Marec s vodou Drobček - Dojčenská voda Drobček

voda_drobcek
7. mar 2011

Vítam vás v tejto diskusii.
Volám sa Daniela, pracujem pre spoločnosť, ktorá produkuje dojčenskú vodu Drobček.
Rada by sa vám ju bližšie predstavila, čo to o nej povedala, ale hlavne sa s vami porozprávala, aké s ňou máte skúsenosti, čo by ste o nej chceli vedieť, v čom je iná?
Rada vám na vaše otázky odpoviem a poradím ak budem môcť.
Začala by som niekoľkými dôležitými informáciami o vode Drobček.
Obsahuje minimálne množstvo dusičnanov a sodíka, čo je ideálne pre prípravu dojčenskej stravy a nápojov. Vyvážený pomer vápnika a horčíka pôsobí priaznivo na vývoj dieťaťa a rast kostí. Je mierne sýtena, čo zabraňuje množeniu mikroorganizmov vo fľaši, pred použítím stači vodu prevariť a tak sa zbaviť oxidu uhličitého.
Ako pozvanie do diskusie sa vás chcem spýtať, či už ste vyskúšali vodu Drobček?
Daniela

angelblue
7. mar 2011

Dobrý deň...chcela by som sa zapojiť do diskusie....my kupujeme len Drobčeka a sme s ním veľmi spokojní...máme s ním len dobré skúsenosti..skúšali sme aj iné dojčenské vodičky ale žiadna nebola taká dobrá ako Drobček....takže aj naďalej ho budeme dcérke kupovať... 🙂

mirip
7. mar 2011

Dobrý deň my sme kupovali zo začiatku Lucku ale potom už len drobčeka a používame ju doteraz je cenovo ovela výhodnejšia ako iné dojčenské vody a sa mi zdá že malá mi aj viac mlieka vypije ked je robené z neho 😅

xlea
7. mar 2011

Ja sa pridavam do klubu spokojnych zakaznikov, tiez vacsinou kupujem Drobceka, zatial sme nemali ziadne negativne reakcie na tuto vodu... akurat ju nemaju vsade...

lyenka
7. mar 2011

tiez sa pridame ako spokojni zakaznici 😵 vyskusali sme uz rozne dojcenecke vody, zacali sme s Luckou ale ked sme ochutnali DROBCEKA uz inu vodu nekupujeme 😵

gretkab
7. mar 2011

Mne vadilo, ze je sytena, takze bolo treba prevarat, takze to mozem prevarat rovno z vodovodu 😉. Ja som presne kvoli tomuto pouzivala Fromin, Lucku uplne neperlivu alebo Modru Tomu. Tie som len ohrievala.

katuscakzms
7. mar 2011

dobry den mozem povedat ze s Drobcekom som velmi spokojna,zo zaciatku sme kupovali inu vodu ale zakotvili sme pri Drobcekovi a nedam nan dopustit ale je pravda ze nie vsade sa da kupit ale uz sme si zvykli na jeden obchod kam chodime len koli Drobcekovi ale oplati sa 🙂 ved koli mojmu drobcekovi a vode drobcekovi to ma zmysel ale chcela by som sa opitat pri zmene obalu sa zmenili trosku aj parametre mineralov (my pouzivame konkretne neperlivu lebo ju nemusim prevarat a mala ju pije aj cistu)preco? su tam len minimalne rozdiely ale aj tak no zaujima ma to
@voda_drobcek

cica28
7. mar 2011

@katuscakzms to akoze je drobcek aj syteny aj nesyteny?to som si veru nevsimla a ja jej prevaram stale.

stanislavao
7. mar 2011

Vodu Drobcek sme pouzivali a je podla mna taka ista, ako ostatne dojcenske vody. nevidim v nich rozdiel.

zuzana39
7. mar 2011

@voda_drobcek -my používame Lucku,lebo ju netreba prevárať.Skúsila som aj vodu Drobček,len sa mi ju nechce prevárať.

llenkapettko
7. mar 2011

my tiež "frčíme" na Drobčekovi 😀
to preváranie mi trochu vadí, ale chutí mne aj malému 🙂

katuscakzms
7. mar 2011

@cica28 no my kupujeme len nesyteny drobcek a kedze jej davam aj cistu vodicku tak je to dobre hlavne v lete nemusim robyt caje len zoberiem flasu a ideme

katuscakzms
7. mar 2011

@cica28 ale zase zabudla som uviest ze my nekupujeme dojcenecku vodu Drobcek ale iba vodu Drobcek a ta je aj nesytena a som s nou spokojna aj ked sa na nej neuvadza dojcenecka

cica28
7. mar 2011

@katuscakzms no az teras som ju opacila tuto novu a je sytena a aj pise ze je sytena.ja som bola v tom ze je len nesytena.a ja sa cudujem ze mala mi place pri papani a to len odkedy mame tuto novu.

trinity525
7. mar 2011

Lucka je lepšia a to už len v tom, že ju netreba prevárať... 🙂 Sýtená voda pre dojčatá? To kde sme ..

ninkaa89
7. mar 2011

to je ako možné, že je sýtená... som rozmýšlala, že ju vyskúšame, ale teda ak je naozaj s bublinkami, tak ostávame pri Lucke 🤐

magali
7. mar 2011

@ninkaa89 ale ved aj Lucka je sytena, ta modra.. iba ruzova je uplne nebublinkova.. tych bubliniek je tam malicko ale musi sa to prevarit, ja som sa s Drobcekom este nestretla, ale pravdupovediac radsej tiez zostanem pri Lucke, lebo sa mi nechce prevarat.. no uvidime, mozno vyskusame

olienka12
7. mar 2011

drobceka kupujeme takmer od zaciatku. Prve 3 mesiace sme prevarali od vtedy nie. Na pitie je velmi chutna tie bublinky vobec nevadia, su uplne jemnunke a ked malemu nalejem do flase a potrasiem je voda bez bubliniek. Chuti nam viac ako Lucka napr. a cenovo je tiez vyhodnejsia.
No mam otazku preco 2lbalenie vyjde drahsie ako 1,5l hmm? aspon v Kauflande to tak maju...

ivush
7. mar 2011

Mňa by zaujímalo, prečo sa vaša voda Drobček po re-dizajne tak náramne (farbou, fontom, ..) podobá na konkurenčnú Lucku ? ďaujem za odpoveď...

arrett
8. mar 2011

Ahojte. Aj my pineme iba drobceka. Najprv v tehu, potom drobcekovi, potom sme pokračovali v tehu a snáď budem zasa dávať drobcekovi. Kupujeme stále jedno celé balenie na týždeň. Vodu už neprevaram a drobcek sa naučil piť z drobceka🙂
veľmi dobrá vodička, ďakujeme🙂

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@katuscakzms Dobrý deň, v sortimente máme aj pramenité nízkomineralizové vody Drobček, ktoré slúžia na každodenné užívanie, rozdiel v parametroch so starou etiketou je minimálny. Keďže sa menil obal na fľaši, uvádzame aktuálny rozbor vody vo fľaši. V ružovej fľaši je dojčenská voda Drobček, ktorá je zložením vhodná pre našich najmenších anjelikov. Daniela

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@ivush nebol tam žiadny úmysel, je to voda pre bábätká a v podstate od začiatku bol Drobček ružový. Daniela

katuscakzms
8. mar 2011

@voda_drobcek dakujem za odpoved ja by som sa chcela este opitat na rozdiel vody Drobcek nesytena a dojcenecka voda Drobcek lebo obcas kupime len Drobceka nesytenoho vyhovuje nam v tom ze ju nemusim prevarit a mala ju moze rovno pit ale nieje pre deti nevhodny alebo nema ine parametre ako dojcenecka voda Drobcek? nemam teraz obe naraz tak si to neviem porovnat a ani som to predtym nerobyla kedze obe maju rovnaky nazov dakujem. Zuzka

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@angelblue @mirip @xlea @lyenka @llenkapettko Dobrý deň, ďakujem a teším sa, že Vám aj Vašim detičkám chutí dojčenská voda Drobček. Daniela

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@katuscakzms Je tam rozdiel v tom, že dojčenská voda Drobček spĺňa prísne požiadavky na obsah napr.dusičnanov a preto podľa potravinového práva je definovaná ako dojčenská, takže sa odporúča piť dojčatám min. do 1 roka. Ak máš dieťatko staršie, tak mu môžeš dávať aj Drobček nesýtený. Daniela

kaja73
8. mar 2011

@voda_drobcek Stale sa spomina uvolnovanie skodlivin z plastoveho obalu.Mate dake studie o tom,že čo je na tom pravdy?

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@olienka12 Dobrý deň, ďakujem pekne. Dvojlitrové balenie stojí viac ako liter aj pol, ale myslím, že cena je aj tak veľmi dobrá, veď je to pre naše detičky 🙂 Daniela

zhrkz
8. mar 2011

Zdravie a deti su dve veci, bez ktorych by ludstvo vyhynulo a nasli sa taki, ktori na tom chcu zarobit.

katuscakzms
8. mar 2011

@voda_drobcek dakujem za odpoved mam 2rocne dieta tak som kludnana ze moze aj tu neperlivu z mojho hladiska odporucam Drobceka ja som s nou velmi spokojna viac ako s inymi dojceneckymi vodami 🙂

olienka12
8. mar 2011

@voda_drobcek samozrejme,ze 2l je drahsia ale v prepocte na liter je drahsia ako mensie balenie to som mala na mysli maxi balenie by malo vychadzat lepsie ci? lebo je to naopak

voda_drobcek
autor
8. mar 2011

@olienka12 obchodné reťazce si výstupné ceny tovarov tvoria samostatne, ale snažíme sa o cenové kompromisy. Daniela