Zabrál vám sirup Stodal pri kašli?

nicca000
28. okt 2012

mate niekto skusenosti so sirupom stodal?zabral pri kasli?

sachmetttt
28. okt 2012

Mne pomohol 🙂 hlavne ked som bola tehotná...Dporučujem ale je to individualne 🙂

henrietag
28. okt 2012

Mne nie ani manzelovi mne ho dali ako tehotnej vraj ho mozem 🙂 škoda penazi

tilly24
28. okt 2012

ja snim mam velmi dobru skusenost, mne zabral a aj detom ho davam, naposledy synovi mal 8 mes , ked som muto davala a pomohol mu, je univerzalny, vhodny pre deti aj pre tehotne a dojciace.

ladytt
28. okt 2012

Áno, mne zabral, tiež som ho brala, keď som bola tehu, no vtedy nie je veľa liekov na výber...

sampo
28. okt 2012

Nam vacsinou zabera.. ked dlhsie nie, az potom to riesim inak.

kate1616
28. okt 2012

áno zabral nám. Dávam ho aj malej, ale treba ho brať pravidelne

ustrachana
28. okt 2012

ja som ho brala ako tehotna a pomohol

biancarv
28. okt 2012

ja ho používam už roky, keď mám problémy a vždy mi pomohol, aj synovi a aj zvyšku rodine.

sssimi
28. okt 2012

Ano zabral, ale pozor-na suchý kašel sú guličky Stodal a na vlhký kašel je sirup Stodal (aj keď je uvedené na každý kašeľ, tak nemusí na suchý zabrať).

minnie55
28. okt 2012

nám nikdy nezabral.

simca06022011
28. okt 2012

mne kedzsi pomahal v komvunacii s homeogenom alebo coryzaliou ale teraz vobec a malej absolutne nie. Dokonca niekedz je to aj horsie.

octopus
28. okt 2012

my mame velmi dobre skusenosti s Mispulnikovym sirupom. Presli sme nan v zufalstve, ked bral maly uz kortikoidne spraye proti kaslu, uzivame ho prilezitostne od januara tohto roku a tiez odvtedy sme vysadili kortikoidy. Sirup zabera do troch dni a viac s kaslom problemy nemame:o)

hradnapani
28. okt 2012

zabera, ale najma v pripade, ze sa zacne uzivat pomerne skoro, pri prvych vaznejsich zakaslaniach. Vtedy u nas funguje 100%-tne. Na uz rozvinuty kasel nezaberie vzdy (ale odkedy som uz mudrejsia a podavam ho hned, tak vaznejsi kasel som nemala ani ja, ani dieta, uz pekne dlho).

mici11
28. okt 2012

ani mne, ani malemu nezabral, skusali sme viac krat.....vseobecne homeopatika nam nezaberaju, uz ani nekupujem....

luciferkax
28. okt 2012

Môjmu staršiemu synovi vždy pomôže, u mladšieho vôbec 🙂 záležíí asi od teliíčka 🙂

pimpulienka
28. okt 2012

Tento a aj Stodal. Ine ani nedavam

nat28
28. okt 2012

Je to jediny sirup ktory mi zabera na kasel. 😉

jjeanny
28. okt 2012

U nas zabral, nedam na neho dopustit, aj synovi, manzelovi i mne . No ale je pravda, ze sme ho zacali uzivat uz pri prvych priznakoch kasla.

radlinka
28. okt 2012

ano zabral, dobry bol aj v tehu 😉

gooobi
28. okt 2012

nie

masinka
28. okt 2012

mne ho poradili ked som bola tehu, prilis mi nepomohol, ale to som mala dost brutalny kasel. Minuly tyzden ho brala dcerka a pekne sa vyliecila... takze ako tu uz niekto spominal... treba s nim zacat hned pri prvych priznakoch 😀

nanulik
28. okt 2012

áno my sa celá rodina pri každom kašli iba stodalom liečime. a mne strašne chutí 😅 😀

nini78
28. okt 2012

vôbec nie 😅

sante81
29. okt 2012

nie, kup si obyčajny calciovy sirup, ten zabral do 3 dní

mircalla
29. okt 2012

Nie, dal mi ho lekar, lebo som kojila, nezabral vobec

sisinka29
29. okt 2012

Mne pomohol, aj teraz ho beriem v tehotenstve 🙂 aj dcére pomohol do 4 dní, je veľmi super. 🙂

majusa4444
29. okt 2012

mne nie.

chovancova27
29. okt 2012

Nám teda nikdy nepomohol...

iffka2002
29. okt 2012

ja som tomu neverila (homeopatikum), ale v tehotenstve som nemala na vyber a vyskusala a kasel mi rychlo presiel. Dcere raz pomohol a raz nie.

c1nky
29. okt 2012

Ahoj, nám vôbec nezabral, vraj je na suchý i vlhký kašeľ. Na suchý kašeľ nám zaberajú kvapky Ditustat a na vlhký (hlienovitý) ACC long, 4.ročnej dcérke Erdomed sirup, neviem však, či nieje náhodou na predpis. Pri náleze na prieduškách - pískanie, nám zaberá Spiropent sirup. Inak zvyknem dávať deťom homeopatiká, hlavne coryzalliu, na nádchu. 🙂 🙂 🙂