Školy v Košiciach

lalala2020
25. aug 2023

Dobrý deň, prosím, rada by som sa opýtala na gymnázia v Košiciach. Ktoré má to najlepšie meno? Možno, ktoré ste navštevovali vy? Ako ho hodnotíte? Zvolili by ste dnes iné? Budem rada za každé info, keďže rada by som zvolila školu v KE, avšak vôbec nemám prehľad. Viem, že Poštová vedie, ale ja, žiaľ, dobrú skúsenosť s veľkým gymnáziom nemám, keďže tam učiteľ nemá možnosť venovať sa žiakovi individuálne, čo vedie k tomu, že každý musí ísť podľa jedného vzorca… za každý názor ďakujem.

lalala2020
autor
25. aug 2023

Čo Športové alebo Alejová 1?

vkatush
25. aug 2023

@lalala2020 čo očakávaš od toho, že sa má venovať každému žiakovi individuálne?
Na výške nám stále vraveli, že je to 95% samoštúdium.
Gymko by som prirovnala možno ku 75%. Učiteľ to vysvetlí, navedie, ale ty sa musíš zaujímať, učiť, snažiť sa a áno, ak potrebuješ pomôcť, ideš za ním a pomôže ti.

slniecko5
25. aug 2023

Naše deti sa chystajú na cirkevné bilingválne Edity Steinovej, za nás jasná voľba. Poznáme tam veľa učiteľov, aj veľmi spokojných a úspešných absolventov.

pininka1
25. aug 2023

@lalala2020 no podla toho ci ti ide o vzdelanie, alebo o niečo iné, športové určite nie je zamerané nejako extra na vzdelanie, ale na šport a Alejová je taky priemer. Zle nieje a keď chceš menšie aj Milana Rastislava Štefánia.

nenisom
25. aug 2023

Odporúčam Gta všetkými desiatimi 😊

vkatush
25. aug 2023

@nenisom naaah, 8.5 možno 😂😂😂

nenisom
25. aug 2023

@vkatush aaa tak z času na čas 😂