Strata materského mliečka

matta1
19. feb 2013

Maminky stracam mliecko po 2 mesiacoch ake mate skusenosti s francuzskym mlieckom? Alebo co ste davali okrem nutrilonu? Dakujem :D

ekinkala
19. feb 2013

ahoj no skoda ze stracas mliecko ale skus si pravidelne odstriekavat a pestro sa stravovat a uvidis ze mliecko nestratis ale pokial chces prejst na um tak ja by som neodporucala ziadne francuske mliecka najlepsia je Beba ma najviac vyziv.doplnkov aspon do roku a pol potom mozes zmenit mliecko za ine lacnejsie

katy1979
19. feb 2013

ak mas moznost skus laktacnu poradkynu. S najvacsou pravdepodobnostou je to len jedna z kriz. za par dni pominie. treba len prikladat a prikladat. Vela tekutin a hocico na podporu kojenia. hlavne sa netreba vzdavat a treba mysliet pozitivne

martinkatinka
19. feb 2013

My sme nahradili najskor nutrilonom, z toho ho bolelo bruško, tak sme prešli na babylove... nie je značkové, nie súnan erklamy, ale obsahuje všetko, čo má a malý priberal a bol spokojný...
PS: Niekedy sa proste dojčiť nedá.... nech robí človek čokolvek...nevyčítaj si to, priprav pre bábo iné mliečko.

majolenka11
19. feb 2013

my mame bebu a je super.Pri oboch som dávala po ukončení dojcenia cca do 1 roku

luba41
19. feb 2013

@matta1 mliečko sa samé od seba nestratí, na príčine je nejaká chyba v technike dojčenia. Ak chceš ďalej dojčiť, zavolaj si laktačnú poradkynu, napr. http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-do... 😉

majka1981
20. feb 2013

suhlasim s @luba41 ze same od seba mlieko neodchadza. ak este nechces prestat dojcit, tak skus hladat pricinu, skontaktuj laktacnu poradkynu a pokus sa zachranit tvorbu mlieka.