Pripadajú vám znamienka a šošovičky pekné?

30. mar 2024

Prídu vám znamienka a šošovičky ako plus, keď sú to takzvané „beauty marks” alebo skôr ako mínus, že to nie je pekné na ľuďoch a je to nechutné?

huxy
30. mar 2024

Mne osobne sa to nepáči, ale zas nepríde mi to ani nechutne. Proste to je a bodka, "nutné zlo"...

lindous
30. mar 2024

Vnímam ich úplne neutrálne, ani ako niečo čo spraví človeka krajším, ani ako niečo čo ho spraví škaredším...

zuzanazu85
30. mar 2024

Je to niečo, čo robí každého jedinečným. No na tie znamienka sa treba pozerať hlavne zo zdravotného hľadiska.

zuzanka.zuzu
30. mar 2024

závisí na kom. na niekom peknom to ešte aj vynikne (cindy crawford) a niekoho nie atraktívneho to ešte viac vizuálne oškaredi 🙊

pribinak
30. mar 2024

Ak je niekto posiaty znamienkami a sosovickami od hlavy po päty, tak pekne to veru nie je

Ale ak má niekto jedno znamienko ako napr Cindy Crawford tak to vyzerá fakt dobre

Pri znamienkach bacha na zmeny, vedia narobiť sakra problemy

zuzana76
30. mar 2024

Ako ktoré. Niektoré veľmi vypuklé mi pekne neprídu, navyše este ak z nich rastu aj chlpy. Ale také jemne môžu byt, nie veľa.

janulka1802
30. mar 2024

Nevidím nič pekné na znamienkach. Sama ich zopár mám. Skôr mám z nich obavy pri opaľovaní natieram 50-kou.

ivik4
30. mar 2024

Ako na kom , ako kde
Mne sa znamienko na tvari vraj velmi hodi ale celkovo sa mi nepacia

kvietok2012
30. mar 2024

Mám ich milión na tele...čo už...nemozem za to...uz som si dala vybrať 11ks... nepáči sa mi to, ale nič s tym nespravim...a syn to zdedil po mne... :/

januska12323
30. mar 2024

Znamienka sú súčasť kože, nie sú ani pekné ani nepekné proste tam sú.

petamich
30. mar 2024

absolutne neriesim, nemam ziadny nazor na znamienka, dokonca som sa nad tym nikdy nezamyslala, proste su

lubka668
30. mar 2024

Ako mamina dietata s velkym znamienkom som sa naucila hladiet na ne ako na osobitost toho cloveka. Hodnotit stav, prip. ochorenia koze, za ktore nikto nemoze, moze byt traumatizujuce, obzvlast u deti. Napr. takyto drobcek. Hned by som ho postiskala, lebo viem, ze to nebude mat v zivote lahke.

zuzanazu85
30. mar 2024

@lubka668 zlatučký je drobček😊 🤗. Hlavne zdravíčka, šťastíčka všetkých ❤️

lubka668
30. mar 2024

@zuzanazu85 Tento nie je moj, ale je zlatunky. Moj ma znamienko este vacsie, ale viac ukryte pred svetom. Trapi nas to ale len po zdravotnej stranke, nech je vsetko v poriadku. A dakujeme🙂

zuzanazu85
30. mar 2024

@lubka668 tak som aj pochopila 😊. Všetkým tak krásnym .

banalu
30. mar 2024

Nikdy som nad znamienkom neuvazovala ako nad niecim negativnym. Proste existuju, su nasou sucastou, ich tvorbu ovplynit nevieme. Ja ich mam pozehnane + pehy a tvoria sa mi dalsie. Nikdy som sa kvoli tomu netrapila...
Ale dnesny svet je tak trochu na hlavu 🤷‍♀️

sevrin
30. mar 2024

Nepripadajú.

viestta
30. mar 2024

Kedze za to kde a ake ma znamienka ich nositel vobec nemoze, tak ich nehodnotim.

marianarem
30. mar 2024

Ja si znamienka nejako nevsiman, resp. vidim a je mi to jedno. Ja sama ich mam podla mna stovky a absolutne som sa nikdy nezamyslala nad tym, ako to vyzera.

ankare
30. mar 2024

Nepaci sa mi to. Ale ľudia za to nemôžu.

autor
30. mar 2024

Ľudia, s ktorými som sa stretla, väčšinou znamienka hodnotili negatívne, takže si robím prieskum :D

buberova
30. mar 2024

Bodky mi nevadia ani sa nad nimi nepozastavujem.. ako bolo povedané vypuklé a veľké znamienka mi nie sú sympatické no, nebudeme si klamať... A najmä keď je ich veľa

nevenka
30. mar 2024

@janulka1802 zopar? 🤭😅

Zeny, dobre, ak sa Vam nepacia znamienka, ok. Ale podavate to, ako keby za to clovek mohol. Ja mam kazdym rokom viac a viac, proste som nimi posiata ako makom. A co mam akoze s tym robit? Ani mne sa to nejak extra nepaci, ale...potom je tu tema, ze ci sa Vam pacia infantilne vzory na trickach a tam odpovede, ze no a co, nech si ludia nosia, co chcu a ze je to normalne. Za mna, nech si nosi kto chce, co chce. Ale to uz skor by som pochopila skritizovat tricko ako znamienka. Lebo to, co si obleciem, mozem ovplyvnit, inu kozu mat nebudem...

@autorka a to akoze co? Pride k Tebe cudzi a komentuje znamienka??? 🤪

simca06022011
30. mar 2024

Neriešim ich, sle teda nepáči sa mi ani výraz "znamienko krasy" lebo veru podľa mňa to žiadne znamienko krásy nie je.. je to ore mňa vec neutrálna, odpudzujuce znamienka sú niektore napr obrovske, namlokalitavh ako tvar atd, ale na ľuďoch neriešim, ak chcú vedia si.ich poriesit, ak nechcú, nech neriešia...

marcellka32
30. mar 2024

Nikto nemôže za to kde a koľko má znamienok na koži, takže neodsudzujem nikoho za to, nech je aj cigán, černoch..pokiaľ sa slušne ku mne správa nemam s nikým problém ...
Pretože ste odsúdili ľudí so znamienkami, je mi ľúto v akej spoločnosti to žijem ! A áno prežívam to, pretože sama mám veľa znamienok a moje deti tiež

jaskolka
31. mar 2024

Nejako to neriešim, proste sú ľudia, ktorí ich majú a hotovo. Riešila by som skôr tú zdravotnú stánku, keďže riziko niektorých znamienok je, že sa môžu "zvrhnúť" do maligneho ochorenia. Môj syn má pomerne veľké znamienko vzadu nad krížami, a kožná nám dala sledovať to, či to nerastie, nerozsiruje sa, nesvrbi a podobne. Muž má také isté, čiže zrejme to zdedil po ňom. Ja sama som mala znamienko nad čelom, tesne ako začínajú vlasy a kvôli častému zadretiu hrebeňom som ho dala radšej odstrániť.

janulka1802
31. mar 2024

@nevenka ja som nepísala, že si človek môže za znamienka sám. Jasné, že nie. Niekto má viac, niekto menej, niekto žiadne. Ako som písala, ja mám z nich skôr obavu, aby sa nezvrhli. Páčiť sa mi ale nemusia. To ale neznamená, že keď niekoho vidím so znamienkami, tak som znechutená. Vôbec to neriešim. Popravde, nikdy som sa nezamýšľala nad znamienkami iných ľudí. 😉

h2
31. mar 2024

Neprídu mi pekné, navyše sú potenciálne nebezpečné, nikdy nevieš, kedy sa to zvrtne a obyčajné znamienko zrazu prestane byť také nevinné... Čiže za mňa nie.

janulka1802
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
31. mar 2024

@nevenka áno áno komentujú ľudia často :D niektorí v dobrom zmysle, ale väčšina v zlom :D