Halucinácie pri zápale prsníka?

vparisova
20. máj 2019

Už tretiu noc neviem či sa mi to sníva alebo mám halucinácie, sa mi zdá, že okolo hlavičky mojej malej sa pohybuje pavúk. Veľký ako dlan ale nie chlpatý ako tarantula. Prvý a druhý deň som hneď po ňom skočila rožkom paplonom. Odokryjem paplón a tam nič.zazala som veľké svetlo no žiadny pavúk.vcera keď som zaspavala som ho videla ako visí na tenuckej pavučine nad hlavou malej.uvedomila som si že to nemôže že byť pravda,tak som len zavrela oči a spala. Teraz neviem či to boli len sny alebo mám večer halucinácie lebo dnes sa mi začal zapaľovať prsník.n

vparisova
autor
20. máj 2019

@vparisova nemáte niektorá s tým skúsenosť či môžu byť halucinácie pri zápale? Moc sa mi nechce veriť že by to bol stále len sen.a skutočnosť to tiež nie je😀

vparisova
autor
20. máj 2019

@vparisova a paranoju z pavukoch nemam

monismie
20. máj 2019

to ani nemusis mat halucinacie, jendoducho sa ti to moze snivat alebo mozes byt na polovicu hore a na polovicu snivat aj to sa stava 🙂

martinape85
20. máj 2019

Nemas horucku ? Daj si ibalgin je od zapalu a od teploty, mozes pocas kojenia

vparisova
autor
20. máj 2019

Horúčku nemám, ja som len teraz na pochybách či mám halušky alebo mi začína šibať 😀

eliska13
20. máj 2019

@vparisova halucinácie bývajú pri teplote
Asi si unavená, fyzicky psychicky, alebo polospis

vparisova
autor
20. máj 2019

@eliska13 možno polospim, spím s malou v posteli a v noci keď sa zobudím len hneď pozerám kde má hlavu aby som ju skontrolovala,je to o ničom taký spánok s dieťaťom v ednej posteli ale vstávať v noci na kojenie sa mi nechce..

miskoskulko
20. máj 2019

@vparisova pri prvorodenom sa mi stávalo niečo podobné. Zobudila som sa v noci, že som asi zaspala, že sa malý hlási, že ho idem dať na prsník. Svietila som si s veľmi slabým svetlom. Malého som videla otočného pri nohách, ako keby sa sám tak presunul, ale reálne tam nebol a ja som ho videla na tom mieste. S rukou som ho chcela chytiť a on tam nebol. Chytila ma panika, že to ako je možné, že mne asi šibe. Priateľ ma upokojil, podal mi malého z postieľky prirazenej pri našej posteli (malého som stále skúšala chytať pri mojich nohách) a keď som malého mala reálne pri sebe to bolo ok. Takto sa to opakovalo párkrát. Celkovo som to ale vnímala, že to je z totálnej únavy. Malinký bol veľmi náročné dieťatko, bola som rada, keď som sa napila, prípadne som stihla niečo zjesť. Neskôr som kašľala na byt, jednoducho keď zaspal na prsníku a nechcel ma pustiť, spala som s ním vždy v posteli. Keď som sa ako tak dala do poriadku, som ho začala nosiť v nosiči a nejak som si našla systém ako sa aj najesť a aj si oddýchnuť s ním. Prestala som riešiť, že nemám niečo upratané a prežili sme to 🤭 haluz bola, že som bola hore, nespala som, oči videli, mozog pracoval, aj som vedela opísať čo vidím a pritom realita bola iná 😅 aj keď som mala malého v rukách, tak som vedela premýšľať nad tým, že tak toto už čo je za halušku. Mne veľmi pomohlo spať vedľa malého, dojčiť ho po ležiačky a nestávať k nemu a totálne sa rozobrať. Plienku som mu menila až nad ránom, keď spal nepokojne a nevedel sa uspať hneď. Prebalila som a spal ešte počas dojčenia a ja s ním.