Ako zabaviť 9 ročného chlapca a 11 ročné dievča?

dada811
20. júl 2017

Dobrý deň, mám na dva týždne zábaviť 9 ročného chlapca a 11 ročné dievča. Môžte mi prosím poradiť čo by sa s nimi dalo robiť doma alebo kam sa s nimi dá v Bratislave ísť (zatiaľ som vymyslela Železnú studničku, kino a prírodovedné múzeum, premýšľala som aj o detskom múzeu ale neviem či na to už niesú veľký)
Za všetky nápady ďakujem🙂

deti95060810
20. júl 2017

no už len zistiť aké majú deti koníčky a podľa toho sa im prispôsobiť....ZOO? kúpalisko, po Dunaji loďou previezť...

stella333
20. júl 2017

@dada811 Zoo, Sad Janka Krala k tomu Magioplaz a ihrisko za Auparkom, kino. Ak je velmi teplo tak nejake kupanie.

zuzka38
20. júl 2017

Výlet do Viedne loďou
Kúpalisko alebo aquapark
Devín - loďou
Koliba - turistika - lanovka - opekanie
Aurelium

zuzitko74
20. júl 2017

@dada811 Detské múzeum už ani nie, pre tento vek je vhodnejšie Aurelium.

ingrid25
20. júl 2017

Skus este toto http://aurelium.sk/, Koliba - (bobova draha, lanove centrum), kupanie

dada811
autor
20. júl 2017

@deti95060810
Tie koníčky práve neviem brata najviac baví Xbox a pc, od plávania si chce dať chvíľu pauzu (chodí 2 krát do týždňa)
A dievča poriadne ani nepoznám (je to dcéra maminej sesternice a vidíme sa dva krát do roka, na jeseň u nás boli na návšteve a pýtala sa či by nemohla prísť aj v lete)
A ja ZOO moc neuznávam ale možno pôjdeme do Malkia parku

dai
20. júl 2017

@dada811 ja by som ich nechala priebezne bavit sa aj samich - v takom veku by uz toho mali byt schopni...:-/ nech ti pomahaju doma, sprav s nimi nejake palacinky, ukaz im co robis, nech ti pomozu s nakupom....

dada811
autor
20. júl 2017

@zuzitko74
Ďakujem ale Aurelium je až od 12tich

deti95060810
20. júl 2017

@zuzka38 tak to potom potrebujú pas do Viedne...

zuzitko74
20. júl 2017

@dada811 My sme tam zo školy boli aj so štvrtákmi a veľmi ich to bavilo.

juliet86
20. júl 2017

@dada811 hmmm bibiana galeria danubiana. Botanicka zahrada. Preliezky v bory mall. Park gastanovka. Vodarenska zahrada park u cerveneho raka vyhliadka na luke americke namestie bunker v petrzalke dopravne muzeum. Action park cunovo. Bowling v nakupnych centrach vyhliadka ufo. Plaz pod ufom. Muzeum mucenia a zbrani v radnici kulturne leto. Trhy v sobotu v starej trznici. Letne kino kuchajda....

zitaje
20. júl 2017

@dada811 ja som bola v Aureliu so vsetkymi tromi detmi a najviac tobavilo 9-rocnu. Urcite odporucam.
Zober ich na hrad, na Devin, do centra, ukaz im korunovacnu cestu, Dom sv.Martina... Maria Terezia je tretiacke ucivo, takze je fajn vidiet, kde ju korunovali...

jumama
21. júl 2017

Podla mna zalezi aj od pocasia, ak bude upek, tak kdekolvek chodit po vonku je umorne 🙂 Vtedy deti najviac ocenia kupko, oddych, lenosenie, zmrzku. Ak chcete zmenu, tak hladajte geocache - najdi si stranku geocaching.com, najdes spustu novych miest a mozno niekde aj "poklad"... 🙂 Aurelium si tiez myslim, ze je dobry napad, boli sme aj s mensimi, neuzili si to uplne ako vacsi, ale vyzabavali sa aj tak. Aj na Devin by to bol pekny vylet, mozno aj tou lodou... aj ked v horku, Devin je presne to nekryte miesto, kde slnko pecie... Cez vikend sa da aj cez Cyklomost v DNV peskom do Schloss Hofu, to je tiez pekny vyletik, su tam obrovske zahrady, aj zvieratka na hladkanie... Ak viete, ako sa dostat na plazky pri Dunaji, z petrzalskej strany La Franconi, aj to je zazitok, a tam je pekne tienisto...

dominika6
21. júl 2017

@dada811 family park Rakúsko

kvetinka75
21. júl 2017

a čo sa dá v tom aureliu robiť?

jumama
21. júl 2017

@kvetinka75 Su tam vseliake pomocky vysvetlujuce principy fyziky, biologie... zalezi, ci take veci deti bavia - tuto je album na stranke http://aurelium.sk/exponaty-album/ Vzdy pri kazdom tom "pultiku" sa nieco zahras, poskusas, tie pomocky interaktivne... teda ozaj je to o tom, ci rodic aj trosku vysvetli, alebo deti uz mali v skole... da sa tam poprecitovat navody pri vsetkom. Vstup je zdarma. Boli sme v podobnom v Brne, tam je toho trosku viac a su tam aj sprievodne programy zamerane aj na mensie deti, zabavne, tuto v BA bola iba laserova show (skor reklama na auto?) a vysvetlili potom elektricke exponaty... inak sme si vsetko sami obzerali.

kubinka1
24. aug 2017

Ahojky, mam starsie deti v rovnakom veku 🙂
tablet obmedzujem raz za cas, cez prazdniny vobec nevyberu chvalabohu 🙂
cele dni behaju vonku.
U nas vedie Koliba alebo DNV lanove centrum, na bicykloch k Morave a kupanie v Morave pri DNV, su tam pekne plaze, ihriska uz ich nebavia
vyborne su aj muzea, a turistika napr. pajstun, hrad plavecke podhradie atd