Fenistil a halucinácie

17. feb 2023

Prosim o radu. Dcerke davam na odporucanie nasej pediatricky fenistil kvapky pri nadche. Mala som dobre skusenosti, no posledne 3 choroby mala dcerka halucinacie. Najprv som si myslela, ze ich ma z teploty, no potom uz teplotu nemala a halucinacie ano. Fenistil som jej davala vzdy cca o 20:00 pred spanim a halucinacie prisli okolo 21:30, raz trvali az do polnoci v polhodinovych intervaloch. To som tiez myslela, ze z teploty. Dnes mala dcerka sople, tak som jej na noc dala fenistil a opat halucinacie do hodiny a pol. Vychadza mi to jedine na fenistil, lebo nic ine som nedavala, jedine kvapky do nosa a tie pri chorobach striedam. Potom mi napadol este eukalyptovy olej od hanusu v difuzeri, co bolo spolocne pri chorobach. Ma niekto podobnu skusenost? Halucinacie ako neziaduci ucinok uvedene nie su. Vdaka

koniarova
17. feb 2023

Neviem. Nezdá sa mi to pravdepodobné.

judit47
17. feb 2023

Halucinacie ci nocny des? Co sa pritom deje?ma otvorene oci a hovori nieco?

kitycat
17. feb 2023

Ale halucinacie?

Ja ked som bola mala a bola som chora, tak som mala vzdy ten isty sen.

autor
17. feb 2023

@judit47
@kitycat nocny des podla mna nie. To by mala aj mimo choroby. Vyslovene po podani fenistilu ma stavy. Vidi pred sebou nieco skarede, pred chvilou pocas zachvatu hovorila s placom manzelovi, aby sa netvaril tak smutne. Mne zas hovorila, ze ma ma velmi rada. To sa opakuje pri kazdom raze. Vidi nieco skarede, place, sadA na postel, ukazuje. Vzdy vzdy len po podani fenistilu. Preto ten suvis. Inac spi velmi dobre, ani sa nebudi na cikanie, na pitie malokedy

barborka1414
17. feb 2023

Môjmu synovi sa po fenistile točila hlava, normalne si sadal, že sa mu hlava točí…tiež bol taký predražený, placlivy, unaveny…je to aj v príbalovom letáku v nežiaducich. Ale unho som si to všimla keď to 2x užíval cca týždeň…vždy po podaní a postupne to vymizlo, nie po jednorazovom podani