20 mesačný syn je nezvládnuteľný

lubenka131
20. feb 2013

baby ja neviem...asi si chcem len pokecat???poradit??kazdopadne som zufala "tyrana"zena vlastnym synom 😀 😀 ...ma pomaly 20 mesiacov ale jeho chovanie pripomina dospelaka...to uz neni mozne...trochen vam to opisem..stale mrnci,krici,je nervozny akonahle mu nieco nedam,nedovolim ma bije(aj ostatnych) stipe,kuse,trepe sa,hadze sa o zem,bucha si hlavu(po novom uz len decentne aby ho to nebolelo 😀 )ked mu nieco nejde spravit hned normalne dojde k stoliku a vsetko co na nom vidi pozhadzuje na zem a ked mu to nestaci dojde k linke a zacne otvarat a trieskat z dvierkami....vsetko nici...ja neviem jak sa da toto zvladnut alebo co s tym mam robit...starsia dcera (7r)toto nikdy nerobila....on je skratka taky maly harant acikrist 😖 😖

lubenka131
autor
21. feb 2013

@mata1001 ahoj ano tak mu zuby skusam pozriet ale jemu uz chybaju len posledne 4 stolicky a tam az tak dobre nevidim a ocaky este neni vidiet ...tato sa snazi s nim byt co najviac ale teraz napr dnes robi id 6-22 😒 ale ked sa da samoska s nim je....varim vacsinou tak ze na dva dni...ale dnes som s nim bola poobede pre dceru v skole v kare a zatial je ok a aj teraz sa hraju tak uvidim 😉 aj mi sme vsetci chory dookola aj preto som taka vyflusnuta ze sa mi nic nechce...ale urcite je to tou zimou
@joannas ma sledujes?
@hruska82 dakujem pekne!!! 😉 😉

nikkas
2. sep 2022

@lubenka131 ahoj prosím ťa môj syn je taký istý ak pri tom legu ako píšeš atď prosím prešlo to u vás ako to bolo postupom času u vás dik