusko

evkao
27. júl 2018

@mimi5986 ak vo svojom konte mas zadane len kontrolne otazky, tie mozes zodpovedat len telefonicky, prip.sa ti tato moznost ponukne pri strate hesla, ale to musi byt tvoje konto neaktivne nejaky cas...ak tam nemas/nemala si ziaden alternativny e-mail, telefonne cislo, nemaju ti ako vygenerovat nove heslo

natalienka12
27. júl 2018

@mimi5986 a to si s priatelom pises cez pokec? Ci to je nejaky fesacik co si ho este v zivote nevidela a pisete si, ako sa lubenkate? 😁😁😁

annamivo
28. júl 2018

@mimi5986 ahoj mne sa to stalo dávnejšie tiež.. cez nastavenia a kontakt na azet som to nejako riešila, oni mi poslali nové heslo ...

mimi5986
autor
29. júl 2018

@annamivo ...ako ti pomohli?

vera305
7. nov 2019

Ahojte mam problem s Azet prihlásenim viem aj meno aj hesli ale ked ho zadam mi napise se je podozrenie ze moje heslo bolo zneužite ze mam obnovit heslo... Ale oni tam chcu od do mna tel. Cislo ktoré uz davno nepouzivam... Tak neviem co mam robit... Neviete???

mischel03
17. jún 2020

Ahojte, neviete ako to je, keď mi na pokeci ukazuje jednu osobu,že zablokovaný používateľ a keď ho dám vyhľadať tak neexistujúci používateľ? Je zablokovaný alebo má zrušený účet? Vďaka.

jazminn
20. dec 2021

zablokovali mi mail. účet na azet.sk ...chcú po mne číslo telefonu, na ktoré som u nich pred cca 15 rokmi registrovaná...no ja si to číslo nepamatám... a ani mi na neho už nemôžu poslať nové heslo, pretože mám iné číslo telefónu...ako postupovať, potrebujem sa dostať k svojim mailom