Škôlka v Bernolákove

vikmik1
27. jan 2021

Ahojte maminky, nejaky tip, nazory, skusenosti na skolky v Bernolakove? Planujeme sa do Bernolakova stahovat na jar-ak vsetko pojde, ako ma🙏 Je sice januar, ale snad este nie je neskoro na riesenie miesta v skolke.. co myslite?

luccija
27. jan 2021

Najdi si na FB skupinku mamicky z Ivanky Bernolakova
Chces statnu ci sukromnu?teraz sa na jesen otvarala nova skolka v Bernolakove ako je to s miestami neviem, ale predpokladam, ze zle vela zien pisalo, ze im zobrali az 4-4,5 r deti

belllinka
27. jan 2021

@vikmik1 to akoze od marca tohto roku chces zohnat miesto? Tak vela stastia, podla mna budes rada, ak ho zozenies od septembra 2022.

luccija
27. jan 2021

@belllinka skor asi od septembra ved v maji sa davaju prihlasky.Ale tiez si myslim, ze to bude tazke podla toho, co citam ako si pisu o sukromnych skolkach do ktorych musia deti chodit, kedze statne su plne v okoli

vikmik1
autor
27. jan 2021

@belllinka myslela som nastup od sept..

vikmik1
autor
27. jan 2021

@luccija No idealne s tymi miestami to nieje asi nikde.. skor ma zaujimali konkretne skusenosti s tou ktorou skolkou-program a spokojnost.. no mrknem na ten fb. Dakujem za tip😊

luccija
27. jan 2021

@vikmik1 podka mna to je vsade plus minus rovnake v statnej ja som.skor citala recenzie na sukromne skolky to je na stranke casto

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tichalenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
27. jan 2021

a kum nemate vsetci TP v Bernolakove nema zmysel ani podavat ziadost ak ho budete mat do predskolskej by ti dieta mohli vziat

tichalenka
27. jan 2021

@vikmik1 v Bernolakove je to velky problem, beru naozaj az predskolakov a doplnaju ich malsimi surodencami tie mladsie rocniky. Aj ked sa otvorila nova skolka, stale maximalne tak 4.5 rocnych a teda ak je mama na materskej s druhym tak vobec nevezmu. Situacia je tu so skolkou naozaj nepriazniva a treba si hladat inde alebo sukromnu

sas26
21. feb 2021

@vikmik1 Nasa chodi do tej starsej. Zobrali ju ako 3,5 rocnu. Mame super ucitelky. S detmi vela robia, chodia von. Na fb kazdy tyzden fotky.