Ako ukončiť tvorbu mlieka?

natyk
4. sep 2022

Môžem sa spýtať ako ukončiť tvorbu mlieka? Malá má rok a 2 mesiace a mlieko už nevyžaduje pomaly 3 mesiace a ani nechce..odstrkuje sa mi keď ju chcem kojiť ale ja mám stále mlieko aj keď už som nekojila 3 mesiace.. všetci mi povedali že to nemám riešiť a že mi zmyzne samo..je to tak? Viem aj o tabletkách ale to sa bojím lebo neviem či keď budem mať druhé nebudem mať problém z tvorbou keďže od začiatku som mala problém s tvorbou mlieka...
Ps. Mlieko mi netečie, nebolia ma prsia, nemám pocit že ich mám plné.. spávam na prsiach mám úzke podprsenky ale mlieko mám stále..

svetlonos
4. sep 2022

@natyk
ahoj, pi salviovy caj, po nom sa vie stratit 🙂

syslik81
4. sep 2022

ja som vyprazdnila cicky , naklepala jemne kapustne listu poliala olivovym olejom a prilozila ... zatiahla kuchynskou folioua tak zila asi 2 dni .. plus kopa salvioveho caju .. mala mlieko necitila tak nepytala mozes ja k lekarovu a dat tabletku ci injekciu na zastavu

rebellefleur
4. sep 2022

@natyk netreba žiadne tablety - namoc uterák do studenej vody a obtoc ho cez prsia pevne, niekoľkokrát po sebe to zopakuj, dva dni a máš po mlieku.. (sama som to vyskúšala, nie je to žiaden blud)

natyk
autor
4. sep 2022

@svetlonos skúsim kúpiť 😊

natyk
autor
4. sep 2022

@syslik81
@rebellefleur skusim zatiahnuť a aj čaj piť ďakujem krásne za rady💙