Odkedy môže piť dieťa normálny čaj?

gotzova
6. feb 2011

zdravim vas chcem sa opytat od kedy moze pit dieta norrmalny caj?do 15 mesiacov som jej davala hipp no vyskusala som jej dat obycajny hruskovy no velmi jej chutil

latvia
6. feb 2011

deti by nemali pit caje s obsahom kofeinu, cize nie cierny, nie zeleny, moze ale ovocne caje, aj bylinkove, samozrjeme najlepsie striedat.tieto granulovane su viac cukrove ako cajove, takze kludne prejdi na normalne ovocne

ani3012
6. feb 2011

a ja len doplním latviu ,že granulované spôsobujú zápchy

ivett1
6. feb 2011

ahoj...podla niektorych odbornikov, by deti nemali pit caje vobec 😅
http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/...
ale, aj moje deti maju radi detske ovocne caje 😉 , takze skor sa priklanam k tymto odporucaniam
http://www.najmama.sk/clanok/224819/caje-cajiky...

cipriska
6. feb 2011

ak si doteraz davala sladky hipp, nebude pravdepodobne chciet ziaden iny obycajny caj a to len preto ze je nesladeny ☹ takisto skusam akekolvek ine obycajne caje ale nezabera nic, vypije ho len ak je prisladeny fruktozou.

kaja73
6. feb 2011

moj pije rooibois čaj.Je vhodny už pre male mimi ,je to prirodne antihystaminikum a ma dobre zastupenie vitaminov a mineralov.Pijeme natur, 100 percentny .

amartina24
7. feb 2011

ja som syncekovi kupovala caje Hipp a kazdy druhy mesiac som to striedala so sackovym deckym cajom. caje hipp su sladsie, tak som do pol litra obycajneho sackoveho caju dala zarovnanu lyzicu cukru ( cez leto som mu nedavala ani lyzicu cukru a niekedy nedam ani teraz). ma uz 18 mesiacov , tak rozmyslam ze prejdem alebo aspon budem striedat s obycajnymi cajami pre dospelych, samozrejme ze mu nedam cierny,zeleny 🙂

gretkab
7. feb 2011

Podla mna mozes bez problemov prejst na klasicky ovocny - podla mna su hipp (a podobne) case vyslovene nevhodne (ale teda aj moja ich pila sem-tam 😉), pretoze su sladke. Idealna je cista voda. Ak ti vypije obycajny ovocny caj, tak by som ja presla nan.

jaroe
7. feb 2011

ja tiez davam rooibos, neobsahuje tein a ma vela mineralov a vitaminov, potom este detske bylinkove z lekarne, ale to max jeden za den. Hipp som nikdy nedavala.

evinkal
8. feb 2011

ahoj,ja som saške kupovala HIPP feniklový-nechcela,kúpila som HIPP pre spokojné bruško,ten jej chutil a teraz kupujem TEEKANNE pre detičky je jahôdkový a chutí jej 😉

titkovamiriam
8. feb 2011

feniklovy,lipovy,matovy-zo suseneho ovocia/domaceho/-klasika sackove caje som davala od 3r.-granulovane vobec

annaopialova
25. aug 2011

ahoj nic si sty ze si dala hruskovy si nepokazila potom je detsky zo sladkym drievkom

dominika99
20. júl 2013

Dobry den chccela bi som poradit moja malinka ma 1 rok aj 4 mesiace mozem jej davat normalny cajik ovocny......?

katka1981
20. júl 2013

Hipp (sladene) a ine sladene caje a napoje, to su tie najlepsie - zubari maju aspon dost pacientov.