Zahusťovanie mliečka

miushik765
16. okt 2016

Maminy mám menší problém. Malému (1mesiac) zahusťujem mliečko nutrilonom lebo mi grckal lenže s mojou hlavou deravou som mu zabudla dať predpisať a naša dr má dovolenku a mne sa to minulo. Je nejak alternativa s čim zahustiť mliečko popripade niečo ine okrem nutrilonu čo sa dá dostať aj v drogerii? Ďakujem vopred

renata9
16. okt 2016

ahoj,troška tomu nechápem........................to ako zahusťuješ svoje mlieko nutrilonom???
mne ked malá grckala tak som mlieko zahusťovala nutriTonom s T

miushik765
autor
16. okt 2016

@renata9 panebože preklep... sa tu chytate nepodstatných vecí

maminkasisa
16. okt 2016

vsak kup nutriton v lekarni, otvorene su urcite aj v nedelu, stoji to asi 10 EUR, maly ma len 1 mesiac, tak neriskuj a kup.....

miushik765
autor
16. okt 2016

@maminkasisa Ďakujem už som bola kúpiť 🙂

renata9
16. okt 2016

@miushik765 ako sorry ale to bol dosť podstatný preklep....................určite som ťa nechcela uraziť,len som si to chcela ujasniť 😉

miushik765
autor
16. okt 2016

@renata9 A keď sme už pri tom je to Nutrilon proexpert nutriton keď už chceme byť uplne presné 🙂 tak teraz sme si to dufam vyjasnili

renata9
16. okt 2016

@miushik765 jasnéééééééé
ja som to používala pred cca 4,5 rokmi,presne si to už nepamätám ako sa to volalo,len viem že tam bolo to T 🙂

zlaticaadam
4. mar 2020

Dobrý večer máme problém mám 3 mes. Syna.
Ktorý má problém s grcanim ale to tak ze mi papame nutrilon alergy digestive čare a zahustujeme nutritonom kvôli tomu že zle znášal bielkovinu mame také mlieko a nutritomkovoli tomu ze máme potvrdený reflux
Synček keď sa na papa 120 niekedy 160 ml tak normálne pekne odgrgne niekedy vynde mliečko niekedy nie. Ale problém nastáva po cca po hodinke.. Vydrcne asi dve polievkové lyžice natraveneho mliečka zrejme je natravene je to ako voda také smrdlave ako kyselina a slizke... Niekedy je to viac priesvitné niekedy trosku biele boli sme u pediatrická a povedala že je to normálne ale mne sa to normálne nezdá trvá to viac ko dva týždne zakaždým po krmeny takto vygrcne ale prospieva a priberá len sa niekedy r9sculuje keď ho položím ako keby ho zaha palila žiadala som o gastro vyšetrenie a odmietla nás tam poslať že zbytočne stresujem ma prosím niekto takú skúsenosť? Do. Mlieka raz denne dávame bio gaja 6 kvapiek
Raz denne vigantol 3 kvapky
A každé kŕmenie sab sympley
Dosť ma takéto grcanie znepokojuje prosím o radu