Vrásky pod očami - účinné krémy, procedúry

10. máj 2023

Mám 37 rokov a pomaly si všímam prvé vrásky pod očami. Nepoznáte nejaký dobrý krém, ktorý Vám pomohol alebo procedúru alebo hocičo 🙂 Cena nerozhoduje. Som ochotná dať hocikoľko aby som sa tých vrások pod očami zbavila, lebo mi robia unavený výraz tváre.

caroline_
10. máj 2023

Bambucke maslo, opunciovy olej, tvarova joga, a pit kremelinu.

marcellka32
10. máj 2023

Botox..a ako prevencia pred ďalšími vráskami spf50 denne a okuliare

darkswan
10. máj 2023

Botox, kremy su fajn ale v istom veku nestacia

avakona
10. máj 2023

Botox, vyplniť kyselinou HA. Ono je dôležitá prevencia - keď už sú hlboke vrásky, ťažko sa toho zbavuje a ani najlepší krém nezaberie. Určite sa ale treba pravidelne natierať krémom na opaľovanie, aj v zime

onedaynick
10. máj 2023

@darkswan botox sa pod oci nedava. Aj ja mam hlboke vrasky pod ocami, jeden dr povedal, ze laser, druhy ze vyplne, treti ze plastika dolnych viecok. Vyber si.

autor
10. máj 2023

@avakona Oni sa objavili tak zrazu ( viac stresu, diéty a pod., čo sa odráža aj na tvári )

autor
10. máj 2023

Baby čo hovoríte na NIOD Eye fractionated eye contour concentrate ? Vraj je to topka a nie je nič silnejšie proti vráskam ( teda novým ) Ja používam aj rôzne séra s retinolom, ale nevidím nejaké extra zmeny... Zase sa priznám, nie som dôsledná, nedávam si to každý deň.

miriam_s
10. máj 2023

Kým bude bude vidno zmeny to môže byt aj 4-6 týždňov , retinol je ok, ten niod tiež ale aj tak je najdôležitejšia prevencia - spf 50 aby sa netvorili nové a neprehlbovali tie ktoré sú, inak sú sera zbytočné…

autor
10. máj 2023

Prosím vás viete mi poradiť vhodné SPF 50 aj pod make up?

onedaynick
10. máj 2023

NIOD som mala. Nepomohol.

onedaynick
10. máj 2023

Beauty of Joseon

darkswan
10. máj 2023

@onedaynick jasne, pod oci nie, na vejariky v okoli zabera super

darkswan
10. máj 2023

NIOD mi pride preceneny, uprimne za mna efekt velmi nemal

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandicka7
16. máj 2023

Mam rada Eucerin Q10 Active, to je ocny krem, je super aj pre citlivu plet. Pouzivam ho uz nejaky ten piatok a vidim zmeny k lepsiemu. Pokozku okolo oci mam taku vypnutejsiu. Len teda treba sa starat o celu plet a pravidelne aby to malo efekt.

iren88
1. jún 2023

hlavne aby niečo zabralo, tak to chceš čas, aby si to používala pravidelne a dlhší čas ;)