Úplné odmietanie materského mlieka pri menštruácii

mia2906
10. dec 2020

Ahojte, mám skoro 3 mesačné bábo, ktoré mi úplne odmieta prsníky. Deň pred menštruáciou a teraz aj počas nej, napije sa pár glgov a vrieska ako pavián, až ho neviem nijak ukludniť. Mám už 2. menštruáciu, podobne sa správal aj pri prvej, avšak tou sme si prešli, odvtedy to bolo náročnejšie, mám pocit, že aj mlieka mám odvtedy menej. Ako ste sa z tohto dostali? Mali ste to podobne? Nemôžem ho nútiť každú chvílu, aby si dal pár glgov, prípadne vyhladovel. Potom je nervózny lebo je hladný a nespí a dookola len nervozita a plač, takto ho trápiť nemôžem. V noci mi ešte pil, uvidíme ako to bude túto noc. Pár dní dokrmujeme aj UM, no počas krámov zrejme bude musieť dostávať iba čisto UM, nič iné mi nevypije. Keď tak si môžem počas dňa odsávať mliečko, aby som oň uplne neprišla, ale odsávať sa mi nie vždy podarí veľa - nie vždy sa to mliečko spustí ako pri pití od malého. Ďakujem za rady.

pininka1
10. dec 2020

Moja mama mi vravela ze niekedy sa hovorilo ze mlieko je vtedy horke, ze babo ho nechce. Mne zacal tiez tak steajkovat, nevypil cely den ani glg, dala som um a zial potom sme rychlo s kojenim prestali,ale to uz mal 5 mesiacov.