Môžem udať neznáme číslo?

30. dec 2022

Ahojte,
aj 8X denne mi volá neznáme číslo. Môžem to dať na políciu ?

belllinka
30. dec 2022

A čo oni s tým? Veď si ho zablokuj

viestta
30. dec 2022

A čo od teba chcú?

autor
30. dec 2022

@viestta Volá mi to a keď to dvihnem, poviem "prosím", tak to niekto položí.

mandzula
30. dec 2022

@autor ved nedvihaj a mas pokoj.
Riesila by som to jedine vtedy, ak by tomu nieco predchadzalo a brala by som to ako nejake dalsie obtazovanie.

liloastitch
30. dec 2022

Zablokuj si ho , polícia s tým fakt nemá čo urobiť.

autor
30. dec 2022

@mandzula čo konkrétne by tomu muselo predchádzať ?

mandzula
30. dec 2022

@autor napriklad stoji mi pod oknom pravidelne nejake auto, prenasleduje ma po meste, niekto sa mi vyhraza ublizenim na zdravi ci smrtou, byvaly partner mi chce vziat deti a vyhraza sa mi... Proste nieco, pre co by som sa citila v nebezpecenstve.

januska12323
30. dec 2022

Nedvihaj, zablokuj a hotovo. Čo by s tým polícia mala robiť?

autor
30. dec 2022

@mandzula no to zas nie je také vážne, iba to vyvoláva a položí

larisa
30. dec 2022

Policia s tým nič neurobí. Mne o 3 hodine v noci v jednej minute volali až tri neznáme cisla. Hneď som ich zablokovala..

mandzula
30. dec 2022

@autor chapem, ze z toho mozes byt rozrusena, no to samotne konanie nezaklada skutkovu podstatu cohokolvek, co by policia mohla riesit a vztiahnut pod nejaky paragraf.

zuzinapipina
30. dec 2022

A nejde o podvod? Cakaju kym zavolas naspäť, neviem ci sa mi nieco take iba zdá, ale boli taki podovodnici, co ti volali aj z hocijakych krajín a ked si zavolala naspäť,tak si mala vysoku fakturu aj o sto eur viacej...ale uplne jednoducho mozes dat volane cislo na ciernu listinu v telefone a viac sa ti nedovolaju.

miuskaaas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heln
30. dec 2022

ak by sa ti niekto ozval s tym, ze pyta od teba peniaze za hocijakym ucelom, tak to mozes udat na policiu, ale len to ze ti niekto prezvana x krat nie, s tym by ta policajti vysmiali.
je x milion cisel, ktore vyvolavaju od telekomunikacii, cez teleshoping po podvodnikov.
a dobra rada, nikdy nevolaj naspat.

moonlight1210
30. dec 2022

Zablokuj cislo. Ak ti zacne volat z ineho, zablokuj aj to. Hned po prvom raze, ako po zdvihnuti urobi to iste, ze polozi. Ked nebudes na to reagovat a budes to len blokovat, tak to tu osobu najskor po case prejde. Lebo ocakavana reakcia od teba sa nedostavi.

kristinka92
30. dec 2022

skus si to cislo vyhľadať cez google niekedy ukáže či to je telemarketing alebo obtazujuce cislo alebo čo. keď nič, tak ho zablokuj a vybavené. máš nejaké obavy alebo ma niekto dôvod to robiť, alebo ta zastrašovať? ak sa ti niekto vyhrážal pred tým a potom začali telefonáty tak chod na políciu aby o tom bol záznam, ale keď nie tak to riešiť ani nebudú bohužiaľ….

autor
30. dec 2022

@kristinka92 súkromné číslo utajené nemám ako vyhľadať

mogaa
30. dec 2022

ber len čísla ktorých majiteľov poznáš a vybavené.....dotyčného to prestane baviť...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
30. dec 2022

Je možné cez operátora toto konkrétne číslo zablokovať,ale zadarmo to nie je.

doriiis
30. dec 2022

Pane bože🤦🏻‍♀️....však ho normálne zablokuj a je to

maranco
30. dec 2022

* súkromné číslo utajené nemám ako vyhľadať *
v telefóne je možnosť nastaviť blokovanie utajených čísel a ti už nikdy nebudú zvoniť
Andorid je to ikonka telefón - 3 bodky - nastavenia - Blokované čísla - Neznáme číslo (blokovať hovory od nerozpoznaných volajúcich)

autor
30. dec 2022

@maranco Ďakujem za radu. A určite využijem.