Kojenie a exotické ovocie

anicka246
30. apr 2014

Ahojte mamičky, mám 7 mesačného synčeka, je kojený plus samozrejme už aj dokrmujeme, chcem sa spýtať, kedy ste vy začali jesť exotické ovocie počas kojenia? napr. ananás, kivi... alebo až po skončení dojčenia? Dakujem za vaše rady a odpovede

markusovska
30. apr 2014

Ahoj. Ked som bola tehotna jedla som pomarance na kila. Ked som porodila nejedla som ziadne exoticke. Ale po case sa mi o pomarancoch az snivalo co taku chut som mala. Ked mal maly 6 mesiacov a uz sme prikrmovali lekarka povedala ze si kludne mozem dat ale opatrne nie vela a nie naraz. Tak podla mna mozes skusit postupne.

emocia
30. apr 2014

@anicka246 ahoj, píše ti laktačná poradkyňa – už si dávno mohla 🙂 pokojne si daj, na čo máš chuť, ale za tanierisko šošovice či fazule ťa môže zduť 😀 a z toho sme my, ženy, nervózne (kto by asi nebol? 😎 – takže strukoviny tiež určite, avšak s mierou 🙂 Dojči s radosťou ďalej, maj sa pekne, Alena poradkyňa

ivet1371
30. apr 2014

ja som jedla ako tehu a aj hned ked sa narodili a nemali problem

meluela
30. apr 2014

@anicka246 ja som sa snazila nejest to, na co som sama alergicka. inak myslim sa netreba bat

domak2
30. apr 2014

@anicka246 http://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/strava/ pridavam moj oblubeny link 😅 Ja som jedla od zaciatku vsetko ovocie a zeleninu, na co som mala chut 😉

euka210
30. apr 2014

no pomaranc som uz davno jedla ci mandarinku okolo Vianoc, teda mal 2m

siska53
30. apr 2014

@anicka246 ja som skusala,ked mali cca 4m. nic im to nerobilo, mala uz ani koliky nemala a ani sa jej po tom nevratili, tak som ich v pohode jedla. Dokonca cokoladu a paradajky som jedla skor.
Co som si netrufla,bola paprika a kapusta,kapustnicu som jedla a na Vianoce,ked mali cca 9m.

lencika
30. apr 2014

ja som jedla vsetko okrem jahod, kyslej kapusty a sliviek to som si tak odskusala ze to mi nerobilo dobre vyskusaj sama co ti nerobi dobre alebo babetku