Hrad Devín

xen21
23. aug 2017

Ahojte
Vie mi niekto poradit ci sa da na hrade devin pohybovat kocikom?vdaka

zuzka38
23. aug 2017

@xen21 da

mircalla
23. aug 2017

@xen21 Myslis, ked chces ist hore? No je to strme, my sme tam nikdy nesli s kocikom, ale podla mna ano, nepamatam sa, ze ci su tam aj schody. Okolo Devina je co robit - poniky, stanky, ihrisko, rieka, prechadzka, najnovsie mini zoo...

jumama
23. aug 2017

Mozes ist, ale nevyjdea vsade. Na to hlavne nadvorie v pohode, je to iba do kopca. No su tam dalej v areali take casti, ked by ste si chceli viac obzerat, kde su schody. Aj ta najnovsie spristupnena zrekonstruovana - v podstate ta najvyssie polozena cast, na nu idu schody.

xen21
autor
23. aug 2017

@mircalla
@jumama
Vdaka za rady

anchsunamunn
24. aug 2017

Devín je nádherný 😍

katulienkax
24. aug 2017

Na tu najkrajšiu cast hradu sa žiaľ dostaneš len po schodoch, s kočíkom sa da urobiť prechádzka dole popri hradbach ale úprimne ja by som za to nebola ochotná platiť vstupné. Jedine ist s mužom tak ze jeden kocikuje dole a druhý si pozrie vyhliadku hore a potom prestriedat.

elanor
24. aug 2017

s kocikom sa dostanes na nadvorie, alebo ako to nazvat. Upkne hore su len schody. Boli sme akurat vcera na Devine.
Jedny tam boli s babatkom, kocik nechali odparkovany dolu pod schodami, miminko zobrali na ruky a hybaj 🙂

gab
24. aug 2017

pridam sa aj ja, chcem sa opytat, neviete mi poradit, kde stoji autobus smer hrad, ked vystupim na zeleznicnej stanici? je to daleko odtial, ci priamo.. dakujem

domin85
26. aug 2017

@gab imhd.sk das si vyhladat spojenie. Zeleznica je zastavka "hlavna stanica" a potom cielova je "hrad devin". najde Ti najlepsie spoje v den a cas kedy potrebujes 😉

gab
26. aug 2017

@domin85 ano to som nasla, len neviem presne kde stoji ten autobus, ci hned ci treba dolava, ci doprava,
lebo ked pridem s vlakom budem mat 2 min na prestup, tak nech idem na istotu a nehladam kde kade

domin85
26. aug 2017

@gab ked vyjdes z vlaku tak autobusy stoja pri vychode zo stanice, musis ale prejst okolo taxikov a takeho stabybufetu ci co to je, uplne vpredu je svetelna tabula, kde je aj rozpis odchodov autobusov z ktoreho nastupista (neboj, nastupista su hned vedla seba) a pri prestupe ak prestupujes medzi autobusmi, nemala by sa menit zastavka, z elektricky obvykle treba prejst na druhu stranu.

gab
26. aug 2017

@domin85
👍