Fľaška a kojenie mesačného dieťatka

sonia1990
19. dec 2020

Mamičky prosím vás chcem sa opýtať. Mám mesačné babetko a kojím ho, zatiaľ nemá cumel ani nemal, nechcem ho učiť na cumel a zatiaľ ani z fľašky nepil no chcem mu zarobiť čajík a dávať mu ho z fľašky len sa bojím ze keď mi začne piť cez fľašku že mi začne odmietať prsník. Môže sa to stať. Ďakujem za radu a blbé komentáre si nechajte prosím pre seba.

potvorka88
19. dec 2020

Zalezi od babatka. Niektorym ked das flasu tak uz maju problem s prsnikom. Ja davam mlieko cez flasu aj dudel ma a nema problem s kojenim. A ani moja plne kojena dcera nemala problem s flaskou a kojenim ani s dudlom. Len si myslim, ze netreba mu davat navyse cajik ked je kojene. Staci mu tvoje mliecko

zuzik307
19. dec 2020

dojcene dietatko cajik nepotrebuje...

heidy222
19. dec 2020

Do pol roka Staci Len dojcenie, vynimka je, ak sa dieta velmi poti, aj potom voda, nie caj

nikpa
19. dec 2020

@sonia1990 ano, nam sa to stalo. A plne dojcene dieťa nepotrebuje čaj, pokial nie su 30 stupňové horúčavy a davas mu pravidelne prsnik, caj je úplne zbytočný.

juliet86
19. dec 2020

@sonia1990 na co mu chves davat caj? ak je tam medicinsky dovod tak mozes pouzit poharik cievku alebo injekcnu striekacku

sona96
19. dec 2020

@sonia1990 ja som svojmu dávala feniklovy čajík na prdiky normálne cez fľašku a všetko bolo v poriadku. Kojila som ho do roku a pól.

marpe2
19. dec 2020

Naozaj nemusíš dávať žiadny čaj, bábätku stačí tvoje mlieko. A ak by si občas predsa len potrebovala podať inú tekutinu, dá sa použiť pohárik alebo lyžička. Nekaz si to, čo máte tak dobre rozbehnuté 😊

zuzkastrap
19. dec 2020

@sonia1990 ahoj, ja som kojila aj cumel pouzivala a este mesiac a pol aj z flasky papaval lebo sa nevedel napapat a musela som odsavat... potom sa odnaucil od flasky lebo uz vedel pekne papat a doteraz je kojeny a ma 10 mesiacov... a ma aj cumlik ... a vodu som mu zacala davat az ked zacal prikrmy aj to malo..vacsinou maval moje mliecko iba na pitie ;)