Lelosi - skúsenosti s vrátením tovaru

w3ronika77
6. júl 2023

Prosím vas vratili vam lelosi peniaze v pohode? Urobila som chybu, najprv objednala a az potom čitala recenzie...😞 kupila som jedny extra,druhe plus a tie extra su mi volne. Rozmyslam vratit,32€ je predsa dost za leginy co mi dobre nesedia....ale vraj je problem s vratenim penazi, ake mate skusenosti vy? Ci ich mam predat tu?

ninka99865
6. júl 2023

@w3ronika77 mne vrátili úplne bez problémov

bubka23
6. júl 2023

@w3ronika77 ahoj ja mám veľa vecí, celá rodina pomaly od legín, po pyžamá, teplákové súpravy, mamke som zobrala menšie legíny no potrebovala o číslo dve väčšie, lelosi mi ich bez problémov vymenili za väčšie, čakala som nejaké dva tri dni 🙂

katus226
6. júl 2023

Bez problemov vsetko

luciak36
30. jan 2024

Ja mam veľký problém.
Vrátila som poškodený tovar aj ktorý mi nesadol od začiatku decembra okrem ich sľubov cez email vôbec mi nič nevrátili.
Ani oeniaze ani tovar.
Kvalita není taka ako opisujú.

timea301196
30. jan 2024

@luciak36 skús zavolať a ponadávať ako ja.. 🤣 mesiac a pol som online aj telefonicky riešila darčekové poukážky, ktoré nefungovali. Boli darčeky pre sestry. Boli smutne a vrátili minich mňa to tak vytočilo že som tam zavolala vynafala im a do 10min bol problém ktorý som riešila mesiac a pol vyriešený. A to som stala zákaznícka...