Máte skúsenosť so sexuálnym vzrušením 3 ročných dievčat?

asinedka
18. dec 2011

Zdá sa mi, že naša 3 ročná dcéra si často chytá genitálie, keď sa blázni s polročným synom, ľahne si na neho a robí pohyby ako pri sexe 😒 alebo keď k nám niekto príde, tak si na niekoho sadne a začne sa hýbať 😖 .. vôbec nám to nie je príjemné a nevieme ako reagovať... ☹

asinedka
autor
18. dec 2011

neviem do akej kategórie som to mala zaradiť.... ale tak snáď to tu niekto nájdete... 🙂

zuzikkaa
18. dec 2011

@asinedka no hovori sa ze je to normalne,,aj ked to tak v danej chvili nevyzera je to skor trapne 😒 😒 😒
je to detska masturbacia,,uz o tom hovorili aj v TV...a viem ze to robia aj deti v skolke,,niektore sa tym uspavaju 😕
mozno by si mohla zajst len tak informativne za detskou psychologickou a ona ti uz povie viac,ze ako sa zachovat popripade ju od toho nejak oducit 😉
ale chapem ta,,je to take neprijemne...

pimpulienka
18. dec 2011

Snažiť sa uputať pozornosť inym smerom, ale priamo na to neupozorňovať (to sa nesmie a pod.) Je to prirodzene spoznavanie svojho tela, aj keď teda nám sa to vidi inak a citime sa neprijemne..

katie0820
26. dec 2011

Ja mám ten istý problém s dcérkou,moja to robý na macíkovi a na nohách 😖 ,no je to fakt trápne,aj ked viem že je to prirodzené,no vysvetlite to svokre 😅 .Ja jej to zakazujem,ale nie prísne,len aby vedela,že sa to medzi ludmi nepatrí.Mávala aj stavi,ked bola riadne v amoku,si tam pchala pocelí deň plienku,alebo macíka a nedala od toho odtrhnúť 😖