ZŠ Trebišovska 10 alebo Bernolákova 16 Košice

patriciapla
8. dec 2022

Dobry vecer, mohli by ste mi prosim pomoct s vyberom zakladnej skoly? Ideme sa stahovat na terasu, nie sme z kosic a v blizkosti je trebisovska a bernolakova zakladna skola. Viete mi poradit cim sa skoly odlisuju? alebo ktora skola je lepsia? Dakujem za kazde info.

pininka1
8. dec 2022

Z tychto dvoch skor Trebisovska.

patriciapla
autor
11. dec 2022

@pininka1 dakujem 🙂

janka_g
12. dec 2022

@patriciapla staršiu dcéru mám na Bernolákovej, výhoda je že na druhom stupni je výberová matematická trieda, čiže v tomto smere je vzdelávanie na vyššej úrovni. Mladšiu dcéru mám na Trebišovskej. Chodí na I. stupeň, má vynikajúcu učiteľku a plusom je školský bazén. Úroveň vzdelania podľa psychologičky z CPPaP spred 3 rokov je vraj lepšia na Bernolákovej... Zatiaľ to tak nevnímam, uvidím čo bude na druhom stupni.

patriciapla
autor
15. dec 2022

@janka_g zbehnem asi do kazdej osobne a dam na prvy pocit 🤯 dufam potom nebudem lutovat, ale kazdopadne velmi dakujem za nazor

krekerce
31. mar 2024

@patriciapla zdravim, mohla by som sa opýtať kde ste nakoniec zapísali vaše dieťa? A či ste so školou spokojná?

patriciapla
autor
4. apr 2024

@krekerce nakoniec trebisovska lebo som chcela aby mal viac pohybu,ale nie som velmi spokojna s tou skolou bohuzial :(