Bolesti brucha v 10tt

mimkamiska
25. aug 2018

Ahojte. Chce. Sa opýtať, či ste mali v tehotenstve bolesti bruška. Ja som v 10tt a stále má bolí brucho. Niekedy ako pred menštruáciou ale niekedy inak skôr kŕčovito. Bojím sa či je všetko v poriadku. Na kontrole som bola pred týždňom a bolo v poriadku ale o bolestiach som lekárke nepovedala. Každý mi vraví že maternica sa rozťahuje ale pre istotu sa pýtam. Ďakujem za odpovede.

hennyinnsbruck
25. aug 2018

Ked nekrvacas nespinis vsetko je v poriadku 😉

levik2018
25. aug 2018

Aj mna bolievalo podbrusko, vsetko je ok. Vraj je to maternica ako pracuje 🙂

nerya
25. aug 2018

Mne sa najviac ráta keď povedia či sú to také ťaháve bolesti že to sa maternica rozťahuje.. ako do kelu mám ja vedieť či sú ťaháve a či sa rozťahuje, lebo tiež má na začiatku kadejako bolelo aj som im vravela a oni že je to okej... Vravím žena v tehotenstve by mala mať čarovnú paličku, ktorú by priložila tam kde to boli a palička by zasvietila podľa toho či je to v norme alebo nie... Lebo takto je to fakt len také tapanje a zbytočne trápenie, ja som sa tak prvé tri mesiace bála že mám mimomaternicové čo má stále bolel ako keby vaječník na jednej strane :-/

vieroska
25. aug 2018

Ja som mala tiež bolesti. Bolo to roztahovanim maternice podľa doktora

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre