Lieky na bolesť brucha

renee17
29. dec 2013

Ahojte, ktoré lieky sa Vám osvedčili pre Vás a Vaše deti od bolesti brucha,na trávenie 🙂 .Ďakujem za každú úprimnú odpoveď.

elina25
29. dec 2013

Nám pupík,a cvičenie ale neviem aké staré máte dieťatko

renee17
autor
29. dec 2013

@elina25 moja dcera ma ma 5 r.

elina25
29. dec 2013

@renee17 o tak to ti neporadím 😒

selema
29. dec 2013

na bolesť brucha sa u mňa osvedčil Espumisan kps, je ale až od 6.rokov, tak pre menšie deti v kvapkách.

mamazem
15. aug 2014

Chioská masticha, niekedy stačí aj iba žuvačka (na pretrávenie). Inak existuje prášok alebo kryštály na žutie. Je to prírodná živica na všetky tráviace problémy všeobecne, vrátane žalúdočných vredov a helikobaktera. Nájdete u nás na mamazem alebo vo viac ako 30 kamenných predajniach v SR. Zoznam zase na našom webe...

milkav03
28. aug 2014

probitika actibax.. na upravu crevnej mikroflory (hlavne po ATB) a na zvysenie imunity... funguje mi na nich mladsia aj starsia dcerka 🙂

nutrimas
31. aug 2014

Pri zaludocnych nevolnostiach, bolesti brucha, nafukovani odporucame z prirodnych zdrojov mätovy olej 100% za studena lisovany , odporuca sa uzivat 1KL rano a vecer. Okrem spominanych ucinkov je velmi dobrym pomocnikom pri bolestiach hlavy, krcoch v lytkach, horuckach, prehriati organizmu, pri stavoch hysterie, zimnice, buseni srdca a omdlievani - na vonkajsie pouzitie, ako zabal a pod.
Mätovy olej ako aj ine 100% prirodne oleje nájdete na nasom eshope. Navstivte nasu online poradnu, radi Vam poradime pri vybere 🙂

alobalka
5. sep 2014

Smecta - je to absorbens = viaže škodliviny aj po dietnej chybe, aj pri hnačkách.
Probiotiká - aj na dlhšie užívanie = upravia mikroflóru čreva.
Espumisan pri plynoch (aj feniklový čaj...).
Hlavne treba dávať pozor na kvalitu jedla, nemiešať, neprejedať sa a pod....
Dospelí môžu mať aj iné ťažkosti:
Pálenie záhy - Tums, Rennie...
Kŕče známeho pôvodu! - Nospa...
Nedostatočné trávenie - enzýmy Pancreolan...
Bolesť brucha môže byť aj z vážnych dôvodov (slepé črevo, mimomaternicové tehotenstvo, otrava, infekcia...). Treba myslieť aj na to...a všímať si iné príznaky (teplota, nevoľnosť...)