Krém proti vráskam pre 35-ročnú

19. mar 2024

Ahojte baby poprosim odporucania na krem proti vraskam. Mam 35 ale velmi hlboke vrasky na čele hlavne. Odporucte prosim z vlastnej skúsenosti nieco co aspon trosku pomoze.PS: nečakám zazraky ako od botoxu takze blbe komenty si nechajte. Dakujem

aliaray1
19. mar 2024

Ahoj, za mna velmi dobra skusenost s radou proti vraskam od Biotherm. K tomu denne vit C s postupnym uvolnovanim aspon 1000ka + rybi kolagen a vela spanku (melatonin).

nikolca
19. mar 2024

Žiadny krem ti nepomóže o pleť sa bolo treba skôr starať ja mam 43 a vrasky nemam

evaachesa
19. mar 2024

No tak už keď máš vrásky tak krém ti s tým nepomôže. Hlavné je chrániť sa pred slnkom a to celoročne na tvár spf50. Pred slnkom sa chrániš? Nesolárkuješ sa? Lebo v 35 je na hlboké vrásky akosi skoro. 😒

danielina30
19. mar 2024

Ked uz tam tie vrasky su, tak jedine botox. Kram je fajn ako prevencia, ale pred tym ako vzniknu

moonlight1210
19. mar 2024

Ciastocne moze pomoct tejpovanie na noc a masirovanie svalov tvare (tvarova joga).

Dalej si uvedomit, ci podvedome nestahujes obocie (korigujes dioptrie, aj ked nemas este vyrazne problemy so zrakom).
Plus drzanie tela (chrbtice) ma na toto vplyv, aj ked sa ti to zda, ze to uz je ina cast tela predsa. Ale ta nespravna zataz sa prenasa a kompenzuje inde, a tak to ide ako domino na dalsie a dalsie partie. Takze kludne cez plecia na krk (siju) a na svaly tvare.

Potom trosku pomoze kolagen.

A ak chces naozaj velmi rychle vysledky, tak jedine ten botox.

silvinka1128
19. mar 2024

Ja môžem odporučiť používanie retinolu(serum),poradí si už aj s existujucimi vráskami...ale nezabúdaj na spf každé rano 🙂

vorkola
19. mar 2024

ja si robim masaz lahke vklepavanie koncekmi prstov ma sa10 minut,

valise
20. mar 2024

Skus tvarovu gymnastiku a masaze,

elli333
20. mar 2024

Krem urcite nie, ak nieco trosilinku pomoze tak je to retinolove serum, poriadna davka hydratacie ,alebo potom fakt botox. Kremy nesluzia na vrasky a podobne problemy. Kremy len uzamknu vlhkost v pleti a plnia ochrannu funkciu ...na hydrataciu, vrasky a vlastne vsetky problemy potrebujes serum, ampulku, essencie...skratka omnoho tekutejsiu konzistenciu ako ma krem

mima172
20. mar 2024

Veľa je genetika, zvyšok je starostlivosť. Ja pracujem s jednou značkou, tú samozrejme aj sama používam inak by som ju nevedela odporúčať. Mám 36 rokov, čiže cca toľko co ty. Tu viac nebudem písať, sú tu dobre duše, ktoré nahlasujú rad radom. Ak chceš, tak ma nájdeš na fb na mojej stránke Tvoja esencia - Bewit. Nedávno som dávala posty aj o sérach, kréme atď.

vorkola
15. apr 2024

Ja yasepouzivammandlovy krem