Všeobecný lekár pre dospelých v Košiciach

5. apr 2024

Ahojte, zháňame s partnerom obaja nového všeobecného lekára pre dospelých v Košiciach. Viete nám niekoho odporúčať? Ja som chcela ísť veľmi ku Mudr. Kubíkovej, ale neberie nových pacientov už od minulého roku. Pre mňa by bolo fajn, ak by sa tam dala zobrať krv, niekde blízko bol RTG apd. Ideálne ak by sa dalo ku lekárovi dovolať, lebo ku niektorým sa nedovoláte alebo neprejdete cez sestričku. Ak by mal príjemnú sestričku bolo by to plus. A ešte ak by vedel aj komunikovať emailom a konzultovať, tak to už by bolo mega. Ale neverím, že niekoho takého zoženiem, kto aj berie nových pacientov 🙂

jaass
5. apr 2024

Ja chodím k dr Krupšovej, na Krivej. Klobúk dole pred ňou aj po ľudskej aj po profesionálnej stránke. Sestricka takisto úžasná. Milá, fici to tam rýchlo. Ešte sa mi nestalo aby som tam dlho čakala.

autor
5. apr 2024

@jaass Ďakujem krásne, pozriem si ju. Myslíš, že viem zmeniť lekára aj počas PN?

jaass
5. apr 2024

Myslím, že prv treba ukončiť pn, tak zmeniť lekára a potom nanovo

taktotedanie
5. apr 2024

Pozri Šalamon zeleznicna nemocnica vsetko mas pod jednou strechou alebo potom Dr.Tokarcik na poliklinike sever sa mi zda

emm_i
5. apr 2024

Odporúčam nemocnicu AGEL pri Casovare. Telefón vždy dvíhajú, milá sestrička. Berú nových pacientov, aspoň čo ja mám informácie. Doktorka je MUDr. Reiter. Je mladá a naozaj starostlivá, empatická. Poradí, pomôže so všetkým. Nikdy nebol problém. Komunikácia môže byť aj emailom.

autor
5. apr 2024

@emm_i ja tam nedaleko pracujem a vzdy tam je velmi vela ludi. Plus tam nemaju RTG ani USG alebo odberovu miestnost...

poleva
5. apr 2024

@autor ja odporucam mudr.Lukacovu..neskutocne dobra zena.velakrat nam pomohla..ľudská..a sestricka je bonus😊sme tam 15 rokov...velmi velmi dosledné obidve..Hádam beru novych😊

autor
5. apr 2024

@poleva rozmýšľala som nad ńou, alebo tou druhou pani doktorkou Šimralovou. Ale je tam problém s parkovaním. Jednak nie je parkovacie miesto a po druhé aktuálne stojí pol hodina 1.50 eur, čo pri čakaní 2h je 6 eur. A to ma odrádza.

poleva
5. apr 2024

To uz vsade si uctuju parkovné😖hrôza....jedine kusok dalej zaparkovat niekde a ist peso

autor
5. apr 2024

@poleva ja mam teraz lekara tak, ze nemusim platit nic. Plus aj v UNLP ci uz na SNP alebo na Rastislavke ti potvrdia sestricky a nemusis platit. V meste som asi nechcela. Uz zubara mam v meste a dnes som vysolila 120 eur u zubara a 6 eur parkovne.

poleva
5. apr 2024

@autor..uz vy viete..pre mna je prvorady lekar a jeho skusenosti...parkovne je druhorade..mala som lekara kde parkovne som neplatila a spokojna som nebola..jednalo sa o detskeho lekara..uz vy sa rozhodnite..ja som dala tip😊

autor
5. apr 2024

@poleva dakujem aj tak 🙂

poleva
5. apr 2024

@autor...vsak si premyslite a dobre zvažte😊tam robi aj Ekg...ma aj stranku..kuknite si...hadam berie aj novych😊

margareta15
6. apr 2024

Odporúčam MUDr. Szabariovu, veľmi dobrá komunikácia, starostlivá, milá. Sestrička tiež veľmi príjemná. ( Cesta pod Hradovou, Uvlf internaty)

janka146
6. apr 2024

Ku Šimralovej chodí moja švagriná a je veľmi spokojná. Ja chodím tiež tam ku dr Baranovej a som spokojná

ajko2011
9. apr 2024

MUDr.Baranová Diana na Mlynskej 👌

iwanka222
9. apr 2024

Salamon nie 😀

beata_k
9. apr 2024

MUDr. Trejbalova