Podprsenka na dojčenie - vystúžená a bez kostíc

majkovicaa
1. mar 2018

Prosim Vas, kde by som zohnala podprsenku na kojenie, ktora je vystuzena a bez kostic velkost 95C. Vsetky kostice ma tlacia, ostalo mi vacsie brusko 🙈 ale bez vystuze vyzeram ako domorodkyna. Presla som snad vsetky internetove obchody a vsade maju bud bez vystuze a bez kostic, alebo aj vystuz aj kostice 😏
Dakujem za radu!

Majka

karamelkax
1. mar 2018

No ja som mala podobný problém, tiež som pri kojeni potrebovala vystuzenu podprsenku, tiez bez kostic...nenašla som, nakoniec som to riešila tak, že som si kúpila normálnu lacnejšiu podprsenku ( aby mi nebolo ľúto že ju rýchlo zničim) stredné vystuzenu push Up aby držala tvar, nie úplne hrubú, s odpajacimi ramienkami a kostice som doma vybrala. Keď som kojila len som rýchlo odpojila ramienko a vyklopila košíček a bolo 😃

jenny_m
1. mar 2018

@majkovicaa teraz v lidli budu cez vikend 😉

majkovicaa
autor
1. mar 2018

@jenny_m ano, ale len 90C😔 A to mi je male

pininka
1. mar 2018

Ja som kupovala cez bonprix a boli perfektne,dve v baleni, velmi rada som ich nosila,aj cena bola ok

ivanamyl
1. mar 2018

Odporucam zn. Triumph. Veeelmi pohodlna a vela vydrzi.

majkovicaa
autor
3. mar 2018

@pininka prehladala som cely bonprix, ale s vystuzou a bez kostic som v aktualnej ponuke nenasla 😔

majkovicaa
autor
3. mar 2018

@jenny_m ale nie vystuzene 😔

pininka
3. mar 2018

@majkovicaa hmm,skoda no, drzim palce,aby si niekde nasla,viem aky je to problem s tymi podprdami. Ja som mala tie dve a v lete ked bolo priserne horuco som ich prala denne, doslova som ich zodrala.

kristinatomi
5. mar 2018

https://www.bimbishop.sk
Internetový ale aj kamenný obchodík s tehotenským a kojeneckým oblečením, hračky, kojenecké potreby.
Špecializujeme sa na handmade - prídite sa pozrieť a vyskladať si súpravu do postieľky podľa vašich predstáv, dojčiace vankúše, hniezda do postieľky, postieľky, matrace... tešíme sa na Vás Bimbishop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre