Aké máte skúsenosti so sirupom Imunoglukan ?

ivka1603
2. dec 2010

Môj malý býva často soplavý a kašle dosť často, preto som sa v lekárni pýtala na nejaký sirup na podporu imunity a odporučili mi sirup Imunoglukan.....ževraj od 10kg hmotnosti bábätka.....Čo vy na to?

spievanka
2. dec 2010

..my ho užívame v pohode už asi od roka a neviem si vynachváliť. Žiadne antibiotiká, žiadne choroby, maximálne tak soplík, ktorý po 2 dňoch prejde...

iika
2. dec 2010

Ahoj. Jediny sirup na posilnenie imunitneho systemu ktory je vhodny pre deti od jedneho roka je Betaglucan detsky sirup, my ho uzivame uz dlhsie a mala sa drzi napriek znizenej imunite, je fakt vyborny. Do jedneho roka sme uzivali kvapky Cebion - to je vitamin C. Sirup Imunoglukan je pre deti od troch rokov. Mne v lekarni ponukali aj ine veci ked nemali tento sirup, myslim ze sa to volalo Kolostrum, to je uz pre deti od par mesiacov, ale neviem ake to je, my mame doporuceny tento sirup a toho sa drzime. Ale ten Imunoglukan by som urcite nekupovala.

pia22
3. dec 2010

Ja by som tiez asi radsej kupila Betaglukan, je tam ta ista ucinna zlozka, ale ma "cistejsie" zlozenie. Ja ho s prestavkami uzivam uz 2 roky .

ludka140281
3. dec 2010

sarka nebyva chorlava,jej choroby su priesvitne sopliky niekolkokrat rocne,sirup nam odporucila alergologicka a nefunguje nijako 😒 st 😒 ale soplikuje...na nas to nema ucinok a ani nic ine 😢

aninana
3. dec 2010

Ahojte, ja nemam moc dobre skusenosti s imunoglukanom, mojej malej vobec nepomohol ani nezaberal, ma tiez oslabenu imunitu.....

lenka1smejka
3. dec 2010

My od jedneho roka pouzivame Betaglucan detsky sirup a imunoglucan je az od 3 rokov na krabicke je to napisane to by som dala az po 3roku ale ten betaglucan je vyborny neboli sme chory este iba raz soplik

sissibaba
3. máj 2011

Ja teda neviem odkiaľ beriete informácie, ale Imunoglukan je od 1 roka a je to jediny bezpečný sirup. Betaglukan je prifarbovany a tie arómy ani nehovorím! Našej alergologičke sa nepáčia prifarbované sirupy pre také malé deti ... My sme na imunoglukane vždy pol roka a chvalabohu, klopem, túto sezónu ani len maličký sopel, kašel, nič ...

emanka
11. dec 2011

Ahojte,
chcem sa spýtať tých, ktorí dávajú deťom imunoglukán, že či to malej dávam dobre. Má sa to dať ráno na lačno alebo večer pred spaním. Ja jej to dávam ráno - na lačno, ale hneď za tým pije kakao, no a neviem, či robím dobre, či by nemala to kakao piť až o nejakých 20 min. Neviem, či to má teraz ten správny účinok.
Ďakujem 🙂

mirkave
11. dec 2011

my sme davali imunoglukan pred spanim.u nas zabral.dcerka mavala vysokanske teploty trvajuce tyzden a chora bola kazde 2 mesiace ☹ .teraz je menej chora a teploty su zvladnutelne.sme s nim spokojni

mery.maja
11. dec 2011

Emanka je to v poriadku je tam ze nalacno takze ked jej das hned potom kakavko nic sa nestane....u nas je to taky tak 😉

milka1978
27. jan 2013

Ahojte ... aj ja mám doma syna 3-ročného, ktorý je dosť často chorý .... tohto roku ideme vyberať aj nosnú mandľu ..... v lekárni nám tiež odporúčili Imunoglukán a preto sa chcem opýtať aký máte názor na branie Imunoglukánu pokiaľ ide o choroby spojené s nosnou mandľou ako sú zápal uška a laringitída (neviem či to píšem správne 😅 ) ... viem, že je na podporu celkovej imunity ale či mu to pomôže aj v tomto ... na výber mandle ideme až v apríli a dovtedy by nemal byť chorý aby nás zaradili do operačného plánu

lucia20
27. jan 2013

vyborne, u nas funguje dokonale. klop-klop....

kingstonka
27. jan 2013

no tak ak som dobre citala Imunoglukan je od 3 rokov , na odporucanie lekara od 1 roka- ja davama od roka- funguje dobre.

hruskoval
27. jan 2013

Ahojte pripojím sa ku vám s našou skúsenosťou s Imunoglukánom. Moja malá nebola chorá do 2,5 roka ako nastúpila do jaslí, tiež nám odporučili imunoklukán a poviem vám že u nás to vôbec nezabralo prvých 6 mesiacov v jednom kuse chorá a soplavá. 🙄 Mala stafylokoka v nose, potom moraxelu a čo ja viem akú haveď ešte. Praštila som imunoglukán do koša a kúpila Preventan ( len ten je od 3 rokov) a obrat o 360° Od vtedy nebola vážne chorá, nerátam sem tam soplík,ktorý trvá väčšinou tak 4 dni, to nie je choroba. ATB brala naposledy v oct 2011. Takže ja už ničomu neverím u mňa je TOP Preventan. 🙂 🙂 🙂

burina111
27. jan 2013

u nás 100% účinnosť...........

jaaty
27. jan 2013

nedám na neho dopustiť 🙂

mimuska7
15. mar 2013

U nás nezaberalo skoro nič, dali sme v lete vybrať nosnú mandľu, to pomohlo tak na 50%, že nám soplíky nezatekali nižšie na priedušky a dýchanie. Potom mi naša detská dr. a ešte jedna maminka zo škôlky čo robí v lekárni odporučila Arko Defensis junior a ten nám dosť pomohol na imunitu. Je v ňom viac zložiek asi 5. Selén, zinok, kolostrum, vitamín C a ešte imunoglukán, alebo niečo podobné. Len teraz je výpadok na trhu, takže sa dosť ťažko zháňa.

brumka
15. mar 2013

len dobre skusenosti 🙂 ale mi sme nemali problem s imunitou... vzdy sme preventivne posilnili

libka1
15. mar 2013

vyhodene peniaze 😉 vypili sme hadam 5 flias aj tak sme skoncili u imunologicky 😝

sampo
15. mar 2013

mojej z neho byvalo tazko na zaludok, takze.. 😝
ale inak ako som nasadila D3 vitamin, 3 mesiace ani nezakaslala, sopel nic... A to chodi do skolky 😉

tilly
15. mar 2013

nepomohol... najlepsie nam pomaha propolis...

bobo07
15. máj 2013

ja nemam najlepsiu skusenost s imunoglukanom, dcere 4,5 rocnej 15 kg vaziacej som ho davala 2 dni rano 3 ml a potom sa jej objavila v stolici krv zmiesana s hlienom, davala som hoa j synovi 6,5 rocnemu ten nemal uvedeny problem ,ale som ho prestala davat aj jemu.O 2 mesiace neskor som ho skusila dat dcere este raz ,ale navecer po jedle a nastala taka ista reakci ale po styroch dnoch.Nemá niekto podobne skúsenosti ? neviem preco dcera takto reaguje ??ale stale su obidvaja chorí,do školky skoro vobec nechodime,chodime aj imunologicke,-syn z krvneho vysetrenia ze vraj nema nejako vyrazne znizenu imunitu,ale v skolke vydrzi 3-4 dni a uz je chori, a tak to ide dokolecka uz 4 roky

obcansr
23. máj 2013

no nam pomohol a moc, malý od narodenia býval chorý hlavne na zimu a vl lete nič tak som ho skusila dat a cez tuto zimu nebol chorý žiadne atb len soplík ktorý prešiel za 2-3 dni inač žiadne atb, 1 mal teraz ked už neberie imunoglukan dostal zapal priedušnice, niekomu to zaberie niekomu nie

kija31
2. jún 2014

ako dlho ste davali imunglban sirup

11nika11
2. jún 2014

mojej nepomohol..ale tak u kazdeho je to individualne 🙂

luckaar
2. jún 2014

nam ho lekarka odporucila davat pred nastupom do skolky, tak uvidim az potom ci to k niecomu je

kusalova
1. aug 2014

imunoglukan nam odporucila doktorka a davam ho obom mojim synom (3 a 5 rokov) , neviem si ho vynachvalit. vzdy boli obaja chory hned potom ako nastupili do skolky medzi deti, ale odkedy ho berieme okrem slabych soplikov nebyvaju takmer vobec. v lete sme mali prestavku ale v auguste pred nastupom zaciname opat 🙂 detom sirup dokonca velmi chuti takze s uzivanim nie su ziadne problemy 🙂

majasimon
1. aug 2014

Super sirupček. Malý nám chodil do jasličiek a počet jeho chorôb bol minimálny. Berieme ho od jesene a končíme na jar (aby sa minula fľaštička)... Teraz v lete mu občas kúpime nejaké cukríky vibovit alebo rakytníček, keďže aj teraz je v kolektíve

maruska.s
1. aug 2014

Skvela vec 🙂 My sme davali malemu cca od dvoch rokov.mal laryngitidu a po nej nam stale kaslal....byval casto chory.rentgen mal v poriadku, aj alergo aj krv, vsetko, ale stale kaslal, v noci. Nam imunoglukan velmi pomohol, kasel prestal, nebyva uz tak casto chory. Od vtedy, ako sme mu ho dali prvy raz, tak mozno dva krat, ale uz to netrvalo tak dlho, choroba rychlejsie presla. Davame ho nalacno, na jar 3mesiace a zase cez zimu 3mesiace.Aj doktor nam ho schvalil, aj alergologicka.

demeterka
1. aug 2014

Podla mna vam to vôbec nepomoze, teraz je nejake divne obdobie ze strasne vela deti v jednom kuse sopli a kasle a nic na to nepomaha iba to zrazu prejde a ptoom sa to zrazu vrati. Podla mna treba len pockat az si vytvori vlastnu imunitu a nauci sa s tym bojovat a ked nie je to problem pre alergologa, lebo to nebude vírusového ani bakteriálneho povodu ale nejaky druh alergie.