Jasle v Kittsee, v Hainburgu

zuzanka410
22. okt 2013

Ahojte, chcela by som vedieť či sú detské jasle v Kittsee, Hainburg,Berg. Malí má 14 mesiacov a rada by som ho dala do jaslí v rakúsku ale neviem či je taká možnosť alebo nie. Do škôlky v Kittsee mi chodí dcéra ale hľadám jasle pre malého. Prosím o typy a prípadne koľko sa platí mesačne ďakujem za rady.

zuzanka410
autor
23. okt 2013

nikto o ničom nevie ☹

laura_pausini
23. okt 2013

@zuzanka410 ahoj 🙂 myslim, ze tu v okoli su jasle nedostatkovy tovar 🙂 pocula som, ze v Bergu je Kidspoint. Privatna jaslo-skolka. Neviem ale viac detailov... mne maka chodila do Kidspointu v Brucku, kedze ani tam jasle neboli a boli sme spokojni 🙂
Vela zdaru pri hladani 🙂

zuzanka410
autor
23. okt 2013

@laura_pausini dakujem za info 🙂 idem to zistiť a prosím ta kolko ste platili alebo platite ?

laura_pausini
23. okt 2013

@zuzanka410 mali to tam odstupnovane kolko tam dieta bolo - doobeda, ci do 14:30 alebo "cely den" . Bez stravy to bolo od nejakych 250 euro na pol dna, a ked bola isty cas mala na cely den, tak to bolo tusim 350 - 400 euro. Strava mozes ratat desiata + obed na den cca 4 euro. Neviem ale, ci maju stabilny cennik v celom okoli, alebo jednotlive ceny v kazdom Kidspoint 🙂

sarinka2012
23. okt 2013

@zuzanka410 Dobry den,ak možem ja by som mala otazku na Vas,dcerka ma 21 mesiacov a od buduceho roka by som ju rada dala do skolky do Kittsee,chcela by som sa opytat ci byvate v Rakusku a ked nie ake su podmienky prijatia dietata do rakuskej skolky,ked byvame v Bratislave kde mame aj trvale bydlisko. Za odpoved vopred velmi pekne dakujem.

zuzanka410
autor
24. okt 2013

@sarinka2012 Dobrý deň my máme trvalý pobyt v Kittsee a to je už podmienka na prijatie dietata do škôlky. Voľakedy brali deti aj bez trvalého pobytu ale už je nedostatok miest tak už neberú deti čo nemajú v kittsee trvalí pobyt.

tehula
24. okt 2013

@zuzanka410 Dobry den, jasle sa nachadzaju jedine najblizsie v Bergu. Myslim, ze pokial to nenechate na poslednu chvilu, tak sa miesto pre dieta najde. Plati sa az okolo 400eur tusim za celodenny starostlivost. Nie su to obecne jasle, ale kvazi sukromne.
V Kittsee zatial o jasliach neuvazovali.

@sarinka2012 zial dieta Vam nevezmu do skolky v Kittsee, zakladna podmienka je mat v obci trvaly pobyt, pripadne aspon povolenie zo stav. uradu, ze tam staviate a teda v blizkej dobe aj ten TP budete mat. Skolka je prepchata, museli dokonca stavat aj novu budovu, aby zvladla napor deti, ktore vsetky tam TP maju.

sarinka2012
24. okt 2013

@zuzanka410 Dakujem za odpoved 🙂

kvetinkovamama
29. jan 2015

@laura_pausini Dobrý deň,ja sa teraz snažím nájst jasle v okolí Hainburgu(lebo tu tento rok pre nás nie je miesto). Môžte mi napísať adresu toho Kidspointu v Brucku príp. aj v Bergu? Ďakujem