Čo zbaliť na výlet?

romcix213
25. okt 2021

Ahojte baby,ja viem že niektoré ma možno aj odsudite, čo sa mám čo flakat po výletoch ale v Trnave mám kamarátku a tak ma napadlo zobrať pre seba a syna na jednu noc penzión a spraviť si výlet lebo aj tak som furt doma, buď pomáham mamine alebo svokre alebo bratovi a učením alebo niečo a už to potrebujem zmeniť.... problém ale je že netuším čo hlavné je zbaliť.... plienky už nemáme tie beriem max na spánok 3 a 1navyše s tým že jednu bude mať preistotu na sebe počas cesty,beriem mu cumlík,plyšáka, hračku a náhradné oblečenie,sebe takisto nejaké tričko na spanie a spodnú bielizeň, vlhčené utierky, zubnú kefku,kefu na vlasy a doklady s nabíjačkou, fľašky pre malého pre mňa na pitie a ovocné kapsičky.... mám zobrať ešte niečo? Alebo som na niečo zabudla? Odchádzame v stredu ráno s tým že pôjdeme sa prejsť ku kamoške,tam si nechám veci zbalene a pôjdeme ešte niekam von,potom ho u nej uspím a potom pôjdem s malým si veci zaniesť na penzión a ubytovať sa lebo začiatok je až o druhej poobede,neviem či sa dá ísť skôr 😏😏za každú radu Ďakujem ❤️❤️

majulino
25. okt 2021

Ako to budete mat so stravou? Ja by som zbalila este lieky na teplotu a teplomer, ale to ja nosim stále, aj ked ken na par hodin idem k mame

romcix213
autor
25. okt 2021

@majulino raňajky v cene penziónu inak asi ja reštaurácie a pre malého vymyslíme 🤭 možno ten jeden deň prežijeme obed s "umelou stravou" z DM drogerie...ale teplomer a tak ma nenapadlo 😯 Ďakujem 💜