SPF krém

13. apr 2023

Ahojte, tie čo sa vyznáte do skin care, neviete mi prosím odporučiť nejaký krém na tvár s vysokým SPF? Mám suchú pleť a chystám sa na dlhšiu dobu do Turecka, tak aby to so mnou zvládla aj moja tvár. Ďakujem 🙂

marcellka32
13. apr 2023

Beauty of joseon SPF 50

a_alexandra_a
13. apr 2023

Buď vyššie spomenutý, alebo Vichy UV Age Daily, ale neviem či ti na suchú pleť budú stačiť. Prípadne ešte od Purito ich Daily Go To, Isntree - Hyaluronic Acid Watery Sun Gel

domiklik
13. apr 2023

Presne ako radi @marcellka32 ten krem je dokonca obohatený o probiotika, nelepí, nie je hutný... A ta super cenu, v porovnaní z inými. Ja som teraz kupovala na stylevana za 18 dvojbalenie. Akýkoľvek si zadovážiť hlavne si ho zober dost

sparkling
13. apr 2023

Pridavam sa k beauty of joseon, je pefektny, aj pod make up. Dobre je aj evy technology, ale to stipe v ociach, preto mam radsej beauty of joseon.

sparkling
13. apr 2023

@domiklik prosim ta, zo stylevana ti prisiel balicek bez problemu? Lebo co citam recenzie, tak neviem, ci to risknut ☹️

kiwi3
13. apr 2023

@sparkling zo stylevany objednavaj len ked mas kopec casu a malo penazi. minimalna doba odoslania veci, ktore su na sklade - dva tyzdne. dalsie dva tyzdne cesta. zakaznicky servis nulovy, ak je nejaky problem, tak smola. raz mi prislo nieco rozbite, druhykrat mi stiahli z karty viac, ako mali a nic som nevybavila... akoze vacsina objednavok dojde v pohode, ale je to risk a treba pocitat minimalne mesiac (to vobec neprehanam). proste cinska stranka.

domiklik
13. apr 2023

@sparkling pravidelne objednávam, lebo tie ceny sa so slovenskými eshopmi nedajú porovnať. Už sa tam dokonca nerieši ani colné jednanie a nosí to dpd kuriér

sparkling
13. apr 2023

@kiwi3 diky za info, no mala som pochybnosti ked som citala referencie, takze kaslem na to.
@domiklik Viem, ze tie ceny su uplne inde, az to cloveka se*ie

domiklik
13. apr 2023

@kiwi3 pokiaľ sú veci na sklade, tak ich odosiela ju do 5 pracovných dní, a pri klasickom poštovnom ide balík 2 týždne, to je, čo sa týka činy úplne luxusné doručenie k dverám domu. Navyše je to ľahko trackovatelne, hneď po vyshipovani dostaneš čislo a sleduješ. Problém som mala len počas čínskeho nového roka, kedy v Číne pracuje naozaj minimum ľudí. Ja som zo 17 krát čo som objednala, 16 krát dostala balík relatívne rýchlo a v poriadku. Predtým som objednávala yesstyle a to bola katastrofa

sparkling
13. apr 2023

@domiklik no toto ked som si precitala. Ide ma slahnut. Dnes aom na yesstyle objednala zrovna spominane spf, lebo mali akciu, ze dve balenia za 15,50 pricom u nas ide jedno za 20-22 eur, takze tejto ponuke som neodolala. Plus cosrx naplaste na akutne vyrazky za 3 eur namiesto 6-7 eur ked objednavam z natureal. Akoze nesuri mi to, lebo mam este jedno balenie toho spfka cele, plus kusok z predosleho. Tak snad to pride a tym padom mam spf zasobu do konca roka. Ale napriklad take hada labo mi pride, ze ceny su tie isfe ako v dmke. Nepozerala som to ale zatial nejako detailne, lebo z tohto mam vzdy doma zaaobu. Ak mas prosim nejake dobre tipy na korejsku kozmetiku tak sem s nimi 😊 ja mam rada spominany beauty od joseon, klavuu, cosrx a i’ m from.

kiwi3
14. apr 2023

@domiklik vôbec nie do 5 pracovných dní, asi veľmi neobjednavas. Stačí pozrieť skupinu korejska kozmetika. Tam teraz baby píšu ze aj mesiac

domiklik
14. apr 2023

@kiwi3 nejdem sa s tebou hádať, ja som stadiaľ objednala už tóny kozmetiky a problém som mala raz, bol porieseny k mojej spokojnosti, možno preto, že som VIP člen, alebo som len malá šťastie, alebo som si len poriadne prečítala obchodné podmienky... A k skupine Kórejská kozmetika sa radšej vyjadrovať nejdem, stadiaľ som musela odísť, na niektoré veci nemám kapacitu... Mier

kiwi3
14. apr 2023

@domiklik tak jedine, ze VIP posielajú do 5 dní, čo teda autorka nie je, ale fakt neviem, preco by si toľko ľudí vrátane mňa vymýšľalo, že s nimi mali problémy a posielajú minimálne po 2 týždňoch. Nie len tu, ale aj na trustpilot a hocikde, kde si pozries recenzie

gabika0825
15. apr 2023

Ja používam iba minerálne lebo mám alergiu na chemické a osvedčil sa mi bioderma mineral spf 50+ fluid, len ho treba dobre roztriet lebo inak je biely