Dá sa zistiť, že kto mi volá z neznámeho čísla?

katkabg
30. júl 2020

Da sa zistit kto vola neustale z NEZNAMEHO CISLA a otravuje?????Uz nam to lezie na nervy 😬😠😠😠

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanaete
30. júl 2020

Uz to je aj cca 8 rokov, co som toto riesila. Operator mi za poplatok poskytol iba cislo, cize odtajil volaneho. Ale ine udaje mi neposkytol z dovodu ochrany osobnych udajov. Ujo google dane cislo nepoznal, takze mi to nepomohlo. A uz si nepamatam, ake boli moznosti ohladom blokacie daneho cisla.

katkabg
autor
30. júl 2020

@viestta vraj sa mam obratit na policiu.Ano ideme sa obratit ale teda mi je divne ze taka vyspela doba a neda sa idhalit jedno cislo co travuje

katkabg
autor
30. júl 2020

@zuzanaete dakujem takze sa to da

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanaete
30. júl 2020

@katkabg Vyspela doba je, ale mame tu aj GDPR, ktore v takychto pripadoch nepomaha. ☹ Skus sa spytat operatora na aktualne moznosti.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabg
autor
30. júl 2020

Ved to ze ha som blokla ;) len ono sa nevzda ;) ako mam na salam parku mam ciste svedomie ale 5x v noci volat to uz niekto asi nespi 😂

zuzanaete
30. júl 2020

@katkabg Policia v mojom pripade nebola velmi napomocna. Uz si to presne nepamatam. Operator povedal, ze telefonaty musim dvihat, aby oni mali zaznamy a pripadne sa mohlo dokazovat.

lenadka
30. júl 2020

@katkabg a prečo si nedáš na noc režim nerušiť?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabg
autor
30. júl 2020

@bambulienka25 ja to mam ale muza otravuje niaky dement!Nakoniec ja dvyhnem a nahram to na diktafon 😡😬😂

mirabelia
30. júl 2020

skús to číslo zadať do googlu, niekedy môže vybehnúť nejaká indícia 🙂

agata1376
30. júl 2020

https://tel-zoznam.sk/sluzby/kto-mi-volal ja používam bežne, za 2,50€ ti pošlú meno na ktoré je číslo registrované

kvetinka75
30. júl 2020

@agata1376 ale.ved pise ze cislo je nezname a keby ho aj zistila nie vzdy zistia majitela.

silviazlat
31. júl 2020

Skúsila si to zdvihnúť????

tripetta
31. júl 2020

Presmerovať by to nešlo?

00ivi00
31. júl 2020

Pridať na čiernu listinu.. Bežne pridávam otravné čísla a už nikdy sa ti nedovolajú👍🏻

h2
31. júl 2020

Baby, veď hneď v úvodnom príspevku to máte ešte aj VEĽKÝMI písmenami - z neznámeho čísla. To neznamená, že ona tam vidí nejaké číslo, ktoré jej nie je známe, ale že tam nevidí žiadne.

katkabg
autor
2. aug 2020

Zajtra sa da vsetko na policiu.Kazdy kto kchce volat z utajeneho cisla musi byt na ucet cize ho najdu.Dost nast otravuje,vyhraza sa a rype sa nam v telefonoch.Neviem ako to robi.Uz teda mame pocit ze to bude daky psychos.

vorkola
16. feb 2023

@agata1376 A to volas hned?