Vlak do Prahy s dieťaťom

exina144
22. júl 2022

Ahojte dievčatá..Nechodím vôbec vlakom,len autom všade,no chceli by sme ísť s dcérkou vlakom do Prahy (z Vrútok).
Prosím,viete mi odporučiť dobrý vlak? Myslím.ako RegioJet alebo tak. Nevyznám sa v týchto vlakoch 🙂

petruldo
22. júl 2022

@exina144 ja som s 2 deťmi a mužom cestovali do Prahy Regiojetom v biznis kupé a to bolo super, hlavne preto že deti to mali vtedy zadarmo

zuzkaleng
22. júl 2022

Môžem odporučiť Regiojet chodím s Košíc do Prahy s dvomi deťmi už 4rok za sebou a všade cestujeme sním a sme spokojny

viestta
22. júl 2022

Z Vrútok by som sla Pendolinom

blancheporte
22. júl 2022

@exina144 My sme boli Pendolinom.Z Kysaku do Prahy.Pendolino ma male kupe s telkou.Syn tam sedel skoro celu cestu.

saraxyz
22. júl 2022

@exina144 ja s Regiojet som mala zlu skúsenosť. Mozno iba blba nahoda. Skúsila by som Pendolino

terina25
10. dec 2022

Ahojte. Bud.rok sa chystame do prahy z kosic s 2 detmi-12 a 14 rokov. Pozerala som vlaky ,ale cenu mi dava cca 300€ . To su fakt take drahe listky? Je viac vlakov,netusim ktory je lepsi. Chceli by sme ist tam v noci,z piatka na sobotu- tam chcem lozkovy a spat ist cez den- tam asi obyc.sedenie. ktory je pohodlnejsi vlak a aj cenovo lacnejsi neviete poradit? Nasla som aj leoexpress ale tam nemaju lezadlove kupe.