Tip na dovolenku, víkend s deťmi

luy
2. mar 2012

Dobrý ,ak budete mať čas a náladu a nejaké fotá prosím dajte tip na nejakú dovolenku,ktorú odporúčate,napíšte prečo,nejaké odporúčania čo si zobrať a podobne.Takže ja aj začnem.

apeci
20. mar 2012

Milé mamičky.
Môj tip na víkend 🙂 🙂 🙂 🙂
V Košiciach sa uskutoční 23-25.marca super akcia 🙂 🙂 🙂 🙂 VESELÁ 🙂 🙂 🙂 🙂PLANÉTA 🙂 🙂 🙂 🙂
Veselá planéta v kocke:tri dni plné zaujímavého programu pre deti (pódiový program, detská tvorba a kreatívne dielne, cvičenie, tanec, detské kútiky aj pre najmenších),vystavovatelia z oblasti detských potrieb, zdravia a výživy, športu, voľno časových aktivít, vzdelávania a kultúry,sprievodný odborný program pre rodičov, budúce mamičky (zdravie, výživa, výchova...)
Organizátori pre Vás chystajú tri dni plné pestrého programu, bohatú ponuku vystavovateľov a množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie. Po úspešnej premiére minulý rok zopakujú väčšinu obľúbených formátov ako napr. preventívne vyšetrenie zraku u detí, kreatívne dielne a workshopy, festival spoločenských hier, či detský kútik pre najmenších. Majú pre Vás samozrejme aj niekoľko noviniek: budúce mamičky isto poteší možnosť nechať si urobiť priamo na výstave 3D ultrazvukový záznam s 50% zľavou, výstavu navštívi aj MUDr. Igor Bukovský so svojou besedou a autogramiádou, no a hlavné hviezdy na pódiu budú tento krát Marián Čekovský a maškrtníci z televíznej obrazovky: Nany a Krištof.
Tešíme sa na spoločné stretnutie 23. – 25. marca 2012!

luy
autor
21. mar 2012

@apeci a kde to bude?konkrétne

luy
autor
21. mar 2012

Takže toto je tip na mini dovolenku,skôr pre dievčatá z východu,a pre rodinky,kde nie je dosť peňazí na dovolenku v Egypte alebo inde pri mori.Ale aj pre takú rodinu,ktorá má rada chatárčenie,kempovanie.Dokonca je toto miesto vhodné aj pre vodácke rodinky.........je to v HU ale od Košíc je to 144 km,smer ku rumunským hraniciam.Mńa tam uchvátilo pobrežie rieky Tisa a jej vychýrené pieskové duny.

GERGELYIUGORNYA - VSAROSNAMÉNY

Bola som tam stále len na jeden deń,ale toho roku sme sa rozhodli strávit tam aspon 5 dní a pri vybavovaní ubytovania som zistila že je to jedna z najlacnejších oblastí HU.Ubytko na súkromí stojí pre 2 dosp. os a 2 deti 15 eur /a to máte kuchynu,izbu,parkovanie........../Ubytovať sa tam môžete rôzne.Hotel sa mi ani jeden nepáčil,všade je totiž dole hlučnejšia reštika,mne sa páči možnosť ubytka v rod. domoch.Je tam aj camp na stanovanie.....ale ten som nekukla neviem poradit.Je tu ešte jedna možnosť ubytovanie ne chatách ktoré sú na koloch,je ich tam viac a prikladám foto,pre nás je to ale o ničom ,keďže ideme len rodina,toto ubytko je skôr pre celé partie rodin.Foto chát na stlpoch prikladám.A ešte jedna vec tie chatky sú v lesíku pri brehu rieky Tisza a mne sa v lese moc nepáči.Všade si viete navariť,ale netreba lebo všade su reštiky.Po večeroch sú tam akcie ,disco.....Mesto nevyzerá najlepšie,ale tak na jednej starne mesta je rieka Tisza a piesočné pobrežie,kde sa deti vyhrajú ako pri mori,a na druhej strane mesta je najlacnejší aqvapark aký som kedy zažila /celodenné vstupné pre dospelého je 2500 for./ V aqvaparku je veľa atrakcií /tulene,papagáj show.......morský bazén...../
Ak budete mať otázky odpoviem.Ubytko sa najlepšie zháňa ak si zadáte do googlu názov miesta a dáte obrázok,vyhodí všetko ubytko a nemusite pracne hľadať,lebo je to strašný zapadákov.Nákup viete urobiť cestou v Tescu v Kisvárde.Toto je dovolenka len pre tých čo majú auto.Inak sa tam veľmi nedá dostať bez komplikácií.

apeci
21. mar 2012

Miesto konania - Spoločenský pavilón Košice

luy
autor
21. mar 2012

@hirjak môžem vás poprosit zmazat predchádzajucu správu maminke to hodilo cez celú stránku,dakujem

luy
autor
21. mar 2012

@hirjak dik už to zmizlo

kala33
21. mar 2012

@luy takto by to malo byť🙂
Vásárosnamény, Gergelyiugornya, Magyarország

luy
autor
21. mar 2012

@kala33 jaj písala som to rýchlo dik

kala33
21. mar 2012

@luy lebo som to hladala a nešlo to 😀😀
je to krásne , len pre nás ďaleko na predlžený víkend

apeci
21. mar 2012

@luy Bude sa to konať v spoločenskom pavilóne.
Klikni si na Vesela Planeta a nájdeš tam všetko aj s trojdňovým programom.
Ja sa na to veľmi teším.aďka

lucka1987
21. mar 2012

@luy auau.. to vyzera dobe.. skoda ze je to taaak daleko od nas...

tatiana7
27. mar 2012

Ahojte, srdečne vás pozývame na niektorý z našich rodinných víkendov. Zmeriavame sa na zážitkové animačné hry pre deti do 12 rokov, lesné hry, stretnutia s rozprávkovými bytosťami. Všetky víkendy sú v penziónoch s vyhrievaným bazénom, kde rodíme baby plávanie a veselé vodné hry s deťmi. Najbližšia ponuka ZVIERATKOVO S MDD, budeme na Liptove. Viac info na mojom profile profesionála,

jannicas
9. apr 2012

ahojte dievčatá, pripájam sa aj ja do diskusie - my sme boli cez víkend v Terchovej, ubytovaní sme boli v hoteli Diery, kde bol personál fakt veľmi ochotný. a hlavne sa tam dobre vari - dokonca všetko aj v bezlepkovej úprave (!!!). detská postieľka alebo stolička samozrejmosťou.. /www.hotel-diery.sk/
za hotelom je ihrisko veľké, aj potok, decká sa tam môžu vyblázniť, pre väčších je možnosť isť do Jánošíkovych dier, dá sa vybrať aj nenáročnejšia trasa. veľa mamičiek malo deti v klokanke, takze sa dá v pohode výjsť alebo ísť lanovkou až na chleb /aj s kočárom
😉 /, alebo sa prejsť dolinou, áut málo a dobrá cesta 🙂 kúsok odtiaľ je také malé miestne relaxačné centrum, síce neveľké, ale pre malé deti úplne v pohode stačí - a hlavne sa to nedá cenovo s bešeňovou ani porovnať...
takže toľko moja skúsenosť, J.

severankasr
13. jún 2012

ahojte, nemáte tipy na pamiatky, atrakcie, hrady, zrucaniny, kastiele, skanzeny smer Humenne, Svidnik, Stropkov, Trebišov...

bizynka
17. júl 2012

@luy jej to vyzera super! dohovorili by sme sa tam po anglicky? lebo madarsky my nevieme ani slovo... 😅

luy
autor
17. júl 2012

@bizynka a teraz ktorá dvolenka?lebo madarsko tu mám dve miesta

bizynka
17. júl 2012

@luy ta GERGELYIUGORNYA - VSAROSNAMÉNY ten aquapark 🙂

luy
autor
17. júl 2012

@bizynka Slovákom ako tak rozumeju,vela čechov tam chodí,a iste aj anglicky,je to za KISVÁRDOU pár kilometrov popri Tisze

luy
autor
17. júl 2012

@bizynka takto je to správne napísané Vásárosnamény, Gergelyiugornya, Magyarország

kiwinka
23. aug 2012

dievcata, hotel repiska demenovska dolina, potrebujem recenzie,,bol ta niekto????????????????????????

rodinnevikendy2
23. aug 2012

@zuzu9906 Ahoj Zuzu, mi organizujeme na gejdaku buduci predlzeny vikend rodinny zazitkovy pobyt Z rozpravky do Zvieratkova, tajomstva lesa, hladanie carovneho pokladu a mnozstvo rozpravkovych bytosti.
Viac info pod mojim profilom profesionala alebo na webke rodinnevikendy
🙂

jaenka
19. nov 2012

ahojte maminky, prave som sa dozvedela o zimnom pobyte pre mamicky s detmi (Mama pod sa hrat) v Hostetine (Morava) v dnoch 25.2.2013- 28.2.2013 . Pisem to tu preto, lebo sama som ho absolvovala v oktobri s mojim syncekom a velmi sa nam pacilo. Vrele oporucam🙂.

rodinnevikendy2
23. nov 2012

Ahojte, pridavam TIP na na vikend pre rodinu, teraz so zlavou !! Mikulassky vikend s baby plavanim a veselym snehuliackym programom

mamapodsahrat
3. feb 2013

Ahojte maminky, aj ja sa pripájam do diskusie, a zároveň vás pozývam na Hravú Veľkú noc pre mamičky s malými deťmi (29.3.-1.4) . Tento pobyt sa uskutoční v Liptovskom Jáne a je primárne určený pre rodinky s malými detičkami do 3 rokov.

rodinnevikendy2
8. feb 2013

Srdecne vas pozyvam na SASOVINKY , animacne rodinne vikendove pobyty, s rozpravkovym programom, aj s baby plavanim.
Program je rozpravkovy pre deticky od 1 - 10 rokov.

drobec222
12. feb 2013

Skuste pozriet na http://kamsdetmi.sk/vylety/ alebo http://kamsdetmi.sk/dovolenky-tabory/ je tam vela skvelych tipov 🙂

rodinnevikendy2
27. feb 2013

Rozpravkovo a Velkonocna rozpravkova cesta, nase najblizsie rodinne akcie. : -) Tesime sa na Vas! Sasovinky, rodinnevikendysk
🙂

visage1974
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamapodsahrat
12. mar 2013

Skúste sa pozrieť aj na toto:http://mamapodsahrat.sk/index.php/10-aktuality/ponuky-pobytov/21-hravy-vikend-pre-rodiny-s-detickami