Jazvičky po ovčích kiahňach. Aká masť na ne zaberie?

tanja61
20. aug 2008

ahojte baby moj maly mal asi pred mesiacom ov.kiahne no a aj ked som davala velky pozor aby som chrasticku nestrhla ostali mu jazvicky,sam sa neskrabal a ani som si nevsimla zeby nieco islo na silu dole...nepoznate nejaku masticku nato aby zmizli?dakujem

titkovamiriam
20. aug 2008

tanja ak su tie jamocky tak to mu ostane na veky vecne 😉

lefika
20. aug 2008

nezmizne, len ako bude rast, bude to menej vidiet: ja mam niektore doteraz ☹

tanja61
autor
20. aug 2008

no tak to je zle..ale preco mu ostali ked nesli nasilu dole?ved jazva ostava az ked sa nasilu strhne chrasticka nie? ☹

bambusko
20. aug 2008

tanja, tie vyrazky mohli byt hlboke a urobili zmeny v kozi. ja som dievcatam natierala jazvicky na tvari dermatixom, ostalo im len po jednej jazve kazdej

http://www.dermatix.sk/page.php?id=1

roasha
21. aug 2008

moja žabka prekonala kiahne pred rokom,tiez si nestrhla ziadnu/mala ich pozehnane/.tanja,ono po mesiaci je to este vidiet,aj ked je to odpadnute.casom sa to strati,ale take tie,co sa vysypali medzi prvymi,su najagresivnejsie su hlbsie/.malej ostala jazva na lopatke,to bola ta uplne prva kiahna,bola aj velka,aj hlboko.je to normalna viditelna jazva,nastastie nie je na tvaricke,a vzadu na chrbatiku neva. 😉

wienika
21. aug 2008

aj moja dcera mala pred 3 tyzdnami kiahne a mala ich strasne vela, vsade, hlavne na hrudi a tam sa to najhorise hojilo, lebo tam a aj najviac skriabala. tiez dufam, ze jej to zmizne, lebo by som bola nestastna, keby jej ostali jazvy zrovna na dekolte. hovori sa, ze sa to detom pekne zahoji.....tak dufam 😉

tanja61
autor
23. aug 2008

no tak moj drobec mal dost aj na hlavicke a aj na tvaricke no a zrovna mu ostala jedna na tvaricke na chrbatiku by ani nevadilo ale na tvaricke? ☹ tak dufam ze to prejde a nebude to tak vidiet....

denisocka
24. aug 2008

čím sa mastia kiahne? ked už su? tekutym pudrom?my síce nemame chala bohu,len zistujem preventivne.ja som mala v 18tke,takže som to neškriavala a aj tak mi ostali pár dierk niekde pri zadku 😀 (asi ked som si utietrala dupu 😅 ) ,sesterka ma jednu z detstva hned na čele a je dosť vidieť - a zabudla som,aj ja mám jednu na spánku,pri vlasoch

tanja61
autor
28. aug 2008

tak ja som netierala cely cas s tea tree olejom,maly sa vobec neskrabal...tekuty puder sa vraj uz nepouziva ale nase mamy ho pouzivali...este vraj pomahaju fenistil kvapky tak neviem 😉