Čo je dobré na posilnenie imunity škôlkara ?

petram222
29. nov 2019

Chcem sa poradiť syn od septembra nastúpil po prvýkrát do škôlky a od októbra sme viacej doma ako v škôlke stále ochorie máva problém so soplikmi a kašľom. Doktorka mi tvrdí že sú to bežné detské skolkarske choroby.
Maximálne po chorobe dá 4dni a piatok sme už doma.
Chcem mu nejako posilniť imunitu, čo je dobré???

anesim
27. júl 2020

@barborkabar synovcovi zacali, ked mal 2,5 na odporucanie orl, stale mal zapalene usi, niekolkokrat prepichovane, davali mu aj trubicky ked mal 2,5. Od troch rokov si preplachoval sam

anesim
27. júl 2020

@barborkabar synovcovi zacali preplaxhovat ked mal 2,5, na odporucanie orl. Niekolkokrat silny zapal usi, niekolkokrat prepichovane, potom mu dali trubicky do usi, ked mal 2,5. Od troch rokov preplachuje sam

barborkabar
27. júl 2020

@anesim tak asi záleží aj od prípadu, ale niektorým deťom to vôbec nie je treba, napríklad moja malá mala tri roky v januári a ešte sme ani raz, zatiaľ k zdraviu nám stačí céčko a je v poriadku 🙂

anesim
27. júl 2020

@barborkabar jasne pokial nemava nadchu, tak netreba. Ale synovcovi nadcha hned vrazila do usi, vysoke teploty, prepichovanie usi, tak toto preplachovanie im pomohlo v tom, ze to islo lahsie von,

kate0903
27. júl 2020

Imunita sídli v črevách, čiže stačia probiotiká.

barborkabar
29. júl 2020

@anesim to v takých prípadoch hej, niektoré deti toto tak horšie zvládajú, preto ja som rada, že malej stačí vitamín C a je zdravá ako rybička, že nemáme nejaké problémy. Aj keď raadšej si veru zaklopem. Nech sa ani neobjavia 😀 A snažíme sa aby čo najviac aj von chodila, nech aj takto imunitu posilní 😉

zuzzka358
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz