Normálna podprsenka počas dojčenia

17. feb 2023

Nosili ste normalnu podprsenku s kosticami a s vystuzami ked ste kojili?
Chcem sa vyhnut tym kojacim podprsenkam.

jesenzima
17. feb 2023

Ja som to skúšala, ale bolo to veľmi nepohodlné, tlačilo, hlavne keď boli tie prsia "plne", pri dojčení kostice zavadzali ...
Mne sa najviac osvedčila športová podprda, obyčajná z DM ky 🙃

gondyo
17. feb 2023

Áno,normálnu s kosticami ale s jemnou mäkkou výstužou,prípadne bez výstuže..nezohnala som veľkosť materskej podprsenky na mňa...s výstužami by som neodporúčala.. keď sa prsia nalejú a sú stlačené,poriadne to bolí..mne stačila obtiahnutá bunda a boleli ma

gondyo
17. feb 2023

Prípadne soft podprsenku úplne bez kostíc a výstuže..

nevenka
17. feb 2023

No, ja nosim vystuzenu, s kosticami, ale na dojcenie. Mne su tie lambady na nic, prsia by som mala dakde dolu, mam totiz kosiky G-H, ked sa naleju tie prsia, tak su ako 2 bomby a tazke. Teda ta vystuz je tenucka, ale robi to taky krajsi tvar, ako tie podprsenky bez kostic a vystuze, to mne len urobi taku gucu nepeknu a dost nizko 🙃🤨. Hlavne teraz, zo zaciatku, je to dost kriticke...

ivangeline
17. feb 2023

Jedine bez vystuze. Nieco pohodlne. Volne. Bavlnene. Da sa,co by nie. Mam aj aj.

anavixy
17. feb 2023

Kostice mozu vraj blokovat mliekovody, preto sa neodporucaju a okrem toho su tie kojacie na odopinanie akoze praktickejsie, ale ked tebe vyhovuje normalna a nebude robit problemy, preco nie. 🙂

andrea901
17. feb 2023

@nevenka kde si kupujes podprsenky? Ja mam tiez velkost G a kupujem podprsenky Anita, aj Zalando ma

noemi155
17. feb 2023

Nosím klasické podprsenky s kosticou a už kojím tak druhé dieťa a žiadne problémy
Takze myslím si,že podprsenka to neovplyvňuje

beata_k
17. feb 2023

Nie, bolo to nepohodlne pocas dojcenia. Ked som bola bez dietata, tak normalnu.

barbora237
17. feb 2023

Ahoj. Ja som nosila obycajne nevystuzene trouholnikove z HM,do nich som si davala potom tie kojovlozky proti pretekaniu mlieka. Mala som tiez averziu z tym kojeneckych 🤣🤣 Teraz pri druhom som nasla nahodou velmi prijemnu kojenecku v Lidl, a sadla mi na pocudovanie,tak to vyskusam na striedacku aj s nou. 👌👌

tanyan
17. feb 2023

@andrea901 Tiež mám G a kupujem v Tescu... Obvod majú už od 75 často vo viacerých variantoch...

sun_shine_2020
17. feb 2023

Ahoj, pekne kojo podprsenky (vystuzene) maju na astratexe (ano, viem cena je vyssia ale mne to za to stalo).