Koľko vás mesačne stojí súkromná škôlka?

natia
7. nov 2011

Chcem sa spýtať, koľko stojí súkromná škôlka v ktorom meste a tiež, či sa počas dlhodobej neprítomnosti (najčastejšie choroba) nejako znižuje školné? Zaujíma ma to hlavne u detí od 3 rokov, keď už nie sú príspevky od UPSVaR ... ja platím 180€ školné, plus 2,35€ stravná jednotka ne deň... Vraj je to veľmi lacná škôlka...

zmokito
22. máj 2015

@saska697 - skuste Bulharsku skolku v Petrzalke, 150 eur mesacne skolne plus strava 2,50 na den. My sme tam velmi spokojni, syn tam chodi treti rok 🙂

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peneloppe
22. máj 2015

Nas stoji 200 Eur + strava 2,90 na den. Je to tarifa pre deti starsie ako 3 roky, mladsie deticky platia viac.

saska697
22. máj 2015

Maly bude mat prave uz 3r. 21.6. Ale do statnych co mali brat podal trvaleho bydliska nemalo uspech v celej Ba.Aen za Nove mesto nezobrali kolie nedostatku miesta 500deti. :(

@evka4 a kde sa nechadza ta skolka Vecernica a v com Vas nepresvedcila?
@mirka0703 ako sa vola skolka prosim Vas a kde sa nachadza?
@mimikas dakujem za info idem kuk;)
Mamulky dakujem lebo uz mam stoho nervy az ma hlava boli:(
Ako tento super stat zrusil.skolky a teraz je nedostatok miesta. A ti co na to nemaju asi musia zacat kradnut alebo ist po zobrani ked chcu aby ich deticky chodili do skolky ci.skoly a vzdelavali sa :(...

evka4
22. máj 2015

@saska697 su na Hribovej ulici v BA. Nepresvedcili ma priestory (na moj vkus prilis tmave), chybajuce detske ihrisko priamo v areali (tych par metrov stvorcovych, ktore maju k dispozicii, za ihrisko nepovazujem) a hlavne som dala na celkovy dojem.
Ale poznam rodicov, ktori su s tymto zariadenim spokojni, tak mozno len ja som narocna 🙂

dugyna
22. máj 2015

no my stale neviem na com sme..stale nemam rozhodnutie ci je prijata alebo nie. na skolku kde je prihlasena beru len 22 deti a manzel ked bo dat prihlasku v prvy tyzden boli sme uz 147 ..a este sa dalvali cely dalsi tyzden.
teraz chodi do sukromnych jaslieciek na 3 krat denn len na doobedia 8-12h spolu so stravou nas to stoji 180 eur. /138EUR je jaslickovy poplatok a ostatne strava/.
lenze ak by ju nevzali do skolky a budem ju chciet mat kazdy den na doobedie tak je to 230 eur +strava 3,1 eur/den... takze plan usetrit z materskej nejaku korunku nevysiel a potom po materskej ako neviem ako to platit z toho pidi rodicaku...

bonaqa2013
27. máj 2015

@dugyna ani nám sa ešte rozhodnute neposlalo - asi ho nemá kto napísať....

bad_delight
2. jún 2015

Ahoj. my v BA v Kidsparadise v Ružinove platime 200 na kvazi " poldennu starostlivosť " ale mala sa napapa , nejde spinkať a prideme po nu ked deti spia. inak maju 250€/ mesiac čo bolo v Bratislave rozhodujuce aj pre nás. ale kvalita a pomer cena je skvela, všetko je nové, moderné, učitelky milé, papať im chutí, našpa nepapa biele pečivo ale s tým nebol problem, lebo maju aj tmavé, kedykolvek možu papať zeleninku a ovocie.

malalili
28. jún 2015

my sme nastupili do skolky Vendelin platime 450 plus 3€ strava na den, otvorili pred mesiacom ale najspokojnejsia som hlavne so stravou, preto sme si museli priplatit.Mavaju klasicke vyrobky, v predoslej skolke mojim detom davali Perlu maslo a jogurty "srdiecko" ..ked som videla ruzove malinovky to ma uz obracalo.. navyse nasa skolka nefungovala cez prazdniny, to bol dovod navyse preco som ich prehodila.
platime viac ale moje deti nejedia farbiva a vyhybame sa aj bielemu cukru. 🤐

modrofuzik11
29. jún 2015

my v martine platime 110 eur na mesiac plus strava. snazia sa,ale nie vsetko je idealne...

tinkamt
29. jún 2015

@sorciera24 a @modrofuzik11 a kde presne su v Mt tie sukromne skolky ??

ladore
29. jún 2015

No my sme prvej v mt platili 130€ + strava + hygienicke potreby a k tomu vzdy aj kazde vystupenie divadielko.....otras jedina vyhoda bola ze prazdniny boli otvoreny okrem 2 tyzdnov cely rok

sorciera24
29. jún 2015

@tinkamt na Zvolenskej (Sever)...len to bolo 3 r. dozadu, poplatok siel hore tusim na 70-100 (podla veku)

irocka
30. jún 2015

V DC Dostojevskeho zlava na skolne, plati sa 299 Eur.

modrofuzik11
4. júl 2015

@tinkamt jedna na ladovni lienka, jedna na severe zanovita a potom este v byvalom generalnom je vyborna skolka len v anglictine. ta je vsak iba stvrtok piatok.

precudziedeti
9. júl 2015

Jasle do 3 rokov 320+3€ strava
MŠ 3-4 ročné deti 240€ + 3€ strava

BRATISLAVA

alyca
10. júl 2015

@precudziedeti to je dobra cena......kde je ta skolka?

gabrielaa33
2. aug 2015

MS Mravenisko 200E mesiac. Teraz je vynovena a ma nove p.ucitelky..do septembra ako som videla, upravuju aj vonkajsi dvor pre deti.Nachadza sa na Jazere, vedla herne JAYMO, kde maju deti vstup zdarma na tobogany, smykalky...
https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/kolko-vas-mesacne-stoji-sukromna-skolka/

leeaa8
4. aug 2015

@krausovajana Ahoj, ak by som mala zaujem dat svojho syna..koho mam kontaktovat?dakujem

krausovajana
4. aug 2015

Dobrý deň, škôlku otvárame až k septembru 2016/2017 ( o ďalší rok). Potom sledujte stránku školy http://www.zsmaticeslovenskej.sk/.
Pekný deň

irocka
8. aug 2015

V Detskom centre Dostojevskeho oproti Eurovei prvy mesiac skolne len 210 Eur, mile pani ucitelky, zdrava strava.

kvetinka59
30. aug 2015

My platime v detskom centre DROBIZG v BA nedaleko nakupneho centra Central (Trnavske myto) pri celodennej starostlivosti 280 eur + strava.

lucciana_
24. feb 2016

Ahojte, som študentka bakalárskeho ročníka a pracujem na bakalárskej práci ohľadom materských škôlok v Žilinskom kraji. Veľmi by mi pomohlo ak by ste mohli vyplniť veľmi krátky dotazník ohľadom výberu materských škôl pre Vaše dieťa kliknutím na odkaz emoticon

http://goo.gl/forms/5RquhrTJo5

Vopred ďakujem za ochotu a Váš čas emoticon

danielagloss
2. mar 2016

@kvetinka59 Teraz maju trosku vyssie ceny, od januara 2016 to trosku zvysili, ale aj tak sme spokojny. Pani majitelka je velmi ochotna 🙂

mackaemmka
3. sep 2016

@bad_delight ahoj, este stale navstevujete kids paradise v Ruzinove? si stale spokojna? zvazujem od buduceho roka tuto skolku pre dcerku. Ako funguju cez prazdniny? a co sa tyka aktivit, ake maju? momentalne nezijem v BA, inak by som sa sla pozriet. ale zatial aspon takto info 🙂 dakujem

andrejta
3. sep 2016

@krausovajana ale stranku mate sialenu...

krausovajana
3. sep 2016

Ako to myslíte?

andrejta
3. sep 2016

@krausovajana musim rolovat kilometer, ak sa chcem dostat len ku kontaktu 😲

mirka35
3. okt 2017

@sylviabab Ahoj možem sa spýtat kam ste chodili do súkromnej škólky vo Vrakuni?ďakujem moc